Silane Guard Latvija

Latvia

Silane Guard - Šķidrais stikls!

  • - Saglabā virsbūves oriģinālo spožu un piesātināto krāsu.
  • - Piešķir automašīnas virsbūvei ilgstošo glancēto spīdumu –uz laiku līdz 1 gadam!
  • - Papildus piešķir ūdensizturīgu efektu.

Pasūtiet


Liels pieprasījums pēc precēm automašīnām paplašina piedāvājumu sarakstu. Šodien ir daudz dažādu veidu, kā aizsargāt automašīnas krāsu. Automašīnu krāsu un laku pārklājuma dārga atjaunošana vienmēr ir liela problēma automobiļu īpašniekiem. Dabisko ķīmisko un mehānisko faktoru ietekme izraisa skrāpējumus un čipsus, rūsu un problēmas ar metāla virsbūvi.

Pat rūpīgai darbībai jūs nevarat atbrīvoties no šīm problēmām. Ķīmiskās šampūnas uz automātiskās mazgāšanas, sniega, netīrumiem, gruvešiem un grants, reaģenti ceļu kausēšanai - viss tas agresīvi ietekmē jebkuras automašīnas ārējo virsmu. Rodas jautājums - kā aizsargāt krāsu un metālu no bojājumiem? Modernās tehnoloģijas nepastāv.

Katru dienu ir daudz dažādu līdzekļu un metožu aktīvai ķermeņa aizsardzībai. Viens no jaunumiem šajā gadā bija slavenā japāņu kompānijas Willson attīstība. Produkts sauca Silane Guard vienkomponentu šķidrais stikls. Tas ir absolūti unikāls instruments, kas nodrošina drošu automobiļa krāsas aizsardzību pret nelieliem bojājumiem un reaģentu iedarbību. Saskaņā ar ražotāja teikto, izmantojot šo tehnoloģiju, jūs varat iegūt 98% aizsardzību pret mazām skrāpējumiem, drupām, temperatūras iedarbību vai ķīmiskām vielām. Daudzi labi pazīstami automobiļu komentētāji un emuāru autori pakalpojumā YouTube ir pozitīvi par šo produktu. BP-PB.com nolēma veikt šo produktu pārskatīšanu, lai jūs varētu iegūt vairāk noderīgas informācijas par to un uzzināt vairāk par kur nopirkt Silane Guard Latvijā?

Silane Guard - šķidrais stikls automašīnas korpusam

Apskatīsim šī produkta galvenās iezīmes. Silane Guard Willson šķidrais stikls automašīnām ir vienkomponentu aktīvs risinājums, kas paredzēts automašīnas ārpuses metāla un plastmasas virsmām. Produktam ir specifisks sastāvdaļu sastāvs, kas nekaitē metāla vai krāsošanas darbiem, rada papildu aizsargkārtu un palīdz novērst ķermeņa bojājumus. Japānas zinātnieku izstrādātā tehnoloģija ir sekmīgi nokārtota testā ar 50 dažāda tipa automašīnām ar dažādu klasi un lielumu. Šo pārklājumu var izmantot gan vieglajiem, gan apvidus automobiļiem.

Aktīvās un ilgtermiņa aizsardzības tehnoloģija ļauj uzglabāt šķidru stikla slāni 3-6 mēnešu laikā pēc 1 lietošanas reizes. Viena pudele ir 95 ml. Šis tilpums būs pietiekams, lai pilnībā aptvertu 2 automašīnas vai 1 liela izmēra transportlīdzekli (džipu, furgonu, mikroautobusu). Produktam nav nepieciešami īpaši lietošanas noteikumi. Jūs varat patstāvīgi uzklāj šķidru stiklu ķermeņa virsmai, izmantojot speciālu porainu sūkli, kas komplektā piegādāts.

Pēc ekspertu domām, Willson Silane Guard automašīnai ir visuzticamākā ķermeņa krāsojuma aizsardzība. Tas ir par 150% efektīvāks nekā šķidrais vasks vai bruņu filma https://www.mriyalv.com/. Koncentrāts ātri izžūst saulē un pārvēršas par polimēru stikla virsmu, pilnīgi droši ķermenim. Ja nepieciešams, varat viegli noņemt filmu, izmantojot detalizētus norādījumus.

Neraugoties uz augsto lietotāju vērtējumiem, daudzi automašīnu īpašnieki joprojām apšauba šā rīka efektivitāti, tādēļ viņi interesējas par internetu - Silane Guard patiesība vai maldināšana?

Priekšrocības Silane Guard

Silane Guard kā tas darbojas? Pagājušajā gadā, izmantojot šo pārklājumu, tika veikti neatkarīgi testi. Pēc šo testu rezultātiem varēja noskaidrot, ka šķidrā stikla izmantošana palīdz droši pasargāt automašīnu no sekojošām problēmām:

  • - Agresīva ūdens, dubļu iedarbība;
  • - metāla korozija;
  • - bojājumi un sīkas skrambas, mikroshēmas no akmeņiem un drupām;
  • - ultravioletais starojums;
  • - bezkontaktu vai ar roku darbināmu mazgātāju ķīmiskie reaģenti;
  • - aukstā, sniega, ledus, krusa;
  • - Ķermeņa pārkaršana vasarā karstā laikā.

Turklāt pēc šī aizsargājošā pārklājuma atjaunošanas atjaunota automašīnas dabiskā krāsa un spīdums, pat sliktos laika apstākļos tas paliek tīrāks.

Šis pārklājums ir piemērots visām krāsām, pat "metāla" vai "perlamutra".

Pirms pirmās lietošanas reizes noteikti izlasiet lietotāja rokasgrāmatu. Šī ir svarīga informācija, kas jums palīdzēs padarīt visu kvalitāti un drošu jūsu veselībai.

Lietošanas metode: uzklājiet šķidru stiklu ar speciālu sūkli. Lai aizsargātu ādu no aktīvā koncentrāta, jums ir jābūt aizsargājamiem gumijas cimdiem. Uzklājiet aktīvo vielu uz visiem ārpuses metāla un plastmasas elementiem. Uzmanību - aizsargplāksni nevar izmantot automašīnas zilonī. Pēc uzklāšanas jums jāgaida 10-15 minūtes, pēc tam ar salveti, lai noņemtu virsmu līdz vienmērīgai krāsai.

Lai pārliecinātos par tā efektivitāti, vienkārši izlasiet Silane Guard atsauksmes automašīnu forumos. Lielākā daļa lietotāju ir apmierināti ar rezultātu un iesaka šo produktu.

Kur nopirkt Silane Guard Latvijā?

Silane Guard Latvija ir absolūts jaunums tirgū. Tāpēc jums ir jāuzmanās no viltojumiem vai starpniekiem. Vienīgā reālā iespēja iegūt 100% no sākotnējā produkta - Silane Guard nopirkt tiešsaistē ražotāja vietnē. BP-PB.com - nav pārdevējs un nav atbildīgs par preču kvalitāti.

Šobrīd ir īpaša darbība - Silane Guard cena tiek samazināts par 50%!