BSP Corrector Slovensko

Slovakia

Inteligentný korektor pre správne držanie tela

 • - Korektor môže byť použitý vo všetkých vekových kategóriách a za akýchkoľvek parametrov
 • - Môže byť použitý v práci a dokonca aj vo verejnej doprave
 • - Nabíjateľná polymérová lítiová batéria

Objednať


BSP Corrector korektor polohy vám pomôže udržiavať zdravý chrbát a vnútorné orgány, zmierňuje bolesť a udržuje správnu polohu chrbtice v každom veku. Toto je najlepšie riešenie pre ľudí všetkých vekových skupín, ktorí chcú mať vždy dokonale rovný chrbát a krk bez kriviek. Prístroj je bezpečne pripevnený k telu, má pokrokovú technológiu na sledovanie polohy chrbta pomocou zabudovaných senzorov. Iba pár hodín denne vám pomôže vidieť fantastické výsledky za 2 týždne. Prezrite si BSP Corrector foto a zistite, či táto metóda skutočne funguje.

BSP Corrector - na kontrolu držania tela

Postoj je obvyklá poloha chrbtice, v ktorej sa človek cíti čo najpríjemnejšie a môže stáť so zatvorenými pätami a rozrezanými prstami na nohe v uhle 45 °. Lekári identifikujú niekoľko základných parametrov na meranie držania tela - sú to poloha hlavy, krivky chrbtice v krčnej, hrudnej a bedrovej chrbtici, ako aj poloha nôh. Zdravé držanie tela znamená rovnomerné rozloženie zaťaženia na všetky prvky chrbtice. Za určitých okolností je bohužiaľ porušená správna pozícia.

Existuje niekoľko hlavných typov zakrivenia polohy:

 • - Kyfóza. Jedná sa o zhrbenie, v ktorom je nadmerným ohnutím chrbta narušená rovnováha rozloženia zaťaženia, vznikajú bolestivé pocity v krížoch a na krku. Kyfóza sa najčastejšie prejavuje v oblasti hrudníka, charakterizovaná výskytom zaobleného chrbta a sprievodnými chorobami. BSP Corrector na kontrolu držania tela dokonale vyrovná kyfózu a nedovolí jej opätovnému objaveniu sa ani po použití korektora.
 • - Lordóza. Jedná sa o typ zakrivenia, pri ktorom sa poloha chrbtice predkláňa s vydutím. Má vrodené alebo získané faktory výskytu, je charakterizované bolestivými pocitmi alebo porušením krvných ciev. Vyžaduje okamžité ošetrenie. Použitím BSP Corrector pre rovnomerné držanie tela môžete dosiahnuť pozitívny efekt od prvých dní a zbaviť sa tohto problému za 1 mesiac.
 • - Skolióza. Odchýlka od normy správneho držania tela, ktorá sa vyznačuje nerovnomernou polohou ramien, chrbtice alebo ramien. Je to jedna z najťažších foriem zakrivenia držania tela, ktorá sa dá napraviť, ale je tiež liečiteľná správnym prístupom. Ak máte príznaky tohto problému, odporúčame vám BSP Corrector kúpiť v lekárni alebo si ich objednajte online.

Užitočné vlastnosti BSP Corrector

BSP Corrector Slovensko je kombináciou starodávnych techník obnovy svalovej pamäte a najnovšej technológie riadenia chrbtice pomocou senzorového systému. Keď si nasadíte tento korektor, inteligentný systém si zapamätá správnu polohu chrbta, krčnej a hrudnej chrbtice a ramien. V okamihu, keď sa uhol sklonu stane viac ako prípustnou normou, zariadenie začne vibrovať a pripomína, že užívateľ je povinný vrátiť sa do východiskovej polohy. Táto metóda sa považuje za jednu z najbolestivejších a najúčinnejších, pretože spája absolútnu bezpečnosť a schopnosť používať v každom veku.

Môžeme vymenovať dôvody, prečo poprední európski odborníci dlhodobo odporúčajú BSP Corrector objednať. Tu je iba niekoľko z nich:

 • - Garantujeme správne držanie tela do 14 dní od dátumu prvého použitia.
 • - Kompaktné a pohodlné použitie.
 • - Možno nosiť s akýmkoľvek oblečením.
 • - Vytvára pohodlie pre dlhodobé používanie.
 • - Nespôsobuje podráždenie a nevytvára ďalší tlak na pokožku.
 • - Zlepšuje svalovú pamäť a pomáha udržiavať zdravé držanie tela aj po použití.
 • - Prešiel klinickými štúdiami a v praxi ukázal ako to funguje.
 • - Za BSP Corrector cena je to najvýnosnejšie v porovnaní s existujúcimi analógmi.

Tu hovorí neurológ o tomto prístroji:

Pacientom vždy hovorím, že žiadna masť alebo krém na bolesť chrbta alebo krku nemôže eliminovať príčinu vznikajúcich príznakov - zakrivenie držania tela. Toto dokážu iba naše svaly. Na prebudenie svalovej pamäte odporúčam použiť tento inteligentný korektor polohy. Skutočné výsledky mnohých mojich klientov ukazujú pozitívnu dynamiku zlepšovania od prvých dní. Prístroj skutočne vyrovnáva polohu chrbtice, krku, hrudníka a krížov. A čo je najdôležitejšie, túto metódu je možné použiť bez zmien obvyklého spôsobu života alebo bez ďalších podmienok.

BSP Corrector obchod sa nepredáva, takže originálny produkt si môžete objednať iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok. Aby sme vám ušetrili čas, odporúčame vám pri registrácii aplikácie využiť pomoc online konzultanta. Kliknite na odkaz, zanechajte požiadavku a do niekoľkých minút vám zavolá operátor call centra späť. Prejdite na stránku objednávky práve teraz.