Tonus Elast Latvija

Latvia

Tonus Elast – MAGNĒTISKAIS STĀJAS KOREKTORS!

  • - Ātrā stājas labošana
  • - Izvairīšanās no muguras sāpēm
  • - Plecu līnijas iztaisnošana

Pasūtiet


Sāpes mugurā un stājas deformācija ir bieži sastopama problēma daudziem cilvēkiem šodien. Sēdes, treniņa trūkums, vitamīnu trūkums un iedzimtība var izraisīt mugurkaula apakšējās vai augšējās jostas daļas izkropļojumus. Skoliosis, osteohondroze, ierobežota mobilitāte ir sarežģītas slimības, kas rodas mugurkaula izliekuma dēļ.

Lai novērstu šīs problēmas tālāku attīstību un pielāgotu jostas daļas mugurkaulu, Eiropas ārsti ir izstrādājuši unikālu produktu - Tonus Elast stājas korektors. Tas ir izgatavots no medicīniskiem elastīgiem materiāliem, neizraisa izskatu un neierobežo kustību. Korsetas galvenais uzdevums ir pielāgot plecu jostas, apakšējo un augšējo jostas daļas mugurkaulu un salabot tos pareizi.

Ar ikdienas lietošanu tiek stiprināts korsete un atjaunota muskuļu atmiņa. Tādējādi jūs atbrīvojas no muguras sāpēm, uzlabojas mikrocirkulācija, kā arī novērš spiedienu uz iekšējiem orgāniem. Pat anatomiskā stāja ir labākais veids, kā atbrīvoties no mugurkaula hroniskām slimībām un atgriešanās aktīvajā dzīvē.

Tonus Elast - korektors pret muguras sāpēm

Tonus Elast lai koriģētu stāju bija īsts šī gada atklājums! Šis ir sertificēts produkts, ko pārdod visās Eiropas Savienības valstīs un ko 12 mēnešus garantē ražotājs. Produkts ir izgatavots no hipoalerģiska materiāla, kas neizraisa ādas kairinājumu un nav kontrindikāciju lietošanai.

Izmēri: 0 (XS), 1 (S), 2 (M), 3 (L), 4 (XL).

Krāsa: balta, mīkstā.

Produkts izmanto īpašus stiprinājumus ar regulējamu drošības jostas spriegojumu. Tas palīdz jums izvēlēties visērtāko korsešu stāvokli, lai izvairītos no diskomforta vai spiediena. Precei ir īpaša instrukcija, kas jums jālasa.

Galvenās priekšrocības, kuras Tonus Elast pret muguras sāpēm piešķir:

  1. 1. Ātra un nesāpīga stājas saskaņošana.
  2. 2. Samazināt muguras sāpes.
  3. 3. Palielinās mugurkaula muskuļu tonuss, atjaunojot skriemeļu normālu stāvokli.
  4. 4. Plecu līnijas izlīdzināšana.
  5. 5. Uzlabo asinsriti un mazina muskuļu spazmas.
  6. 6. Palielināt fiziskās aktivitātes jebkurā vecumā.
  7. 7. Paaugstināt pašcieņu.

Pēc 10-14 dienām pēc Tonus Elast Latvija lietošanas sākuma jūs varēsit pamanīt pirmos rezultātus. Pamazām pozitīvā ietekme palielināsies, un galu galā jūs pilnībā atbrīvosities no savas problēmas. Ārsti visā pasaulē novērtē šo skoliozes ārstēšanas metodi kā galveno operācijas alternatīvu. Korseti ir daudz efektīvāki nekā fizioterapija, terapeitiskie vingrinājumi, masāža, muguras stiepšanās un citas procedūras. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat izmantot korsešu mājās bez jebkādiem ierobežojumiem.

Noderīgas īpašības Tonus Elast

Pateicoties tās unikālajai formai un kompaktajam izmēram, korsete var tikt valkāta ar jebkuru apģērbu un tā būs neredzama citiem. Kopā ar viņu jūs varat palaist, staigāt, spēlēt sportu, strādāt vai atpūsties. Korsetes valkāšanas vienmērīga un pakāpeniska palielināšana ļauj pēc iespējas drošāk un nesāpīgāk saskaņot stāju.

Tonus Elast kā tas darbojas: saspiešanas siksnas pārāk pievelk krūškurvi un plecus, izlīdzinot ķermeņa stāvokli. Stipro skavu dēļ korektors vienā pozīcijā nostiprina muskuļus un mugurkaulu un neļauj tam salocīt. Kā saka Tonus Elast atsauksmes, jau otrā dienā pēc korsetes lietošanas sākuma ir sāpju sāpes un muskuļu tonusa atjaunošanās.

Ekspertu atzinums:

Pareiza stāja ir jūsu veselības un ilgmūžības garantija. Ar izliektu mugurkaulu parādās liels skaits problēmu un nepatīkamu simptomu - jūtat sāpes, tiek izspiestas iekšējās orgānas, pasliktinās asinsriti smadzenēs, rodas galvassāpes un migrēna, un mugurkaula muskuļi ir spazmīgi. Masāža vai želeja var īslaicīgi mazināt sāpes, bet tā neatrisina problēmas saknes. Šodien es iesaku Tonus Elast pasūtīt tiešsaistē saviem pacientiem un izmantot šo saspiešanas adījumu. Pateicoties elastīgajam materiālam, koriģents atgriež pozu pareizajā stāvoklī un novērš izliekuma simptomus.

Kur nopirkt Tonus Elast Latvijā?

Šodien jūs varat Tonus Elast nopirkt aptiekā vai pasūtīt šo produktu interneta veikalā. Labvēlīga cena un vienkāršā forma padara šo ārstēšanas metodi vislabāko! Ražotājs ir tik pārliecināts par sava produkta kvalitāti, ka viņš ir gatavs atgriezt naudu, ja neesat apmierināts ar korektora izmantošanas rezultātiem. 1 gadu garantija attiecas uz visiem modeļiem. Šim produktam ir sertifikāti un medicīniskā licence, tāpēc tā izmantošana būs pilnīgi droša jūsu veselībai.

Vienīgais jautājums, kas joprojām nav atrisināts, ir kur nopirkt Tonus Elast Latvijā? Lai to atrisinātu, jums ir jāizmanto pārdevēja oficiālā mājas lapa. BP-PB.com nepārdod šo produktu un nav atbildīgs par produkta kvalitāti. Lai iegūtu detalizētu informāciju par korektoru un noskaidrotu, kas ir Tonus Elast cena, vienkārši ievietojiet pasūtījumu pārdevēja vietnē. Jums tiek garantēta ātra un savlaicīga piegāde!