BSP Corrector Česká republika

Czech Republic

Chytrý aparát-korektor páteře

 • - Korektor lze použít v jakémkoliv věku a s libovolnými fyzyckými parametry
 • - Lze lék použít v práci i ve veřejné dopravě
 • - Dobíje se to na baterky

Objednat


BSP Corrector Korektor polohy vám pomůže udržet vaše záda a vnitřní orgány zdravé, zmírní bolesti a udrží správnou polohu páteře v každém věku. To je nejlepší řešení pro lidi všech věkových skupin, kteří chtějí mít vždy dokonale rovnou záda a krk bez křivek. Zařízení je bezpečně připevněno k tělu, má pokročilou technologii pro sledování polohy zad pomocí vestavěných senzorů. Jen pár hodin denně vám pomůže vidět fantastické výsledky za 2 týdny. Podívejte se na BSP Corrector foto a zjistěte, zda tato metoda skutečně funguje.

BSP Corrector - pro kontrolu držení těla

Postoj je obvyklá poloha páteře, ve které se člověk cítí co nejpohodlněji a může stát se zavřenými patami a roztaženými prsty pod úhlem 45 °. Lékaři identifikují několik základních parametrů pro měření držení těla - jsou to poloha hlavy, křivky páteře v krční, hrudní a bederní páteři, stejně jako poloha nohou. Zdravé držení těla znamená rovnoměrné rozložení zátěže na všechny prvky páteře. Bohužel za určitých okolností je narušena správná pozice.

Existuje několik hlavních typů zakřivení polohy:

 • - Kyfóza. Jedná se o shrbení, ve kterém je v důsledku nadměrného ohýbání zad narušena rovnováha rozložení zátěže, vznikají bolestivé pocity v dolní části zad a krku. Kyfóza se nejčastěji projevuje v oblasti hrudníku, která se vyznačuje výskytem zaobleného zad a doprovodnými chorobami. BSP Corrector pro kontrolu držení těla dokonale vyrovná kyfózu a nedovolí, aby se znovu objevila i po použití korektoru.
 • - Lordóza. Jedná se o typ zakřivení, při kterém se poloha páteře ohýbá dopředu s boulí. Má vrozené nebo získané faktory výskytu, je charakterizováno bolestivými pocity nebo porušením cév. Vyžaduje okamžité ošetření. Pomocí BSP Corrector pro rovnoměrné držení těla můžete dosáhnout pozitivního efektu od prvních dnů a zbavit se tohoto problému za 1 měsíc.
 • - Skolióza. Odchylka od normy správného držení těla, charakterizovaná nerovnou polohou ramen, páteře nebo ramen. Je to jedna z nejobtížnějších forem zakřivení držení těla, ale je také léčitelná správným přístupem. Pokud máte příznaky tohoto problému, doporučujeme BSP Corrector koupit v lékárně nebo si objednat online.

Užitečné vlastnostii BSP Corrector

BSP Corrector Česká republika je kombinací starodávných technik obnovy svalové paměti a nejnovější technologie kontroly páteře pomocí senzorového systému. Když nasadíte tento korektor, inteligentní systém si pamatuje správnou polohu zad, krční a hrudní páteře a ramen. V okamžiku, kdy se úhel sklonu stane více než přípustnou normou, zařízení začne vibrovat a připomíná, že uživatel je povinen vrátit se do výchozí polohy. Tato metoda je považována za jednu z nejbolestivějších a nejefektivnějších, protože kombinuje absolutní bezpečnost a schopnost používat v každém věku.

Můžeme uvést důvody, proč přední evropští odborníci doporučují po dlouhou dobu BSP Corrector objednat. Zde je jen několik z nich:

 • - Zaručeno správné držení těla do 14 dnů od data prvního použití.
 • - Kompaktní a pohodlné použití.
 • - Lze nosit s jakýmkoli oblečením.
 • - Vytváří pohodlí pro dlouhodobé používání.
 • - Nezpůsobuje podráždění a nevytváří další tlak na pokožku.
 • - Zlepšuje svalovou paměť a pomáhá udržovat zdravé držení těla i po použití.
 • - Prošel klinickými studiemi a v praxi ukázal jak to funguje.
 • - Za BSP Corrector cena je to nejziskovější ve srovnání se stávajícími analogy.

Zde říká neurolog o tomto zařízení:

Pacientům vždy říkám, že žádná mast nebo krém na bolesti zad nebo šíje nemůže odstranit příčinu vznikajících příznaků - zakřivení polohy. To dokážou jen naše svaly. Abych probudil svalovou paměť, doporučuji použít tento inteligentní korektor polohy. Skutečné výsledky mnoha mých klientů ukazují pozitivní dynamiku zlepšování od prvních dnů. Zařízení skutečně vyrovná polohu páteře, krku, hrudníku a dolní části zad. A co je nejdůležitější, tuto metodu lze použít beze změn obvyklého způsobu života nebo bez dalších podmínek.

BSP Corrector obchod se neprodává, takže si můžete originální produkt objednat pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek. Abychom vám ušetřili čas, doporučujeme při registraci aplikace využít pomoc online konzultanta. Postupujte podle odkazu, odešlete požadavek a během několika minut vám operátor call centra zavolá zpět. Přejít na stránku objednávky právě teď.

Objednat