Monastic Tea (FitoBalt) Eesti

Estonia

Monastic Tea (FitoBalt) - tasu ravimtaimed aitavad kaasa surve normi!!

  • - Normaliseerib toonust veresoonte!
  • - Leevendab peavalu valu.
  • - Vähendab kolesterooli!

TELLI KOHE


Hoiduge parasiitidest!

Parasiitide ja usside ohu alahindamine võib põhjustada tõsiseid haigusi ja vähendada immuunsust. Uuringud ELis 2018. aastal kinnitasid, et enam kui 30% patsientidest on teatud määral nakatunud parasiitide või helmintidega ja nad võivad elada koos nendega aastakümneteks. Probleem võib olla peidetud ja mitte iseenesest ilmneda ning nakkuse sümptomid on väga sarnased külmetushaiguste või vitamiinipuudusega. Otseselt või kaudselt mõjutavad nad 80% kõikidest haigustest, mis teil on elu jooksul.

Traditsiooniline ravi parasiitide eemaldamiseks inimkehast nõuab tugevate antibiootikumide ja pulbrite kasutamist. Kuid enamik neist ravimitest võitleb ainult elusate parasiitidega, munarakke mingil viisil mõjutamata. Seega ei saa te 100% paranemist saavutada ja probleem taastub mõne aja pärast uuesti.

Paar aastat tagasi said teadlased retsepti ainulaadse taimetee tarbeks, mida iidsed mungad kasutasid tervise taastamiseks ja immuunsuse suurendamiseks. Kliinilised uuringud on kinnitanud, et selle tee regulaarne kasutamine aitab vähendada vererõhku, suurendada keha kaitset ja hävitada kõik viirused. Kuid kõige hämmastavam on see, et see konkreetne tee on parasiitide ja usside vastu kõige tõhusam relv!

Täna tahame teile öelda umbes Monastic Tea parasiitide eemaldamise tee.

Monastic Tea FitoBalt - tee, et parandada immuunsust

Parasiitide ja usside vastu võitlemine võib olla efektiivne, kui kasutate Monastic Tea suurendada immuunsust. See on täiesti loomulik taimne tee, mis sisaldab tervislikuks taastamiseks suurt hulka vitamiine ja toitaineid. Selle tee korrapärane tarbimine aitab kompenseerida kaaliumi, magneesiumi, tsingi, kaltsiumi, C-vitamiini ja paljude teiste oluliste mikroelementide puudust teie kehas. Täna on kõige turvalisem viis hävitada rohkem kui 260 sorti parasiite ja rõngastatud usse, samuti nende mune. Erinevalt paljudest teistest analoogidest on see jook 100% ohutu ja orgaaniline, mistõttu sellel ei ole vastunäidustusi ega kõrvaltoimeid.

Te saate juua ilma retseptita ja ilma piiranguteta teed juua. Alusta hommikul maitsvat ja aromaatset jooki, mis on elujõulisuse, energia ja tervise allikas.

Monastic Tea tõde või pettus? Me saatsime selle küsimuse arsti immunoloogile. Siin on vastus, mille arst meile andis:

Parasiitide nakatumine tekib paljudel inimestel, kui nad puutuvad kokku koduloomadega, maa, üldkasutaja esemetega või nakatunud patsientidega. Ussate tegevusel ei ole ilmseid sümptomeid, seega on väga raske diagnoosida. Paljudel nakatunud inimestel tekivad sellised sümptomid nagu tervise halvenemine, dermatoloogilised probleemid, unehäired, äkiline kaalukaotus ilma ilmsetest põhjustest, isutus, peavalu, kõhulahtisus, kõhukinnisus ja palju muud. Parim viis ussidega tegelemiseks on hea immuunsus. Soovitan paljudele oma patsientidelt juua Monastic Tea FitoBalt parasiitide vastu, sest see tee aitab tõepoolest võidelda nakkuse peamise põhjusega.

Kasulikud omadused Monastic Tea

Taimne tee on kasulike taimede ja vitamiinide kombinatsioon, mis aitab võidelda kõige tuntumate parasiitide vastu. Pärast 21-päevase ravikuuri saab puhastada usside, klamüüdia, seeninfektsioonide ja paljude muude haiguste keha.

Fito Balt kuidas see toimib:

Kolme nädala kursusel on kasuliku mõju selge järk-järguline struktuur. Esimesel nädalal saab teie keha kasulikke vitamiine ja mikroelemente, mis stimuleerivad immuunsust ja pärsivad parasiitide aktiivsust. Teisel nädalal hävitatakse täielikult kõik ussid ja algloomade parasiidid ning nende loomulik eemaldamine kehast. Oluline on märkida, et tee aktiivsed koostisosad on usside munade vastu võitlemisel tõhusad, nii et neid saab usaldusväärselt kaitsta uuesti nakkuse eest. Möödunud nädalal toimub kahjustatud maksa, seedetrakti ja teiste sisemiste organite restaureerimine.

Selle toote peamised eelised:

  1. 1. 100% -line looduslik valem infektsiooni vastu võitlemiseks.
  2. 2. hävitab kuni 260 liiki parasiite, mis on tuntud kaasaegsele teadusele.
  3. 3. Rohkem kui 100 000 arvustust patsientidelt.
  4. 4. Kõrvaltoimete või vastunäidustuste täielik puudumine.
  5. 5. Kliiniliselt tõestatud tulemuslikkus.
  6. 6. Monastic Tea hind on palju väiksem kui traditsiooniline ravi.

Kuidas juua teed:

Võtke 1 teelusikatäis ja lisage 200 ml kuuma vett. Oodake 30 minutit ja jootage tühja kõhuga igal hommikul. Hea tulemuse saavutamiseks on optimaalne rada 21 päeva. Te saate ka tulevikus teed jätkata, et säilitada hea tervis. Nagu nad ütlevad Fito Balt arvustused, on paranemine märgatav juba 2-3 päeva pärast ravi alustamist.

Kust osta Monastic Tea Fito Balt Eestis?

Viimane küsimus, millele me peame vastama, on kus osta Monastic Tea Eestis? Mõelge, et seda teed toodetakse väikestes kogustes, seega on seda vabaturul suhteliselt raske leida. Näiteks ei saa te Monastic Tea FitoBalt osta apteeki, sest seda ei müüda seal.

Kuid leidsime selle toote ainsa otsemüüja ametliku veebisaidi. Seal saate tellida veebisaidi Monastic Tea Fito Balt Eesti ja saada oma pakett sularaha kättetoimetamiseks 2-3 päeva jooksul.