Silane Guard Eesti

Estonia

Silane Guard - Vedel klaas!

  • - Säilitab originaal, särav ja intensiivne värv ja kere..
  • - Annab särava läike kere auto pikka aega – kuni 1 aasta!
  • - Lisaks annab pidev vee eemaletõukav mõju.

TELLI KOHE


Suur nõudlus autode kaupade järele laiendab pakkumiste nimekirja. Auto värvi- ja lakikihi kalline taastamine on autoomanike jaoks alati suur probleem. Looduslike kemikaalide ja mehaaniliste tegurite mõju tagajärjeks on kriimustuste, kiibide, rooste ja metallkorpusega seotud probleemide ilmnemine.

Isegi hoolika töö korral ei saa te neist probleemidest lahti saada. Keemiline šampoonid automaatsest autopesu, lume, pori, kruusa ja killustiku, reaktiivid lume sulamine teedel - kõik need agressiivsed teod välispinnal keha mis tahes auto. Küsimus tekib - kuidas kaitsta värvi ja metalli kahjustuste eest? Kaasaegsed tehnoloogiad ei seisa.

Iga päev on aktiivne keha kaitse jaoks palju erinevaid vahendeid ja meetodeid. Selle aasta üheks uuenduseks oli kuulus Jaapani firma Willson. Toodet nimetati Silane Guard üks komponent vedel kristall. See on täiesti ainulaadne tööriist, mis tagab autori värvi usaldusväärse kaitse väiksemate vigastuste ja reagentide mõju eest. Tootja sõnul saab selle tehnoloogia abil 98% kaitset väikeste kriimustuste, kivimite, temperatuuride või kemikaalidega kokkupuute eest. Paljud tuntud autorimuuturid ja blogijajad YouTube'is on selle toote kohta positiivsed. BP-PB.com otsustada teha oma arvustus selle toote, siis võite saada rohkem kasulikku teavet ja õppida kus osta Silane Guard Eestis?

Silane Guard - vedel kristall autokeredele

Vaatame lähemalt selle toote põhijooni. Silane Guard Willson vedel kristall autodele on ühekomponendiline aktiivlahendus, mis on mõeldud sõiduki välisilme metalli- ja plastikpindade jaoks. Toode on iseloomulik koostis koostisosi, mis ei kahjusta metalli või värvikate, pakkuda täiendavat kaitsekihti ja aitab vältida kahju keha. Jaapani teadlaste poolt välja töötatud tehnoloogia on edukalt läbinud 50 erineva klassi ja suurusega eri tüüpi autode katsetamise. Seda kattekihti saab kasutada nii sõiduautode kui ka maasturite puhul.

Aktiivse ja pikaajalise kaitse tehnoloogia võimaldab hoida vedela klaasi kiht 3-6 kuu jooksul pärast 1 manustamist. Ühe pudeli maht on 95 ml. See maht on piisav, et katta täielikult 2 autot või 1 suurt sõidukit (jeep, van, väikebuss). Toode ei vaja spetsiaalseid kasutustingimusi. Võite iseseisvalt rakendada keha pinnale vedelat klaasi, kasutades komplektis olevat spetsiaalset poorset käsna.

Ekspertide sõnul on Willsonilt Silane Guard https://www.mriyaee.com/ auto jaoks kõige usaldusväärsem keha värvide kaitse. See on 150% tõhusam kui vedel vaha või soomustatud kile. Kontsentraat kuivab kiiresti päikese käes ja muutub keha jaoks täiesti ohutuks. Vajadusel saate filmi hõlpsalt eemaldada, kasutades samm-sammult juhiseid.

Vaatamata kasutajate kõrgetele reitingutele on paljudel autode omanikele kahtluse alla selle tööriista tõhusus, mistõttu nad on Internetis huvitatud - Silane Guard tõde või pettus?

Tootehüvitised Silane Guard

Silane Guard kuidas see toimib? Eelmisel aastal viidi selle kattega läbi sõltumatud katsed. Nende katsete tulemuste põhjal oli võimalik välja selgitada, et vedel klaasi kasutamine aitab auto kindlalt kaitsta järgmiste probleemide eest:

  • - vee, muda agressiivne toime;
  • - metalli korrosioon;
  • - kahjustused ja väikesed kriimustused, kividest ja killustikust kiibid;
  • - ultraviolettkiirgus;
  • - mittekontaktsete või käsiseadetega keemilised reagendid;
  • - külm, lumi, jää, rahe;
  • - keha ülekuumenemine suvel kuuma ilmaga.

Peale selle, pärast selle kaitsekatte rakendamist taastatakse auto loomulik värv ja sära, jääb see isegi puhtamaks ka halbade ilmastikutingimuste korral.

See kate sobib kõikide värvide jaoks, isegi metallist või pärlmutrist.

Enne esmakordset kasutamist tutvuge kindlasti kasutusjuhendiga. See on oluline teave, mis aitab teil oma tervist kvaliteediga ja ohutult teha.

Kasutusmeetod: Kandke spetsiaalse käsnaga vedel klaas. Selleks, et kaitsta nahka aktiivse kontsentraadi eest, peate kandma kummikindaid. Kandke toimeaine kõikidele väliskesta metallile ja plastikusele. Ettevaatust - kaitseklaasi ei saa auto-elevandi sees. Pärast pealekandmist peate ootama 10-15 minutit, seejärel kasuta salvrätikut pinna peenestamiseks kuni ühtlase varju.

Kindlasti selle tõhususe kohta loe lihtsalt autode foorumitel Silane Guard arvustused. Enamik kasutajaid on tulemusega rahul ja soovitavad seda toodet.

Kust osta Silane Guard Eestis?

Silane Guard Eesti on turul absoluutne uudis. Sellepärast peate hoiduma võltsingutest või vahendajatest. Ainus tegelik võimalus saada 100% esialgsest tootest - Silane Guard osta online tootja veebisaidil. BP-PB.com - ei ole müüja ega vastuta kauba kvaliteedi eest.

Hetkel on eriline tegevus - Silane Guard hind vähendatakse 50% võrra!