Promicil Slovensko

Slovakia

Najlepšie riešenie problému plesní nechtov a chodidiel

 • - 100% prírodné zložky
 • - Zaručený výsledok
 • - Žiadne vedľajšie účinky

Objednať


Plesne nás obklopujú všade. Môžu žiť vo vzduchu, vo vode, v rastlinách, v potravinách, v pôde a na rôznych povrchoch. Keď sa určité druhy spór húb dostanú do ľudského tela, je veľmi ťažké ich neutralizovať. Jedným z najčastejších problémov v súčasnosti je pleseň nechtov a nôh. Tento problém znepokojuje mnohých ľudí a môže predstavovať vážnu hrozbu pre zdravie. V tomto prehľade sa pozrieme na to, kto je najviac náchylný na mykózu, aké sú príznaky tohto ochorenia a aké spôsoby liečby sa považujú za najúčinnejšie? Budeme tiež podrobne študovať Promicil masť proti plesniam nôh, ktorý je aktívne inzerovaný na internete.

Promicil - krém na plesňovú infekciu

Čo je mykóza? Podľa štatistík je viac ako 60% ľudí postihnutých plesňovou infekciou. U drvivej väčšiny infikovaných lekárov sa zistí onychomykóza (plesňová infekcia nechtov) a mykóza chodidla. Problém môže nastať v dôsledku rôznych faktorov. V prvom rade sú to kontakty s vlhkým a teplým prostredím alebo s nakazeným. Ohrození sú tí, ktorí:

 • - Nosí topánky viac ako 4 hodiny.
 • - Ignoruje odporúčania osobnej hygieny.
 • - Má oslabený imunitný systém.
 • - Navštevuje verejné bazény, sauny, šatne, pláže.
 • - Chodí naboso.
 • - Má chronické ochorenia.

Bez ohľadu na príčinu a typ patogénu by sa liečba plesňovej infekcie mala vykonávať len pod dohľadom dermatológa. K dnešnému dňu existuje pomerne veľké množstvo rôznych spôsobov, ako tento problém odstrániť. Jedným z nich môže byť Promicil krém na plesňovú infekciu. Komplex je vyvinutý na báze rastlinných zložiek, preto na rozdiel od tradičných antimykotických mastí nespôsobuje vedľajšie účinky ani atrofiu kože.

Príznaky

Plieseň nechtov sa spravidla prejavuje ako zakalenie platničiek a strata prirodzeného lesku. V určitom okamihu sa povrch nechtu stáva drsným, dochádza k delaminácii a výskytu nepravidelností. Ak na tento problém nereagujete včas, môže dôjsť k ďalšiemu uvoľneniu a zničeniu nechtovej platničky so zodpovedajúcim nepohodlím.

Plieseň nôh spôsobuje začervenanie a odlupovanie kože. Na pätách si môžete všimnúť biele častice kože a medzi prstami sa objaví svrbenie. Taktiež pri ďalšom šírení mykózy sú možné praskliny a uvoľnenie nepríjemného zápachu. Hlavnou chybou väčšiny pacientov je ignorovanie týchto prvých príznakov. Čím dlhšie bude huba parazitovať na vašom tele, tým ťažšie bude jej odstránenie a obnovenie zdravia. Dobrá správa: teraz, vďaka zľave na Promicil cena, je ešte lacnejšia!

Čo robiť, ak vás napadne huba?

Riešenie problému môže byť zložité. V prvom rade je to kvôli dodržiavaniu pravidiel osobnej hygieny, častej výmene ponožiek a obuvi. Okrem toho je potrebné potlačiť ďalšie šírenie plesne a chrániť pred ňou ostatných a členov vašej rodiny. Robí skvelú prácu Promicil na liečbu mykózy nechtov.

Užitočné vlastnosti Promicil

Zaoberáme sa novým produktom založeným na najnovších vedeckých objavoch a výskumoch v oblasti dermatológie. Promicil prísady sa vyberajú tak, aby bola zachovaná vysoká účinnosť proti väčšine typov plesňových infekcií. Prípravok zároveň zostáva bezpečný pre človeka, pretože neobsahuje syntetické ani hormonálne zložky.

Pokúsme sa pochopiť ako to funguje:

 • - Prírodné zložky krému sa okamžite vstrebávajú a začínajú pôsobiť už od prvých minút.
 • - Už po prvej aplikácii sa výrazne zníži nepohodlie a príznaky plesňovej infekcie.
 • - Aktívna receptúra pomáha lokalizovať a predchádzať ďalšej absorpcii zdravých kožných buniek hubou.
 • - Každodenné používanie znižuje riziko možných komplikácií.
 • - Po približne 3-4 týždňoch používania tejto masti sa pozoruje úplné odstránenie príznakov a príčin mykózy.

Teraz o faktoch. Nemôžete Promicil kúpiť v lekárni, pretože pôvodný vzorec je dostupný iba na oficiálnych stránkach predajcu. Na nákup tohto krému nepotrebujete lekársky predpis (hoci predbežná konzultácia nezaškodí). Vo vnútri balenia je návod na použitie, vďaka ktorému môžete dosiahnuť maximálny pozitívny účinok.

Pozor na Promicil foto – takto by mal vyzerať pôvodný krém. Ak ho chcete získať so zľavou až -50%, využite ponuku predajcu. Pod túto recenziu pripojíme odkaz na oficiálnu stránku, kde získate ďalšie informácie a Promicil objednať online.

Pozor! Informácie slúžia len na informačné účely. Neposkytujeme žiadne záruky týkajúce sa účinnosti alebo bezpečnosti tohto produktu, ani nemáme nič spoločné s predajom alebo zákazníckym servisom. Pred použitím antifungálnych liekov sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Predaj Promicil Slovensko prebieha tu:

Objednať