Tonus Elast Eesti

Estonia

Tonus Elast – MAGNET KORREKTOR RÜHT !

  • - Kiire parandus rüht
  • - Tugevdamine, lülisamba ja seljalihaste
  • - vabanemiseks seljavalu

TELLI KOHE


Seljavalu ja keharakkumine on tänapäeval paljudele inimestele tavaline probleem. Istumine, kehaliste harjutuste puudumine, vitamiinide puudumine ja pärilikkus võib põhjustada selgroo alaosa või ülemist lülisamba moonutusi. Skolioos, osteokondroos, piiratud liikumine on komplekssed haigused, mis tekivad selgroo kõveruse tagajärjel.

Selle probleemi edasiarendamise vältimiseks ja lülisamba nimmeosa ühtlustamiseks on Euroopa arstid välja töötanud ainulaadse toote - Tonus Elast korrektor rüht. See on valmistatud meditsiinilistest elastsetest materjalidest, ei kahjusta välimust ja ei piira liikumist. Korsetti peamiseks ülesandeks on õlarihma, alumise ja ülemise nimmepiirkonna joondamine ja õiged asendid.

Igapäevaseks kasutuseks on korsetti tugevdamine ja lihaste mälu taastamine. Nii saate vabalt seljavalu, mikrotsirkulatsioon paraneb ja ka elimineerib survet siseorganitele. Isegi anatoomiline poos on parim viis, kuidas vabaneda lülisamba kroonilistest haigustest ja naasta aktiivsele elule.

Tonus Elast - seljavalu korrektor

Tonus Elast parandada kehahoia oli selle aasta tõeline avastus! See on sertifitseeritud toode, mida müüakse kõikides Euroopa Liidu riikides ja mis on tootjale tagatud 12 kuu jooksul. Toode on valmistatud allergiavastast materjalist, mis ei põhjusta nahaärritust ja millel ei ole vastunäidustusi.

Suurused: 0 (XS), 1 (S), 2 (M), 3 (L), 4 (XL).

Värv: valge, lihavaba.

Toode kasutab spetsiaalseid turvavöö pingeid. See aitab teil valida korsetti kõige mugavam positsioon, et vältida ebamugavust või survet. Toodel on spetsiaalne juhend, mida peate lugema.

Peamised eelised, mille Tonus Elast seljavalu vastu on:

  1. 1. Paaride kiire ja valutu joondamine.
  2. 2. Vähendage seljavalu.
  3. 3. Seljaaju lihaste tooni suurendamine, selgroolülide normaalse positsiooni taastamine.
  4. 4. Õngujoone joondamine.
  5. 5. Vereringe parandamine ja lihasspasmide kaotamine.
  6. 6. Suurendage füüsilist aktiivsust igas vanuses.
  7. 7. Suurendage enesehinnangut.

Pärast 10-14 päeva pärast Tonus Elast Eesti kasutamise alustamist saate esimese tulemuse märkida. Järk-järgult suurendab positiivne mõju lõpuks teie probleemi täielikult lahti. Ülemaailmsed arstid hindavad seda skolioosravi meetodit kui operatsiooni peamist alternatiivi. Korsett on palju efektiivsem kui füsioteraapia, terapeutilised harjutused, massaaž, seljaaju venitus ja muud protseduurid. Kõige tähtsam on see, et saate korsetti kodus ilma piiranguteta kasutada.

Kasulikud omadused Tonus Elast

Tänu oma unikaalsele kujule ja kompaktsusele, on korseti võimalik kanda igasuguse riide all ja see on teistele nähtamatu. Koos temaga saate sõita, jalutada, sportida, töötada või lõõgastuda. Korsetti kandmise kestuse ühtlane ja järkjärguline pikendamine võimaldab teil asetage oma positsioon võimalikult ohutult ja valutult.

Tonus Elast kuidas see toimib: tihendusrihmad tõstavad rinda ja õlad ülespoole, asetades keha asendisse. Tugevate kinnitite tõttu korrigeerib korrektor lihaseid ja selgrooke ühes asendis ja ei võimalda seda painutada. Nagu nad ütlevad Tonus Elast arvustused, juba teisel päeval pärast korsetti kasutamise algust, on seljavalu vähenemine ja lihaste toonuse taastamine.

Ekspertarvamus:

Õige poos on teie tervise ja pikaealisuse tagatis. Kumerdunud selgroo korral tekib suur hulk probleeme ja ebameeldivaid sümptomeid - tunnete valu, sinu siseorganeid on pigistatakse, aju verevarustus halveneb, esineb peavalu ja migreeni ning seljaajalised lihased on spasmid. Massaaž või geel võib ajutist valu leevendada, kuid see ei lahenda probleemi juurest. Täna soovitan oma patsientidele Tonus Elast tõde või pettus ja kasutada seda tihendusrõnga. Tänu elastsele materjalile tagab korrektor positsiooni õigesse asendisse ja kaotab kõveriku sümptomid.

Kust osta Tonus Elast Eestis?

Täna saate Tonus Elast osta apteeki või tellite selle toote e-poest. Soodsa hinnaga ja lihtsa kujuga muudab selle ravimeetodi kõige paremaks! Tootja on oma toote kvaliteedis nii kindel, et ta on valmis raha tagastama, kui te ei ole korrektori kasutamise tulemustega rahul. 1-aastane garantii kehtib kõigile mudelitele. Selle toote sertifikaadid ja meditsiiniline litsents on teie tervisele kindlad.

Ainuke küsimus, mis jääb lahendamata, on kus osta Tonus Elast Eestis? Selle lahendamiseks peate kasutama müüja ametlikku veebisaiti. BP-PB.com ei müü seda toodet ega vastuta toote kvaliteedi eest. Selleks, et saada üksikasjalikku teavet korrektori kohta ja teada saada, milline on Tonus Elast hind, tehke lihtsalt tellimus müüja veebisaidil. Teile tagatakse kiire ja õigeaegne kohaletoimetamine!