NicoZero Polska

Poland


ŚRODEK NA TYTONIOWE UZALEŻNIENIE:

 • - pomaga szybko rzucić palenie
 • - eliminuje uzależnienie w ciągu jednego kursu
 • - eliminuje odstawienie nikotyny nawet wśród nałogowych palaczy

Zamów teraz


NicoZero naturalny środek na rzucenie palenia to bestseller w 2022 roku. Produkt celowo działa przeciw objawom i przyczynom uzależnienia od nikotyny, eliminując je w ciągu kilku dni. Stosowanie suplementu diety w postaci sprayu pozwala rozpylić substancję czynną oraz jamę ustną w dogodnym dla siebie czasie, zmniejszając chęć palenia. Jest to jedyna formuła rzucania palenia zawierająca w 100% naturalne składniki i BEZ NIKOTYNY. Dzięki temu leczenie sprayem staje się bezpieczne dla zdrowia każdego pacjenta.

NicoZero - lek na uzależnienie od nikotyny

Aby ocenić skuteczność sprayu, musisz zrozumieć jak to działa? Nikotyna to jedna z najsilniejszych substancji oddziałujących na ośrodkowy układ nerwowy, serce i naczynia krwionośne. Kiedy palacz nagle rzuca tytoń, skutkuje to typowym zespołem odstawienia. Istnieje silna chęć palenia, której towarzyszą depresja, stres, depresja, bóle głowy lub inne nieprzyjemne objawy. Mechanizm działania produktu ma na celu łagodzenie objawów abstynencyjnych oraz usuwanie toksyn nagromadzonych w płucach, wątrobie i innych narządach wewnętrznych. Nico Zero na rzucenie palenia nie zawiera szkodliwych dodatków ani składników chemicznych w porównaniu do gum, plastrów lub strąków nikotynowych. Zgodnie z deklaracjami producenta, produkt przyspiesza proces rzucania palenia, łagodzi syndrom abstynencyjny i uruchamia proces przywracania zdrowia całego organizmu.

Skuteczność kliniczna:

W badaniu wzięło udział łącznie 480 osób zmotywowanych do rzucenia palenia na stałe. Przez 4 tygodnie codziennie przyjmowali spray w zalecanej przez producenta dawce. Już po 14 dniach od rozpoczęcia eksperymentu ponad 67% było w stanie rzucić papierosy i odczuło ulgę. Do końca badań zdecydowana większość badanych (ponad 98%) była w stanie pozbyć się uzależnienia od nikotyny, przywrócić zdrowie układu nerwowego i sercowo-naczyniowego. Odnotowano również 85% zmniejszenie zanieczyszczenia płuc. Po 52 tygodniach od daty testu uczestnicy badania zostali ponownie zbadani i przesłuchani. Tylko 11% ponownie zaczęło palić, a 89% całkowicie zapomniało o swoim problemie.

NicoZero Składniki dobierane są na bazie naturalnych ekstraktów, witamin i mikroelementów. Produkt nie zawiera potencjalnie niebezpiecznych ani szkodliwych składników, dlatego można go stosować bez recepty. Dzięki zawartości mięty spray ma przyjemny smak i odświeża oddech.

NicoZero lek na uzależnienie od nikotyny ma wiele istotnych zalet:

 • - Szybki pozytywny efekt.
 • - Całkowite wyeliminowanie uzależnienia od nikotyny we wszelkich przejawach (tytoń, papierosy elektroniczne, fajki wodne, cygara).
 • - Bezpieczna kompozycja składników, dopuszczona dla wegan i alergików.
 • - Trwały wynik nawet 6 miesięcy po kursie.
 • - Wygodny w użyciu. Spray można zawsze nosić przy sobie w kieszeni i stosować w dowolnym momencie.
 • - Nie powoduje syndromu odstawienia.
 • - Przystępna NicoZero cena czyni ją liderem na rynku.
 • - Pomaga rzucić palenie bez stresu dla organizmu.
 • - Blokuje apetyt i zapobiega przybieraniu na wadze.

Przydatne właściwości Nico Zero

Nie musisz już samodzielnie opierać się temu złemu nawykowi. Absolutnie każdy może uzyskać dobry wynik, niezależnie od liczby wypalonych papierosów i długości palenia. Aktywne składniki zawarte w tym produkcie całkowicie usuwają z organizmu produkty rozpadu dymu tytoniowego, ciężkich trucizn i smoły. Możesz przywrócić normalne funkcjonowanie kubków smakowych, pozbyć się żółtych plam na palcach i zębach. Spray przywróci normalne funkcjonowanie płuc i układu oddechowego, dzięki czemu przestaniesz kaszleć i zadyszka. Formuła zmniejsza ryzyko rozwoju niebezpiecznych patologii związanych z paleniem i poprawia ogólny stan zdrowia.

Spójrz na palaczy za NicoZero zdjęcie przed i po leczeniu. Oczywistym jest, że płuca stały się zauważalnie czystsze, a stan zdrowia poprawił się.

Opinia narkologa:

Bardzo się ucieszyłem, gdy dowiedziałem się, że NicoZero kupić w aptece to dzisiaj okazja. Ten produkt od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie, ale dopiero niedawno zaczął być sprzedawany w naszym kraju. Główną zaletą sprayu jest to, że nie zawiera nikotyny w żadnej postaci. To odróżnia spray od plastrów nikotynowych, które mają swoje własne skutki uboczne i wady. Rozpylając spray do jamy ustnej działasz na kubki smakowe i wzmagasz uwalnianie hormonu radości – dopaminy. Dzięki temu rzucenie palenia jest absolutnie łatwe i bezbolesne.

W tej chwili NicoZero zamówić jest dostępne tylko przez Internet. Biorąc pod uwagę duże zapotrzebowanie na ten produkt, możesz mieć trudności ze znalezieniem sprayu w aptekach lub sklepach. Korzystaj tylko z oficjalnej strony!

Zamów NicoZero Polska i rozpocznij nowe życie bez papierosów!

Zamów teraz