Silane Guard Polska

Poland

Silane Guard - Płynne szkło!

  • - Zachowuje oryginalny, jasny i bogaty kolor nadwozia.
  • - Nadaje lśniący połysk nadwoziu samochodu na długi czas - do 1 roku!
  • - Dodatkowo posiada efekt odporny na wodę.

Zamów teraz


Wysoki popyt na produkty dla samochodów rozszerza listę ofert. Obecnie istnieje wiele różnych sposobów ochrony lakieru samochodu. Każdy kierowca ma problemy z opieką nad swoim samochodem. Kosztowne przywrócenie lakierowania i lakierowania samochodu jest zawsze dużym problemem dla właścicieli samochodów. Wpływ naturalnych czynników chemicznych i mechanicznych prowadzi do pojawienia się zadrapań i wiórów, rdzy i problemów z metalową karoserią.

Nawet przy starannej obsłudze nie można pozbyć się tych problemów. Szampony chemiczne do automatycznego mycia, śniegu, brudu, gruzu i żwiru, odczynniki do topienia śniegu na drogach - wszystko to agresywnie wpływa na zewnętrzną powierzchnię każdego samochodu. Powstaje pytanie - jak zabezpieczyć farbę i metal przed uszkodzeniem? Nowoczesne technologie nie stoją w miejscu.

Każdego dnia istnieje wiele różnych środków i metod aktywnej ochrony ciała. Jedną z nowości w tym roku był rozwój słynnej japońskiej firmy Willson. Produkt nazywa się Silane Guard jednoskładnikowe płynne szkło. Jest to absolutnie wyjątkowe narzędzie, które zapewnia niezawodną ochronę lakieru samochodu przed drobnymi uszkodzeniami i działaniem odczynników. Według producenta, przy użyciu tej technologii można uzyskać 98% ochrony przed drobnymi zadrapaniami, gruzem, ekspozycją na temperaturę lub chemikalia. Wielu znanych komentatorów motoryzacyjnych i blogerów na YouTube ma pozytywny stosunek do tego produktu. BP-PB.com zdecydowało się dokonać własnej recenzji tego produktu, aby uzyskać więcej przydatnych informacji na jego temat i dowiedzieć się o gdzie kupić Silane Guard w Polsce?

Silane Guard - płynne szkło na samochod

Przyjrzyjmy się bliżej głównym cechom tego produktu. Silane Guard Willson płynne szkło na samochod to jednoskładnikowe aktywne rozwiązanie przeznaczone do metalowych i plastikowych powierzchni zewnętrznych samochodu. Produkt ma określoną kompozycję składników, które nie uszkadzają metalu lub lakieru, tworzą dodatkową warstwę ochronną i pomagają zapobiegać uszkodzeniom ciała. Opracowana przez japońskich naukowców technologia pomyślnie przeszła testy na 50 różnych typach samochodów różnych klas i wielkości. Powłokę tę można stosować zarówno do samochodów osobowych, jak i pojazdów SUV.

Technologia aktywnej i długotrwałej ochrony pozwala zachować warstwę płynnego szkła w ciągu 3-6 miesięcy po 1 aplikacji. Objętość jednej butelki wynosi 95 ml. Ta objętość wystarczy do pełnego pokrycia 2 samochodów lub 1 dużego pojazdu (jeep, van, minibus). Produkt nie wymaga specjalnych warunków stosowania. Możesz samodzielnie nanieść płynne szkło na powierzchnię ciała, używając specjalnej porowatej gąbki dostarczonej w zestawie.

Według ekspertów, Willson Silane Guard do samochodu jest najbardziej niezawodną ochroną dla lakieru ciała. Ma o 150% wyższą wydajność niż ciekły wosk lub folia pancerna. Koncentrat szybko schnie na słońcu i zamienia się w polimerową powierzchnię szklaną, całkowicie bezpieczną dla ciała. W razie potrzeby można łatwo usunąć folię, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi krok po kroku.

Pomimo wysokich ocen użytkowników, wielu właścicieli samochodów nadal wątpi w skuteczność tego narzędzia, więc są zainteresowani Internetem - Silane Guard prawda czy oszustwo?

Zalety Silane Guard

Silane Guard jak to działa? W ubiegłym roku przeprowadzono niezależne testy z użyciem tej powłoki. Na podstawie wyników tych testów można było stwierdzić, że użycie płynnego szkła pomaga niezawodnie chronić samochód przed następującymi problemami:

  • - Agresywne działanie wody, błota;
  • - Korozja metalu;
  • - Obrażenia i drobne zadrapania, wióry z kamieni i gruzu;
  • - Promieniowanie ultrafioletowe;
  • - Odczynniki chemiczne bezdotykowych lub trzymanych w ręce podkładek;
  • - Zimno, śnieg, lód, grad;
  • - Przegrzanie ciała latem podczas upałów.

Ponadto, po nałożeniu tej powłoki ochronnej, przywraca się naturalny kolor i połysk samochodu, pozostaje czysty dłużej nawet przy złej pogodzie.

Ta powłoka jest odpowiednia dla wszystkich kolorów, nawet dla "metalicznych" lub "macek perłowych".

Przed pierwszym użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Jest to ważna informacja, która pomoże ci zrobić wszystko, co jest bezpieczne i jakościowe dla twojego zdrowia.

Sposób użycia: Nanieść płynne szkło za pomocą specjalnej gąbki. Powinieneś mieć na rękach gumowe rękawice ochronne, aby chronić skórę przed aktywnym koncentratem. Nałożyć substancję czynną na wszystkie metalowe i plastikowe elementy zewnętrzne. Uwaga - szkła ochronnego nie można umieścić wewnątrz słonia. Po nałożeniu należy odczekać 10-15 minut, a następnie za pomocą serwetki wypolerować powierzchnię do uzyskania jednolitego odcienia.

Aby mieć pewność jego skuteczności, po prostu przeczytaj Silane Guard opinie na forach samochodowych. Większość użytkowników jest zadowolona z wyniku i poleca ten produkt.

Gdzie kupić Silane Guard w Polsce?

Silane Guard Polska to absolutna nowość na rynku. Dlatego musisz wystrzegać się podróbek lub pośredników. Jedyną realną szansą na uzyskanie 100% oryginalnego produktu - Silane Guard kupić online na stronie producenta. BP-PB.com - nie jest sprzedawcą i nie ponosi odpowiedzialności za jakość towarów.

W tej chwili jest specjalna akcja - Silane Guard cena zmniejsza się o 50%!