BSP Corrector Eesti

Estonia

Nutikas rühi parandaja

 • - Parandajat saab kasutada igas vanuses ja mis tahes parameetritega
 • - Seda saab kasutada tööl ja isegi ühistranspordis
 • - Laetav polümeer-liitiumaku

TELLI KOHE


BSP Corrector Kehahoiu korrigeerija aitab teil hoida selga ja siseorganeid tervena, leevendada valu ja säilitada selgroolüli õiges asendis igas vanuses. See on parim lahendus igas vanuses inimestele, kes soovivad, et selg ja kael oleksid alati täiesti sirged ilma kõverateta. Seade on kindlalt kere külge kinnitatud, sellel on täiustatud tehnoloogia seljaosa positsiooni jälgimiseks sisseehitatud andurite abil. Vaid mõni tund päevas aitab teil näha fantastilisi tulemusi 2 nädala jooksul. Heitke pilk BSP Corrector foto ja vaadake, kas see meetod tegelikult töötab.

BSP Corrector - poosikontrolliks

Rüht on selgroo tavaline asend, milles inimene tunneb end võimalikult mugavalt ja saab seista kinniste kontsade ja lahutatud varvastega 45 ° nurga all. Arstid tuvastavad kehahoia mõõtmiseks mitu põhiparameetrit - need on pea asend, selgrookõverused kaela-, rindkere- ja nimmelülis, samuti jalgade asend. Tervislik rüht tähendab koormuse ühtlast jaotumist selgroo kõigile elementidele. Kahjuks rikutakse teatud asjaoludel õiget positsiooni.

Poosikumerus on mitu peamist tüüpi:

 • - Kyphosis. See on kummardus, mille puhul selja liigse painutamise tõttu on koormuse jaotuse tasakaal häiritud, tekivad valulikud aistingud alaseljas ja kaelas. Kyphosis avaldub kõige sagedamini rindkere piirkonnas, mida iseloomustab ümar seljaosa ja kaasnevad haigused. BSP Corrector poosikontrolliks joondab kifoosi täiuslikult ega lase sellel uuesti ilmneda isegi pärast korrektori kasutamist.
 • - Lordoos. See on selline kumerus, mille korral selgroo asend paindub ettepoole. On kaasasündinud või omandatud esinemistegureid, seda iseloomustavad valulikud aistingud või veresoonte rikkumine. Nõuab kohest ravi. Kasutades BSP Corrector ühtlase poosi saamiseks, saate positiivse efekti juba esimestest päevadest ja vabanete sellest probleemist ühe kuu jooksul.
 • - Skolioos. Kõrvalekalle õige kehahoia normist, mida iseloomustab õlgade, selgroo või õlgade ebaühtlane asend. See on üks kehahoiaku kõveruse raskemini parandatavaid vorme, kuid õige lähenemisviisi korral on see ka ravitav. Kui teil on selle probleemi sümptomeid, soovitame BSP Corrector osta apteegis või tellige veebis.

Kasulikud omadused BSP Corrector

BSP Corrector Eesti on kombinatsioon iidsetest lihasmälu taastamise tehnikatest ja uusimast selgroo juhtimise tehnoloogiast, kasutades andurisüsteemi. Selle korrektori panemisel mäletab nutisüsteem selja, emakakaela ja rindkere selgroo ning õlgade õiget asendit. Hetkel, kui kaldenurk muutub lubatust suuremaks, hakkab seade vibreerima, tuletades meelde, et kasutaja on kohustatud naasma algasendisse. Seda meetodit peetakse üheks kõige valutumaks ja tõhusamaks, kuna see ühendab absoluutse ohutuse ja kasutamise võimaluse igas vanuses.

Võime loetleda põhjused, miks juhtivad Euroopa eksperdid soovitavad pikka aega kuidas see toimib. Siin on vaid mõned neist:

 • - Tagatud kehaasendi korrigeerimine 14 päeva jooksul alates esmakordsest kasutamisest.
 • - Kompaktne ja mugav kasutada.
 • - Saab kanda mis tahes riietusega.
 • - Loob mugavuse pikaajaliseks kasutamiseks.
 • - Ei põhjusta ärritust ega tekita nahale täiendavat survet.
 • - Parandab lihasmälu ja aitab säilitada tervislikku kehahoiakut ka pärast kasutamist.
 • - läbinud kliinilised uuringud ja näidanud praktikas kus osta Eestis.
 • - BSP Corrector hind juures on see kõige tulusam võrreldes olemasolevate analoogidega.

Neuroloog ütleb selle seadme kohta järgmiselt:

Ma ütlen alati patsientidele, et ükski selja- või kaelavalu korral kasutatav salv ega kreem ei saa kõrvaldada tekkivate sümptomite põhjust - poosi kõverust. Ainult meie lihased saavad seda teha. Lihasmälu äratamiseks soovitan kasutada seda nutikat poosekorrektorit. Paljude minu klientide tegelikud tulemused näitavad esimestest päevadest positiivset arengudünaamikat. Seade joondab selgroo, kaela, rinna ja alaselja positsiooni. Ja mis kõige tähtsam, seda meetodit saab kasutada tavapärase eluviisi muutmata või ilma täiendavate tingimusteta.

BSP Corrector skoor ei müü, nii et saate originaaltoote tellida ainult ametliku veebisaidi kaudu. Teie aja kokkuhoiuks soovitame rakenduse registreerimisel kasutada veebikonsultandi abi. Järgige linki, jätke päring ja mõne minuti pärast helistab kõnekeskuse operaator teile tagasi. Minge kohe tellimislehele.