Silane Guard Lietuva

Lithuania

Silane Guard - Skystasis stiklas!

  • - Išlaiko ryškų ir turiningą kėbulo spalvą.
  • - Kėbului suteikia spinduliuojantį blizgesį ilgam laikui - iki 1 metų!
  • - Papildomai duoda stabilų atsparumo nuo vandens poveikį.

Uzsisakyti dabar


Didelė automobilių paklausa padidina pasiūlymų sąrašą. Hodie illic es plures in diversis mediis ad patrocinanda paintwork a car. Brangiai atstatanti automobilio dažų ir lako danga visada yra didelė automobilių savininkų problema. Natūralių cheminių ir mechaninių veiksnių poveikis sukelia įbrėžimų ir drožlių, rūdžių ir metalo kėbulo problemų atsiradimą.

Net rūpestingai veikiant, jūs negalėsite atsikratyti šių problemų. Cheminės šampūnai ant automatinio plovimo, sniego, nešvarumų, griuvėsių ir žvyro, reagentai, skirti tirpinti sniegą kelyje - visa tai agresyviai paveikia bet kokio automobilio išorinį paviršių. Kyla klausimas - kaip apsaugoti dažus ir metalus nuo žalos? Šiuolaikinės technologijos nepasileidžia.

Kiekvieną dieną yra daug įvairių būdų ir būdų, kaip aktyviai apsaugoti kūną. Viena iš šių metų naujovių buvo garsios japonų kompanijos "Willson" kūrimas. Produktas vadinamas Silane Guard vienakomponentis skystasis stiklas. Tai yra visiškai unikalus įrankis, užtikrinantis patikimą automobilio dažų apsaugą nuo nedidelių pažeidimų ir reagentų poveikio. Pasak gamintojo, naudojant šią technologiją, galite gauti 98% apsaugos nuo mažų įbrėžimų, griuvėsių, temperatūrų ar cheminių medžiagų poveikio. Daugelis gerai žinomų automobilių komentatorių ir "Bloggers" "YouTube" yra teigiami apie šį produktą. BP-PB.com nusprendė savarankiškai peržiūrėti šį produktą, kad galėtumėte gauti daugiau naudingos informacijos apie tai ir sužinoti kur pirkti Silane Guard Lietuvoje?

Silane Guard - skystasis stiklas kėbului

Pažvelkime į pagrindines šio produkto savybes. Silane Guard Willson skystasis stiklas automobiliams yra vieno komponento aktyvus sprendimas, skirtas metalo ir plastiko paviršių automobilio išorėje. Produktas turi specifinę ingredientų sudėtį, kuri nepažeidžia metalo ar dažų, sukuria papildomą apsauginį sluoksnį ir padeda išvengti kūno pažeidimų. Japonijos mokslininkų sukurta technologija sėkmingai išbandė 50 skirtingų klasių ir dydžių skirtingų tipų automobilius. Ši danga gali būti naudojama ir lengviesiems automobiliams, ir visureigiams.

Aktyvios ir ilgalaikės apsaugos technologija leidžia išlaikyti skysto stiklo sluoksnį per 3-6 mėnesius po 1 naudojimo. Vieno buteliuko tūris yra 95 ml. Šis kiekis bus pakankamas, kad būtų galima visiškai aprūpinti 2 automobiliais arba 1 didelio dydžio transporto priemone (džipu, furgonu, mikroautobusu). Produktas neturi specialių naudojimo sąlygų. Galite savarankiškai įdėti skystą stiklą kūno paviršiumi, naudodami specialią akytą kempinę, pateiktą rinkinyje.

Ekspertų teigimu, "Willson" Silane Guard automobiliui yra patikimiausia kūno dažų apsauga. Jis turi 150% didesnį efektyvumą nei skystas vaškas ar šarvuotos plėvelės. Koncentratas greitai išdžiūsta saulėje ir virsta polimeriniu stiklo paviršiumi, visiškai saugus kūnui. Jei reikia, galite lengvai pašalinti filmą naudodami nuoseklias instrukcijas.

Nepaisant didelių naudotojų reitingų, daugelis automobilių savininkų vis dar abejoja šio įrankio veiksmingumu, todėl jie yra suinteresuoti internetu - Silane Guard tiesa ar klaidinga?

Privalumai Silane Guard

Silane Guard kaip tai veikia? Praėjusiais metais naudojant šią dangą buvo atlikti nepriklausomi bandymai. Pagal šių bandymų rezultatus buvo įmanoma sužinoti, kad skysto stiklo naudojimas padeda patikimai apsaugoti automobilį nuo šių problemų:

  • - agresyvus vandens, purvo poveikis;
  • - metalo korozija;
  • - Žala ir smulkios įbrėžimai, lustai iš akmenų ir griuvėsių;
  • - ultravioletinių spindulių;
  • - cheminiai reagentai bekontakčių ar rankinių plovyklių;
  • - šaltas, sniegas, ledas, kruša;
  • - Kūno perkaitimas vasarą karštu oru.

Be to, pritaikius šią apsauginę dangą, natūrali automobilio spalva ir blizgesys atstatomi, net blogiomis oro sąlygomis jis išlieka švarus.

Ši danga tinka visoms spalvoms, netgi "metalinėms" arba "perlamutro" formoms.

Prieš naudodami pirmą kartą būtinai perskaitykite vartotojo vadovą https://www.mriyalt.com/. Tai svarbi informacija, kuri padės jums padaryti viską kokybę ir saugią jūsų sveikatai.

Taikymo būdas: Įdėkite skystą stiklą specialia kempine. Turėtumėte turėti rankines apsaugines gumines pirštines, kad apsaugotumėte odą nuo aktyvios koncentracijos. Taikoma veiklioji medžiaga visuose išoriniuose metaliniuose ir plastikiniuose elementuose. Atsargiai - apsauginis stiklas negali būti naudojamas automobilio dramblyje. Užtepę, turite palaukti 10-15 minučių, tada naudokite servetėlę, kad padengtumėte paviršių iki vienodo atspalvio.

Jei norite būti tikri jo efektyvumui, tiesiog skaitykite Silane Guard atsiliepimai automobilių forumuose. Daugelis vartotojų patenkina rezultatu ir rekomenduoja šį produktą.

Kur pirkti Silane Guard Lietuvoje?

Silane Guard Lietuva yra absoliuti naujovė rinkoje. Štai kodėl, jūs privalote saugokitės suklastotų ar tarpininkų. Tik reali galimybė gauti 100% pradinio produkto - Silane Guard pirkti internetu gamintojo svetainėje. BP-PB.com - nėra pardavėjas ir nėra atsakingas už prekių kokybę.

Šiuo metu yra ypatingas veiksmas - Silane Guard kaina sumažinama 50%!