ValgoSocks Latvija

Latvia

ValgoSocks – UNIKĀLI FIKSĒJOŠS, TAISĪTS NO ELASTĪGA HIPOALERĢISKA SILIKONA!

 • - Novērš turpmākas locītavu deformācijas
 • - Samazina locītavu slodzi un novērš zilumus
 • - Novērš neveselīgu locītavu izvietošanus

Pasūtiet


Šodien mēs runāsim par visbiežāk sastopamo problēmu, ka 64% sieviešu vecumā virs 40 gadiem - īkšķa deformācijas ārstēšana. Diemžēl šī slimība parādās negaidīti un ir nepatīkami simptomi. Bez efektīvas ārstēšanas problēma var attīstīties, un vienīgā izeja būs operācija. Tieši tāpēc liela pirksta deformācijas novēršana un ārstēšana ir ļoti svarīga. īkšķa deformācijas ārstēšana labošanai internetā ir daudz dažādu produktu un ortopēdisku produktu 2018 gadā ASV ValgoSocks zeķes. Tas ir ortopēdisks trikotāžas izstrādājums, kas izgatavots no mīkstajiem un efektīviem materiāliem, ar kuru jūs varat noņemt īkšķa deformāciju 30 dienu laikā bez ķirurģiskas iejaukšanās, bez sāpēm, bez sekas veselībai.

Lai jums būtu vieglāk novērtēt ValgoSocks īkšķa kaula deformācija priekšrocības un trūkumus, BP-PB.com ir sagatavojis detalizētu šī produkta pārskatu.

ValgoSocks - īkšķa deformācijas ārstēšana

Lielā pirksta deformācija (HALLUX VALGUS) ir bīstama slimība, kurai sievietes ir vairāk pakļautas. Pēdu bursīta cēlonis var būt liekā svara, grūtniecības, pārmērīga stresa, novecošanās, šauru kurpju izmantošana ar augstiem papēžiem, iedzimtība, bojājumi un kaulu lūzumi, skrimšļu iekaisums un daudz kas cits. Tradicionālā terapija ietver tablešu un zāļu, ziedes, želeju, krēmu un ortopēdiskās masāžas lietošanu. Bet lielākā daļa no šīm metodēm nodrošina tikai īslaicīgu atvieglojumu, bet neatrisina galveno deformācijas cēloni. Tieši tāpēc daudzas sievietes izvēlas ķirurģiju. Šī ir kardinālā metode, kas prasa ilgtermiņa rehabilitāciju un var izraisīt blakusparādības. Bet pirms dažiem gadiem pirmo reizi parādījās ValgoSocks īkšķa deformācijas ārstēšana zeķes.

Šī ir unikāla metode, kuras pamatā ir jaunākie zinātniskie sasniegumi protezēšanas un ortopēdijas jomā. Izrādījās, ka, lai ārstētu valgus deformāciju, tas ir pietiekami, lai pareizi noteiktu lielā pirksta stāvokli un saglabātu to cik ilgi vien iespējams. Fiksācija palīdz normalizēt locītavu skrimšļa darbu, novērš iekaisumu un uzlabo asinsriti. Bet kā to izdarīt? Pēc vairāku gadu pētījuma, zinātnieki ir ieguvuši vienīgo korektīvā trikotāžas pareizo formu, kas dod vislielāko efektu. Tieši šī tehnoloģija kļuva par pamatu, lai izveidotu ValgoSocks Latvija.

Šīs ortopēdiskās zeķes ir zemas cenas un stilīgs dizains. Tās ir mīkstas uz pieskārienu un nerada neērtības. Ērta zeķu forma ļauj tos izmantot ar jebkuru apavu (pat ar papēdi līdz 3 cm). Vissvarīgākais ir tas, ka izlīdzināšanas process notiek pats par sevi - jums nav nepieciešams veikt īpašus vingrinājumus vai ierobežot savu kustību. Turpiniet doties uz darbu, atpūsties, staigāt, spēlēt sportu vai gulēt uz dīvāna, līdz zeķes pieliek deformētu pirkstu un atbrīvo tevi no valgus.

Noderīgas īpašības ValgoSocks

Vēlamo rezultātu var redzēt pēc 1-2 mēnešiem, un sāpju mazināšanās ir jūtama jau pēc 5-7 dienām no pirmās lietošanas brīža.

ValgoSocks kā tas darbojas:

 1. 1. Sāpju mazināšana, pietūkums un pietūkums.
 2. 2. Elkoņa izliektā locītavas izlīdzināšana.
 3. 3. Lielu īkšķi uz ilgu laiku piestipriniet pareizajā pozīcijā.
 4. 4. Kravas vienmērīga sadalīšana uz visas pēdas virsmas.
 5. 5. Flatfoot samazināšana.
 6. 6. Dzemdes un iekaisuma novēršana.
 7. 7. Uzlabot asinsriti.
 8. 8. Pilna locītavas locītavas mobilitātes pilnīga atjaunošana.

Tas ir tas, ko ārsti saka par to:

Esmu ortopēdijas ārsts ar desmit gadu praksi. HALLUX VALGUS ir viena no mūsdienu sieviešu lielākajām problēmām. Es ierosinu konservatīvu šīs problēmas risinājumu, jo operācija ir nepieciešama tikai ārkārtas gadījumos. Lai ātri un efektīvi nomāktu lielā pirksta deformācijas simptomus, iesaku zīdaiņiem ValgoSocks nopirkt aptiekā. Šis ortopēdiskais produkts palīdzēs jums pilnīgi atbrīvoties no nepatīkamās slimības, uzlabot kakla konjunktīvas locītavas stāvokli uz lielā pirksta, kā arī mazināt iekaisumu.

Pirms diviem gadiem Šveices speciālisti veica pētījumu par ortopēdisko zeķu efektivitāti valgus ārstēšanai. Pētījuma rezultātā izrādījās, ka apmēram 95% lietotāju pēc 60 dienām, kad lietoja zeķes, varēja atbrīvoties no pēdas bursīta un atjaunot veselību viņu kājās. To apstiprina pētījuma rezultāti, kā arī ValgoSocks atsauksmes pircēji.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ValgoSocks cena ir desmit reizes lētāks nekā operācijas izmaksas. Turklāt šiem zeķiem ir neierobežots glabāšanas laiks, tādēļ tos var lietot arī pēc ārstēšanas kursa beigām.

Kur nopirkt ValgoSocks Latvijā?

Mūsu lasītāji jautā - kur nopirkt ValgoSocks Latvijā? Ja jūs domājat, ka šīs zeķes tiek pārdotas sieviešu apģērbu veikalā vai aptiekās, jūs esat dziļi kļūdījies. Šim ortopēdiskajam produktam ir ierobežota izdevuma sērija, tāpēc jums ir vienīgā iespēja iegūt sākotnējo produktu - ValgoSocks pasūtīt tiešsaistē. Izmantojiet šo oficiālo tiešsaistes veikalu.

Pasūtiet produktu ar 50% atlaidi tūlīt!