ValgoSocks Slovensko

Slovakia

ValgoSocks – ODBORNÁ KOREKCIA HALLUX VALGUS NA NOHE!

 • - PALEC A KĹB VYROVNAŤ
 • - ZÍSKAJTE PRIRODZENÚ FLEXIBILITU CHODIDLA
 • - ZMIERNIŤ BOLESTI A ZÁPALY

Objednať


Dnes budeme hovoriť o najbežnejšom probléme, ktorý 64% žien nad 40 rokov čelí - HALLUX VALGUS na nohách. Bohužiaľ, táto choroba sa objavuje neočakávane a má nepríjemné príznaky. Bez účinnej liečby môže problém prebiehať a jediným východiskom bude chirurgický zákrok. Preto je veľmi dôležité prevencia a liečba deformity veľkého prsta. Existuje veľa rôznych výrobkov a ortopedických výrobkov na opravu HALLUX VALGUS na internete. V roku 2018 sa stalo ValgoSocks ponožky hitom v predaji v EÚ. Jedná sa o ortopedický pletený výrobok vyrobený z mäkkých a účinných materiálov, pomocou ktorých môžete odstrániť deformáciu palca do 30 dní bez operácie, bez bolesti, bez zdravotných následkov.

Aby sme vám uľahčili ocenenie výhod a nevýhod ValgoSocks deformita kĺbu palca na nohe, BP-PB.com pripravil podrobný prehľad o tomto produkte.

ValgoSocks - liečba Hallux Valgus na nohe

Deformita kĺbu palca na nohe (HALLUX VALGUS) je nebezpečná choroba, ktorej ženy sú náchylnejšie. Príčinou burzitídy nohy môže byť nadváha, tehotenstvo, nadmerný stres, starnutie, použitie úzkych topánok s vysokými podpätkami, dedičnosť, poškodenie a zlomeniny kostí, zápal kĺbov chrupavky a oveľa viac. Tradičná terapia zahŕňa použitie tabliet a liekov, masti, gély, krémy a ortopedickú masáž. Ale väčšina z týchto metód poskytuje len dočasnú úľavu, ale nerieši hlavnú príčinu deformácie. Preto veľa žien vyberá operáciu. Ide o kardinálnu metódu, ktorá si vyžaduje dlhodobú rehabilitáciu a môže spôsobiť vedľajšie účinky. Ale pred niekoľkými rokmi sa prvýkrát objavili ponožky ValgoSocks liečba Hallux Valgus na nohe.

Jedná sa o jedinečnú metódu založenú na najnovších vedeckých poznatkoch v oblasti protetiky a ortopédie. Ukázalo sa, že na liečbu deformity valgusu stačí len správne fixovať polohu špičky a udržať ju čo najdlhšie. Fixácia pomáha normalizovať činnosť kĺbovej chrupavky, eliminuje zápal a zlepšuje krvný obeh. Ale ako to urobiť? Po rokoch výskumu vedci odvodili jedinú správnu formu korekčného úpletu, ktorý dáva najsilnejší účinok. Práve táto technológia sa stala základom pre vytvorenie ValgoSocks Slovensko.

Tieto ortopedické ponožky majú nízku cenu a štýlový dizajn. Sú jemné na dotyk a nevytvárajú nepríjemný pocit. Pohodlná forma ponožiek vám umožňuje používať s každou topánkou (dokonca aj s pätou až do 3 cm). Najdôležitejšie je, že proces vyrovnávania sa uskutočňuje samostatne - nepotrebujete vykonávať žiadne špeciálne cvičenia alebo obmedzovať pohyb. Pokračujte v práci, oddychujte, prechádzajte, športujte alebo ležte na gauči, kým ponožky nedokončia deformovaný prst a nezbavia vás valgusu.

Užitočné vlastnosti ValgoSocks

Požadovaný výsledok je možné vidieť po 1-2 mesiacoch a bolesť sa prejaví už po 5 - 7 dňoch od okamihu prvého použitia.

ValgoSocks ako to funguje:

 1. 1. Zníženie bolesti, odstránenie opuchov a opuchu.
 2. 2. Zarovnanie zakriveného kĺbu palca.
 3. 3. Dlhé upevnenie palca v správnej polohe.
 4. 4. Rovnomerné rozloženie zaťaženia na celú plochu chodidla.
 5. 5. Zníženie plochého chodidla.
 6. 6. Vylučovanie kukurice a zápalu.
 7. 7. Zlepšenie krvného obehu.
 8. 8. Úplná obnova mobility chrupavkového kĺbu.

To o tom hovoria lekári:

Som ortopedický lekár s desiatimi rokmi praxe. HALLUX VALGUS je jedným z najväčších problémov moderných žien. Navrhujem konzervatívnu liečbu tohto problému, pretože chirurgia je potrebná len v núdzových prípadoch. Pre rýchle a účinné potlačenie príznakov deformity veľkého prsta odporúčam ponožky ValgoSocks kúpiť v lekárni. Tento ortopedický výrobok vám pomôže úplne zbaviť sa nepríjemnej choroby, zlepšiť stav chrupavkového kĺbu na špičke a tiež zmierniť zápal.

Pred dvoma rokmi švajčiarsky špecialisti uskutočnili výskum účinnosti ortopedických ponožiek na liečbu valgusu. V dôsledku výskumu sa ukázalo, že približne 95% používateľov po 60 dňoch používania ponožiek dokázalo zbaviť burzitídu nohy a obnoviť zdravie nohy. To potvrdzujú výsledky štúdie, rovnako ako kupujúci v hodnote ValgoSocks recenzie.

Upozorňujeme, že ValgoSocks cena je desaťkrát lacnejší než náklady na operáciu. Navyše tieto ponožky majú neobmedzenú trvanlivosť, takže ich môžete používať aj po ukončení liečby.

Kde kúpiť ValgoSocks na Slovensku?

Naši čitatelia sa opýtajú - kde kúpiť ValgoSocks na Slovensku? Ak si myslíte, že tieto ponožky sa predávajú v obchode s oblečením pre ženy alebo v lekárňach, ste hlboko mylný. Tento ortopedický produkt má limitovanú edíciu, takže máte jedinečnú príležitosť získať originálny produkt - ValgoSocks objednať on-line. Použite pre tento oficiálny online obchod.

Objednajte si produkt s 50% zľavou!