Tinedol Shqipëri

Albania

Tinedol – Mënyra më e thjeshtë për të eleminuar mykun, kruarjet dhe plasaritjet!

  • - Largon ndjesinë e kruarjes dhe atë të djegies
  • - Mundëson shërimin nga myku i këmbëve dhe ai i thonjve
  • - Eliminon djersitjen dhe erën e keqe

POROSIT


Oferta unike! Vetëm sot ju mund të bleni Tinedol Shqipëri online me çmimin më të mirë! Urdhoni një produkt të ri për trajtimin e miktozës së këmbës dhe për të marrë produktin origjinal 100% të dorëzuar në shtëpinë tuaj.

Një infeksion fungale është një sëmundje që është e vështirë për t'u trajtuar, shkakton simptoma të pakëndshme dhe ndërhyn në jetën normale. Ky problem mund të shkaktohet nga kërpudhat që prekin lëkurën në këmbë ose thonjtë. Burimi i infeksionit janë zona të përbashkëta - pishinë, plazh, dush, dysheme banjo dhe kështu me radhë. Përveç kësaj, ju mund të merrni një infeksion fungues nëse nuk ndjekni higjienën e këmbëve tuaja, nëse përdorni të njëjtën këpucë si një bartës i kërpudhave, ose nëse sistemi juaj imunitar dobësohet.

Simptomat e infeksionit fungal:

  1. 1. Erë e pakëndshme.
  2. 2. Lëkura e lëkurës.
  3. 3. Kruhet.
  4. 4. Çarje në lëkurën e këmbëve.
  5. 5. Deformimi i thonjve.
  6. 6. Zbulimi i lëkurës.

Nëse ju ndjeni këto siklet, menjëherë duhet të filloni trajtimin. Shumë dermatologë rekomandojnë përdorimin e Tinedol krem kundër kërpudhave. Ky është një kozmetikë natyrale në formën e një vaji që mund të shtypë shpejt aktivitetin e kërpudhave të mykëve, të përmirësojë gjendjen e lëkurës dhe t'ju lehtësojë kruarje dhe erë të pakëndshme nga këmbët.

Tinedol - krem kundër kërpudhave

Tinedol për trajtimin e infeksionit fungal është formulë më e avancuar për të shtypur menjëherë aktivitetin e infeksionit dhe për të parandaluar ri-infeksionin. Produkti është testuar në kushte laboratorike dhe ka provuar të jetë mjaft efektiv. Më shumë se 96% e pjesëmarrësve në laborator ishin në gjendje të heqin qafe infeksionin fungal 14 ditë pas fillimit të përdorimit, ndërsa 4% kishin përmirësuar ndjeshëm lëkurën dhe thonjtë. Ndryshe nga vajrat konvencionale ose shtesat ushqyese, ky balsam përmban vetëm përbërës aktivë dhe të dobishëm. Krem nuk përmban kimikate ose përbërës sintetikë, kështu që ju mund të merrni një rezultat të qëndrueshëm pa efekte anësore.

Përdorimi i përditshëm i Tinedol kundër kërpudhave për 1 muaj do t'ju ndihmojë të eliminoni krejtësisht kërpudhat, të përmirësoni gjendjen e lëkurës dhe të qetësoni çara ekzistuese. Përveç kësaj, krem ndalon plotësisht procesin e djersitjes së tepërt dhe eliminon erë të pakëndshme. Me të, ju mund të rivendosni lëkurën e dëmtuar, zvogëloni inflamacionin dhe acarimin, heqni qafe kruajtjen dhe djegien.

Ndryshe nga shumë analoge, Tinedol çmimi është shumë më lirë, sepse nuk ka përbërës të shtrenjtë në produkt. Ai përmban 100% bimë natyrale, vajra esenciale, një kompleks i vitaminave dhe aminoacideve.

Tinedol përbërësit: Glycerin, Climbazol, Lanolin, Mint naftës, Vitamina E, Farsenol.

Pronat e dobishme Tinedol

Tinedol si funksionon? Brenda 2-3 ditëve pas fillimit të përdorimit të kremës, gjendja e mycozës zvogëlohet gradualisht. Çdo ditë, lëkura ushqehet me vitamina dhe minerale që ndihmojnë në shkatërrimin e infeksionit dhe rigjenerimin e qelizave të reja të shëndetshme. Produkti ka një aromë të lehtë të këndshme, absorbohet menjëherë dhe nuk lë shenjë në trup ose në veshje. Menjëherë pas aplikimit, formula aktive depërton brenda thellë dhe pengon aktivitetin e kërpudhave të mykëve. Kombinimi i komponentëve të tillë si Glycerol dhe Climbazol jep efektin maksimal - infeksioni është shtypur dhe të gjitha shkaqet e dukshme të mycosis janë eliminuar.

Tinedol komente:

Disa ditë pas vizitës në pishinë, ndjeva një lëkurë itchy në këmbë, por nuk i kushtoj vëmendje të saj. Një javë më vonë, lëkura filloi të zhvishej dhe kishte një erë të keqe nga këmbët. Shkova te doktori dhe më rekomandoi të përdorja këtë vaj. Tashmë pas përdorimit të parë, kruajtja ka rënë dukshëm. Pas 7 ditësh, lëkura u bë e qetë dhe era e pakëndshme u zhduk, por vazhdova ta përdorja deri në fund të kursit të plotë. Jam shumë i kënaqur me rezultatin!
Burri im dhe unë ishim në hotel dhe unë rastësisht u largua në një pllakë në banjë. Pas 2 ditësh, unë së pari hasa probleme me toenails - ato u errësuan dhe u shfaqën çarje. Dermatologu im përshkroi një kurs trajtimi duke përdorur banjot bimore dhe këtë krem. Rezultati ishte shumë i mirë - pas rreth 14 ditësh sëmundja u mund!

Si të përdorni:

Ointment është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi. Para përdorimit, është e nevojshme të kryhen të gjitha procedurat e nevojshme higjienike. Kremja aplikohet në një sipërfaqe të thatë dhe të pastër të lëkurës dhe thonjve. Sigurohuni që të trajtoni zonën midis gishtave, të cilat shpesh kalojnë pa u vënë re. Vazhdoni masazhin e këmbës për 10-15 minuta në mënyrë që krem të zhytet plotësisht brenda. Kryen këto procedura 2-3 në ditë për 30 ditë.

Ku të blej Tinedol ne Shqiperi?

Shumë konsumatorë po përpiqen të gjejnë këtë krem në farmaci, por ata janë të zhgënjyer - produkti nuk është i disponueshëm. Pse? Fakti është se ky kozmetikë nuk është ilaç, prandaj Tinedol blej në farmaci është e pamundur. Ky është një produkt i importuar që mund të porositet direkt nga prodhuesi.

Në mënyrë që të gjeni ku të blini Tinedol në Shqipëri, ju duhet të vizitoni faqen zyrtare. Ky është i vetmi shitës i licencuar i cili do të ofrojë mallra origjinale me një garanci të cilësisë.