BSP Corrector Latvija

Latvia

Gudrs stājas korektors

 • - Korektoru var izmantot visos vecumos un jebkuros parametros
 • - To var izmantot darbā un pat sabiedriskajā transportā
 • - Uzlādējama polimēra litija baterija

Pasūtiet


BSP Corrector Stājas korektors palīdzēs jums saglabāt muguras un iekšējo orgānu veselību, mazināt sāpes un saglabāt pareizu mugurkaula stāvokli jebkurā vecumā. Tas ir labākais risinājums jebkura vecuma cilvēkiem, kuri vēlas, lai mugura un kakls vienmēr būtu pilnīgi taisni bez līkumiem. Ierīce ir droši piestiprināta pie ķermeņa, tai ir uzlabota tehnoloģija muguras stāvokļa uzraudzībai, izmantojot iebūvētus sensorus. Tikai dažas stundas dienā palīdzēs jums redzēt fantastiskus rezultātus 2 nedēļu laikā. Apskatiet BSP Corrector foto un pārliecinieties, vai šī metode patiešām darbojas.

BSP Corrector - stājas kontrolei

Stāja ir parasta mugurkaula pozīcija, kurā cilvēks jūtas pēc iespējas ērtāk un var stāvēt ar aizvērtiem papēžiem un šķeltiem pirkstiem 45 ° leņķī. Ārsti nosaka vairākus pamata parametrus stājas mērīšanai - tie ir galvas stāvoklis, mugurkaula izliekumi kakla, krūšu un jostas daļā, kā arī kāju stāvoklis. Veselīga stāja nozīmē vienmērīgu slodzes sadalījumu uz visiem mugurkaula kolonnas elementiem. Diemžēl noteiktos apstākļos tiek pārkāpta pareizā nostāja.

Ir vairāki galvenie stājas izliekuma veidi:

 • - Kifoze. Tas ir izliekums, kurā pārmērīgas muguras lieces dēļ tiek traucēts slodzes sadalījuma līdzsvars, rodas sāpīgas sajūtas muguras lejasdaļā un kaklā. Kifoze visbiežāk izpaužas krūšu rajonā, ko raksturo noapaļotas muguras parādīšanās un blakus slimības. BSP Corrector stājas kontrolei perfekti izlīdzina kifozi un neļauj tai atkārtoti parādīties pat pēc korektora lietošanas.
 • - Lordoze. Tas ir izliekuma veids, kurā mugurkaula stāvoklis ar izliekumu noliecas uz priekšu. Ir iedzimti vai iegūti rašanās faktori, to raksturo sāpīgas sajūtas vai asinsvadu pārkāpums. Nepieciešama tūlītēja ārstēšana. Izmantojot BSP Corrector par vienmērīgu stāju, jūs varat sasniegt pozitīvu efektu jau no pirmajām dienām un atbrīvoties no šīs problēmas 1 mēneša laikā.
 • - skolioze. Novirze no pareizas stājas normas, ko raksturo nevienmērīgs plecu, mugurkaula vai plecu stāvoklis. Tas ir viens no visgrūtāk koriģējamajiem stājas izliekuma veidiem, taču tas ir ārstējams arī ar pareizu pieeju. Ja jums ir šīs problēmas simptomi, iesakām BSP Corrector nopirkt aptiekā vai pasūtiet tiešsaistē.

Derīgās īpašības BSP Corrector

BSP Corrector Latvija ir seno muskuļu atmiņas atjaunošanas metožu un jaunākās mugurkaula kontroles tehnoloģijas kombinācija, izmantojot sensoru sistēmu. Uzvelkot šo korektoru, viedā sistēma atceras muguras, kakla un krūšu mugurkaula un plecu pareizo stāvokli. Brīdī, kad slīpuma leņķis kļūst lielāks par pieļaujamo normu, ierīce sāk vibrēt, atgādinot, ka lietotājam ir pienākums atgriezties sākuma stāvoklī. Šī metode tiek uzskatīta par vienu no nesāpīgākajām un efektīvākajām, jo tā apvieno absolūtu drošību un spēju izmantot jebkurā vecumā.

Mēs varam uzskaitīt iemeslus, kādēļ vadošie Eiropas eksperti jau ilgu laiku iesaka BSP Corrector pasūtīt. Šeit ir tikai daži no tiem:

 • - Garantē pareizu stāju 14 dienu laikā no pirmās lietošanas dienas.
 • - Kompakts un ērts lietošanā.
 • - Var valkāt ar jebkuru apģērbu.
 • - Rada komfortu ilgstošai lietošanai.
 • - neizraisa kairinājumu un nerada papildu spiedienu uz ādu.
 • - Uzlabo muskuļu atmiņu un palīdz uzturēt veselīgu stāju pat pēc lietošanas.
 • - izturējis klīniskos pētījumus un praksē parādījis kā tas darbojas.
 • - Pie BSP Corrector cena tas ir visizdevīgākais salīdzinājumā ar esošajiem analogiem.

Par šo ierīci saka neirologs:

Es vienmēr pacientiem saku, ka neviena ziede vai krēms sāpēm mugurā vai kaklā nevar novērst radušos simptomu cēloni - stājas izliekumu. To var izdarīt tikai mūsu muskuļi. Lai pamodinātu muskuļu atmiņu, iesaku izmantot šo viedo stājas korektoru. Daudzu manu klientu faktiskie rezultāti liecina par pozitīvu uzlabojumu dinamiku jau no pirmajām dienām. Ierīce patiešām izlīdzina mugurkaula, kakla, krūšu un muguras lejasdaļas stāvokli. Un pats galvenais, šo metodi var izmantot, nemainot ierasto dzīves veidu vai bez papildu nosacījumiem.

BSP Corrector veikals nepārdod, tāpēc oriģinālo produktu varat pasūtīt tikai caur oficiālo vietni. Lai ietaupītu jūsu laiku, reģistrējot pieteikumu, iesakām izmantot tiešsaistes konsultanta palīdzību. Izpildiet saiti, atstājiet pieprasījumu un dažu minūšu laikā zvanu centra operators jums piezvanīs. Tūlīt dodieties uz pasūtījumu lapu.