Tonus Elast Lietuva

Lithuania

Tonus Elast – MAGNETINIS LAIKYSENOS KOREGUOKLIS!

  • - Greitas laikysenos taisymas
  • - Nugarkaulio ir nugaros raumenų stiprinimas
  • - Atsikratymas nugaros skausmo

Uzsisakyti dabar


Nugaros skausmas ir kūno iškraipymas yra dažna problema daugeliui žmonių šiandien. Sėdi, treniruočių trūksta, vitaminų ir paveldimumo trūkumas gali sukelti apatinės ar viršutinės juosmens dalies stuburo iškraipymus. Skoliozė, osteochondrozė, ribotas judesys yra sudėtingos ligos, atsirandančios dėl stuburo kreivumo.

Siekiant užkirsti kelią tolesniam šios problemos vystymuisi ir suderinti stuburo juosmenines strypo dalis, Europos gydytojai sukūrė unikalų produktą - Tonus Elast laikysenos koreguoklis. Jis pagamintas iš medicininių elastingų medžiagų, nesugadina išvaizdos ir neapriboja judėjimo. Pagrindinis korseto uždavinys - suderinti pečių diržą, apatinę ir viršutinę juosmens smaigalys ir nustatyti juos teisingoje padėtyje.

Kasdieniam naudojimui stiprinamas korsetas ir atkuriama raumenų atmintinė. Tokiu būdu jūs atsikratote nugaros skausmo, pagerėja mikrocirkuliacija, taip pat sumažėja spaudimas vidaus organams. Net anatominė laikysena yra geriausias būdas atsikratyti lėtinių stuburo ligų ir grįžti į aktyvų gyvenimą.

Tonus Elast - koreguoklis nuo nugaros skausmo

Tonus Elast taisyti laikyseną buvo tikras šių metų atradimas! Tai yra sertifikuotas produktas, kuris parduodamas visose Europos Sąjungos šalyse ir kurį gamintojas garantuoja 12 mėnesių. Produktas pagamintas iš hipoalergicznych medžiagos, kuri nesukelia odos sudirginimo ir neturi kontraindikacijų naudoti.

Dydžiai: 0 (XS), 1 (S), 2 (M), 3 (L), 4 (XL).

Spalva: balta, minkšta.

Produkte naudojami specialūs tvirtinimo elementai su reguliuojamu diržo įtempimu. Tai padeda jums pasirinkti patogiausią korsetės padėtį, kad būtų išvengta nepatogumų ar spaudimo. Produktas turi specialų instrukciją, kurią turite perskaityti.

Pagrindiniai privalumai, kuriuos turi Tonus Elast nuo nugaros skausmo:

  1. 1. Greitas ir neskausmingas laikysenos suderinimas.
  2. 2. Sumažinti nugaros skausmą.
  3. 3. Padidinti stuburo raumenų toną, atstatant įprastą slankstelių padėtį.
  4. 4. Pečių linijos išlyginimas.
  5. 5. Gerinti kraujo apytaką ir pašalinti raumenų spazmus.
  6. 6. Padidinkite fizinį aktyvumą bet kuriame amžiuje.
  7. 7. Padidinkite savigarbą.

Po 10-14 dienų, kai pradėsite naudoti Tonus Elast Lietuva, galėsite pamatyti pirmuosius rezultatus. Palaipsniui, teigiamas poveikis padidins, galiausiai jūs visiškai atsikratysite savo problemos. Gydytojai visame pasaulyje vertina šį skoliozės gydymo būdą kaip pagrindinę chirurgijos alternatyvą. Korsetas yra daug efektyvesnis nei kineziterapija, gydomieji pratimai, masažas, stuburo tempimas ir kitos procedūros. Svarbiausia, kad jūs galite naudoti korsetas namuose be jokių apribojimų.

Privalumai Tonus Elast

Dėl savo unikalaus formos ir kompaktiško dydžio, korsetas gali būti dėvimas bet kokiu drabužiu ir jis bus nematomas kitiems. Kartu su juo galite važiuoti, vaikščioti, sportuoti, dirbti ar atsipalaiduoti. Lankstus ir laipsniškas korsetės dėvėjimo trukmės padidėjimas leidžia jums kuo labiau suderinti savo laikyseną ir neskausmingai.

Tonus Elast kaip tai veikia: suspaudimo dirželiai priveržti krūtinę ir pečius, išlyginant kūno padėtį. Dėl stiprių gnybtų korektorius nustato raumenis ir nugarą vienoje padėtyje ir neleidžia jam sulenkti. Kaip sakoma Tonus Elast atsiliepimai, jau antrą dieną po korseto naudojimo pradžios sumažėja nugaros skausmas ir atkuriamas raumenų tonusas.

Ekspertų nuomonė:

Teisinga laikysena yra jūsų sveikatos ir ilgaamžiškumo garantija. Išskleistos stuburo dalies metu atsiranda daugybė problemų ir nemalonių simptomų - jaučiatės skausmas, išsausėja vidiniai organai, blogėja smegenų kraujas, atsiranda galvos skausmas ir migrena, o stuburo raumenys yra spazminiai. Masažas ar gelis gali laikinai sušvelninti skausmą, bet tai neišsprendžia problemos šaknų. Šiandien aš rekomenduoju Tonus Elast pirkti internetu savo pacientams ir naudoti šį suspaudimo mezgimą. Dėl elastingos medžiagos korektorius grąžina padėtį į teisingą padėtį ir pašalina kreivumo simptomus.

Kur pirkti Tonus Elast Lietuvoje?

Šiandien galite Tonus Elast pirkti vaistinėje arba užsisakyti šį produktą internetinėje parduotuvėje. Palanki kaina ir paprastas būdas, kad šis gydymo būdas būtų geriausias! Gamintojas yra tiek įsitikinęs savo gaminio kokybe, kad pasiruošęs grąžinti pinigus, jei nesate patenkintas korektoriaus naudojimo rezultatais. 1 metų garantija taikoma visiems modeliams. Šis produktas turi sertifikatus ir medicinos licenciją, todėl jo naudojimas bus visiškai saugus jūsų sveikatai.

Vienintelis klausimas, kuris vis dar lieka neišspręstas, yra kur pirkti Tonus Elast Lietuvoje? Norėdami tai išspręsti, turite naudoti oficialią pardavėjo svetainę. BP-PB.com neparduoda šio produkto ir nėra atsakingas už produkto kokybę. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie taisytoją ir sužinoti, kas yra Tonus Elast kaina, tiesiog pateikite užsakymą pardavėjo svetainėje. Jums garantuojamas greitas ir savalaikis pristatymas!