ValgoSocks Česká republika

Czech Republic

ValgoSocks – PROFESIONÁLNÍ NÁPRAVA VBOČENÉHO PALCE U NOHY!

 • - NAPŘIMUJÍ PALEC A JEHO KLOUB
 • - ZACHOVÁVAJÍ PŘIROZENOU OHEBNOST CHODIDLA
 • - ULEVÍ OD BOLESTI A ZÁNĚTU

Objednat


Dnes budeme hovořit o nejčastějším problému, kterým čelí 64% žen nad 40 let - HALLUX VALGUS na nohou. Bohužel se toto onemocnění objevuje neočekávaně a má nepříjemné příznaky. Bez účinného léčení může dojít k problému a jediným východiskem bude chirurgický zákrok. Proto je velmi důležité prevence a léčba deformity velkého prstu. Existuje mnoho různých produktů a ortopedických přípravků pro opravu přípravku na vbočený palec. V roce 2018 se ValgoSocks ponožky stalo hitem v prodeji v EU. Jedná se o ortopedický pletený výrobek vyrobený z měkkých a účinných materiálů, pomocí kterých můžete odstranit deformaci palce během 30 dnů bez operace, bez bolesti, bez zdravotních důsledků.

Abyste mohli lépe ocenit výhody a nevýhody ValgoSocks na vbočený palec, připravil BP-PB.com podrobný přehled tohoto produktu.

ValgoSocks - léčba vbočeného palce

Vbočený palec (HALLUX VALGUS) je nebezpečné onemocnění, na které jsou ženy náchylnější. Příčinou burzitida nohy může být nadváha, těhotenství, nadměrné cvičení, stárnutí, využívání úzkých botách s vysokými podpatky, dědičnost, zranění a zlomenin kostí, zánět chrupavky kloubu a další. Tradiční terapie zahrnuje použití tablet a léků, masti, gely, krémy a ortopedickou masáž. Ale většina z těchto metod poskytuje jen dočasnou úlevu, ale nevyřeší hlavní příčinu deformace. To je důvod, proč mnoho žen zvolí chirurgii. Jedná se o kardinální metodu, která vyžaduje dlouhodobou rehabilitaci a může způsobit vedlejší účinky. Ale před několika lety se poprvé objevily ponožky ValgoSocks léčba vbočeného palce.

Jedná se o jedinečnou metodu založenou na nejnovějších vědeckých pokrocích v oblasti protetiky a ortopedie. Ukázalo se, že pro léčbu deformity valgusu stačí správně nastavit polohu špičky a udržet ji co nejdéle. Fixace pomáhá normalizovat práci kloubní chrupavky, eliminovat záněty a zlepšovat krevní oběh. Ale jak to udělat? Po letech výzkumu vědci odvodili jedinou správnou formu nápravných pletenin, které dávají nejsilnější účinek. Právě tato technologie se stala základem pro tvorbu ValgoSocks Česká republika.

Tyto ortopedické ponožky mají nízkou cenu a stylový design. Jsou měkké na dotek a nevyvolávají nepohodlí. Pohodlná forma ponožek vám umožňuje používat je s jakoukoliv botou (dokonce s patou až 3 cm). Nejdůležitější je, že vyrovnávací proces probíhá sám o sobě - nepotřebujete provádět žádné zvláštní cvičení nebo omezovat pohyb. Pokračujte v práci, odpočiňte si, kráčejte, sportujte nebo ležte na gauči, dokud ponožky neoddělí deformovaný prst a nezbaví vás valgusu.

Užitečné vlastnosti ValgoSocks

Požadovaný výsledek se může objevit po 1-2 měsících a úleva od bolesti se objevuje již po 5-7 dnech od okamžiku prvního použití.

ValgoSocks jak to funguje:

 1. 1. Snížení bolesti, eliminaci otoku a otoku.
 2. 2. Zarovnání zakřiveného spoje palce.
 3. 3. Dlouhé upevnění palce ve správné poloze.
 4. 4. Rovnoměrné rozložení zatížení na celý povrch nohy.
 5. 5. Redukce ploché nohy.
 6. 6. Eliminace kukuřice a zánětu.
 7. 7. Zlepšení krevního oběhu.
 8. 8. Úplná obnova mobility chrupavkového kloubu.

To o tom lékaři říkají:

Jsem ortopedický lékař s desetiletou praxí. Vbočený palec je jedním z největších problémů moderních žen. Navrhuji konzervativní léčbu tohoto problému, protože chirurgický zákrok je nutný pouze v naléhavých případech. Pro rychlé a účinné potlačení příznaků deformity velkého prstu doporučuji ponožky ValgoSocks koupit v lékárně. Tento ortopedický přípravek vám pomůže zcela se zbavit nepříjemných onemocnění, zlepší stav chrupavkového kloubu na špičce a také zmírní zánět.

Před dvěma lety švýcarští odborníci prováděli výzkum účinnosti ortopedických ponožek pro léčbu valgusu. V důsledku výzkumu se ukázalo, že přibližně 95% uživatelů po 60 dnech používání ponožek dokázalo zbavit burzititidy nohy a obnovit zdraví jejich nohou. To potvrzují výsledky studie i kupujících v hodnotě ValgoSocks recenze.

Vezměte prosím na vědomí, že ValgoSocks cena je desetkrát levnější než náklady na operaci. Navíc tyto ponožky mají neomezenou trvanlivost, takže je můžete použít i po ukončení léčby.

Kde koupit ValgoSocks v České republice?

Naši čtenáři se ptají - kde koupit ValgoSocks v České republice? Pokud si myslíte, že tyto ponožky jsou prodávány v obchodě s oblečením pro ženy nebo v lékárnách, jste hluboce mylní. Tento ortopedický produkt má série omezené edice, takže máte jedinečnou příležitost získat originální produkt - ValgoSocks objednat online. Použijte tento oficiální internetový obchod.

Objednejte si produkt s 50% slevou!