BSP Corrector Polska

Poland

Inteligentny korektor postawy

 • - Korektor może być używany w każdym wieku i przy dowolnych parametrach
 • - Możesz używać go w pracy, a nawet w transporcie publicznym
 • - Akumulator litowo-polimerowy wielokrotnego ładowania

Zamów teraz


BSP Corrector Korektor postawy pomoże Ci zachować zdrowe plecy i narządy wewnętrzne, złagodzić ból i utrzymać prawidłową pozycję kręgosłupa w każdym wieku. To najlepsze rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które chcą mieć zawsze idealnie proste plecy i szyję bez krzywizn. Urządzenie jest bezpiecznie przymocowane do ciała, posiada zaawansowaną technologię monitorowania pozycji pleców za pomocą wbudowanych czujników. Zaledwie kilka godzin dziennie pomoże Ci zobaczyć fantastyczne rezultaty już po 2 tygodniach. Spójrz na BSP Corrector zdjęcie i zobacz, czy ta metoda rzeczywiście działa.

BSP Corrector - do kontroli postawy

Postawa to zwykła pozycja kręgosłupa, w której osoba czuje się tak komfortowo, jak to możliwe i może stać z zamkniętymi piętami i rozchylonymi palcami pod kątem 45 °. Lekarze identyfikują kilka podstawowych parametrów pomiaru postawy - są to pozycja głowy, krzywizny kręgosłupa w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym, a także pozycja nóg. Zdrowa postawa oznacza równomierne rozłożenie obciążenia na wszystkie elementy kręgosłupa. Niestety w pewnych okolicznościach dochodzi do naruszenia prawidłowej pozycji.

Istnieje kilka głównych rodzajów skrzywienia postawy:

 • - Kifoza. Jest to pochylenie, w którym na skutek nadmiernego zgięcia pleców zaburzona zostaje równowaga rozkładu obciążeń, pojawiają się bolesne odczucia w dolnej części pleców i szyi. Kifoza najczęściej objawia się w okolicy klatki piersiowej, charakteryzując się pojawieniem się zaokrąglonych pleców i współistniejącymi chorobami. BSP Corrector do kontroli postawy doskonale wyrównuje kifozę i nie pozwala na jej ponowne pojawienie się nawet po użyciu korektora.
 • - Lordoza. Jest to rodzaj skrzywienia, w którym kręgosłup wygina się do przodu z wybrzuszeniem. Ma wrodzone lub nabyte czynniki występowania, charakteryzuje się bolesnymi odczuciami lub naruszeniem naczyń krwionośnych. Wymaga natychmiastowego leczenia. Stosując BSP Corrector dla wyrównanej postawy możesz osiągnąć pozytywny efekt już od pierwszych dni i pozbyć się tego problemu w 1 miesiąc.
 • - Skolioza. Odchylenie od normy prawidłowej postawy, charakteryzujące się nierównym ułożeniem ramion, kręgosłupa lub barków. Jest to jedna z najtrudniejszych do skorygowania form krzywizny postawy, ale można ją również leczyć przy odpowiednim podejściu. Jeśli masz objawy tego problemu, zalecamy BSP Corrector kupić w aptece lub zamów online.

Przydatne właściwości BSP Corrector

BSP Corrector Polska to połączenie starożytnych technik odzyskiwania pamięci mięśniowej i najnowszej technologii kontroli kręgosłupa za pomocą systemu czujników. Po założeniu tego korektora inteligentny system zapamiętuje prawidłową pozycję pleców, kręgosłupa szyjnego i piersiowego oraz ramion. W momencie, gdy kąt nachylenia przekracza dopuszczalną normę, urządzenie zaczyna wibrować przypominając, że użytkownik jest zobowiązany do powrotu do pozycji wyjściowej. Ta metoda jest uważana za jedną z najbardziej bezbolesnych i skutecznych, ponieważ łączy w sobie absolutne bezpieczeństwo i możliwość stosowania w każdym wieku.

Możemy wymienić powody, dla których czołowi europejscy eksperci od dawna polecają BSP Corrector zamów. Oto tylko kilka z nich:

 • - Gwarancja prawidłowej postawy w ciągu 14 dni od daty pierwszego użycia.
 • - Kompaktowy i wygodny w użyciu.
 • - Można nosić z dowolną odzieżą.
 • - Tworzy komfort przy długotrwałym użytkowaniu.
 • - Nie powoduje podrażnień i nie powoduje dodatkowego ucisku skóry.
 • - Poprawia pamięć mięśniową i pomaga utrzymać zdrową postawę nawet po użyciu.
 • - Zdane badania kliniczne i wykazane w praktyce jak to działa.
 • - Przy BSP Corrector cena jest najbardziej opłacalny w porównaniu z istniejącymi analogami.

Oto, co neurolog mówi o tym urządzeniu:

Zawsze mówię pacjentom, że żadna maść lub krem na ból pleców lub szyi nie może wyeliminować przyczyny pojawiających się objawów - skrzywienia postawy. Tylko nasze mięśnie mogą to zrobić. W celu rozbudzenia pamięci mięśniowej polecam stosowanie tego inteligentnego korektora postawy. Rzeczywiste wyniki wielu moich klientów pokazują pozytywną dynamikę poprawy już od pierwszych dni. Urządzenie naprawdę wyrównuje pozycję kręgosłupa, szyi, klatki piersiowej i dolnej części pleców. A co najważniejsze, tę metodę można stosować bez zmian w zwykłym trybie życia lub bez dodatkowych warunków.

BSP Corrector wynik nie sprzedaje, więc oryginalny produkt można zamówić tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Dla zaoszczędzenia czasu sugerujemy skorzystanie z pomocy konsultanta internetowego przy rejestracji wniosku. Kliknij link, zostaw prośbę, a w ciągu kilku minut operator call center oddzwoni. Przejdź do strony zamówienia już teraz.

Zamów teraz