Silane Guard Česká republika

Czech Republic

Silane Guard - Tekuté sklo!

  • - Udržuje původní, zářivou a nasycenou barvu karosérii.
  • - Dodává zářivý lesk karosérii automobilů během dlouhé doby – do 1 roku!
  • - Navíc dává stálý voděodolný efekt.

Objednat


Dnes existuje mnoho různých prostředků na ochranu laku automobilu. Důkladná obnova nátěru laku a laku vozu je pro majitele automobilů vždy velkým problémem. Dopad přírodních chemických a mechanických faktorů vede ke vzniku škrábanců a štěpků, koroze a problémům s kovovou karoserií.

Dokonce i při pečlivém provozu se tyto problémy nemůžete zbavit. Chemické šampony na mytí v automatické myčce, sníh, bláto, štěrk a štěrku, činidla pro tání sněhu na silnicích - všechny tyto agresivní působí na vnějším povrchu těla jakéhokoli automobilu. Vyvstává otázka - jak chránit barvu a kov před poškozením? Moderní technologie nezastaví.

Každý den je k dispozici velké množství různých prostředků a metod pro aktivní ochranu těla. Jednou z novinek letošního roku byl vývoj slavné japonské společnosti Willson. Produkt byl nazván Silane Guard jednosložkové tekuté sklo. Jedná se o naprosto jedinečný nástroj, který poskytuje spolehlivou ochranu nátěru automobilu před malými poškozeními a účinky reagencií. Podle výrobce s použitím této technologie můžete získat 98% ochranu před malými škrábanci, sutinami, vystavením teplotám nebo chemikáliím. Mnoho známých automobilových komentátorů a bloggerů na YouTube má pozitivní pohled na tento produkt. BP-PB.com rozhodnout, že vlastní recenzi tohoto produktu, takže můžete získat více užitečné informace o tom, a naučit kde koupit Silane Guard v České republice?

Silane Guard - tekuté sklo pro auto

Silane Guard Willson tekuté sklo pro auto je jednosložkové aktivní řešení určené pro kovové a plastové povrchy exteriéru automobilu. Výrobek má specifické složení, které nepoškozuje kov nebo lak, vytváří další ochrannou vrstvu a zabraňuje poškození těla. Technologie vyvinutá japonskými vědci úspěšně absolvovala testování na 50 různých typech vozů různé třídy a velikosti. Tento povlak lze použít jak pro osobní automobily, tak i pro SUV vozidla.

Technologie aktivní a dlouhodobé ochrany umožňuje udržet vrstvu kapalného skla do 3 až 6 měsíců po aplikaci. Objem jedné lahve je 95 ml. Tento objem bude stačit na plné pokrytí 2 vozů nebo 1 velkokapacitního vozidla (jeep, van, minibus). Výrobek nepotřebuje zvláštní podmínky pro použití. Můžete samostatně aplikovat tekuté sklo na povrch těla pomocí speciální porézní houby dodávané v sadě.

Podle odborníků je Silane Guard pro automobily firmy Willson nejspolehlivější ochranou pro lakování těla. Má o 150% vyšší účinnost než kapalný vosk nebo obrněný film. Koncentrace rychle vysuší na slunci a změní se na polymerní skleněný povrch, který je pro tělo naprosto bezpečný. V případě potřeby můžete filmy snadno odstranit pomocí podrobných pokynů.

Navzdory vysokému hodnocení uživatelů mnoho majitelů vozidel stále pochybuje o účinnosti tohoto nástroje, takže mají zájem o internet - Silane Guard pravda nebo podvod?

Výhody Silane Guard

Silane Guard jak to funguje? V loňském roce byly pomocí tohoto povlaku provedeny nezávislé testy. Výsledkem těchto testů bylo zjištění, že použití kapalného skla pomáhá spolehlivě chránit vůz před následujícími problémy:

  • - Agresivní působení vody, bláta;
  • - koroze kovu;
  • - poškození a drobné škrábance, štěpky z kamení a sutiny;
  • - ultrafialové záření;
  • - chemické činidla pro bezdotykové nebo ručně ovládané podložky;
  • - studený, sníh, led, krupobití;
  • - Přehřátí těla v létě za horkého počasí.

Kromě toho, po nanesení ochranného nátěru zotavuje přirozenou barvu a lesk na autě, že už zůstane čistý i za špatného počasí.

Tento nátěr je vhodný pro všechny barvy, a to i pro "kovovou" nebo "matku perleť".

Před použitím poprvé si přečtěte návod k obsluze. To jsou důležité informace, které vám pomohou učinit vše kvalitní a bezpečné pro vaše zdraví.

Způsob aplikace: Naneste kapalné sklo se speciální houbou. Měli byste mít na ruce ochranné gumové rukavice, abyste ochránili pokožku před aktivním koncentrátem. Aplikujte účinnou látku na všechny kovové a plastové prvky exteriéru. Pozor - ochranný sklo nelze aplikovat uvnitř slona automobilu. Po nanesení musíte počkat 10-15 minut a potom pomocí ubrousku povrch leštit, dokud nebude rovnoměrný odstín.

Chcete-li být jisti jeho efektivitou, prostě si přečtěte Silane Guard recenze na fórech vozidel. Většina uživatelů je s výsledkem spokojena a doporučuje tento produkt.

Kde koupit Silane Guard v České republice?

Silane Guard Česká republika je absolutní novinkou na trhu. Proto se musíte dívat na falešné nebo zprostředkovatele. Jedinou skutečnou šancí získat 100% původního produktu - Silane Guard koupit online na webových stránkách výrobce. BP-PB.com - není prodávajícím a nezodpovídá za kvalitu zboží.

V tuto chvíli je speciální akce - Silane Guard cena se sníží o 50%!