Power Wavy Česká republika

Czech Republic

UDĚLEJTE SVÉ HÝŽDĚ A PAS ÚŽASNÝMI 3-4KRÁT RYCHLEJI!

 • - Tuky odcházejí na všech úrovních těla, včetně vnitřní
 • - Pevné hýždě a stehna jako v mládí
 • - Kůže je měkká a pružná, bez efektu „pomerančové kůry“

Objednat


Ztrácejte přebytečný tuk a nechte svůj těsný zadek pobláznit všechny muže! Pospěšte si a objednejte si sadu speciálního fitness oblečení s názvem Power Wavy na hubnutí! Jedná se o kombinaci moderních technologií, vysoké kvality a prokázaného účinku klinických testů. Vyrobeno z prvotřídních ultramoderních materiálů s hlavním neoprenem. Díky svým jedinečným vlastnostem vytvářejí tyto šortky a opasek blahodárný účinek při zahřívání problémových oblastí vašeho těla, kde se hromadí nejvíce tukových zásob. Pomocí této sady můžete vyřešit problém ochablého břicha, plochého hýždí nebo nepřiměřeně širokých boků bez přísných diet a těžké zátěže. Využijte tuto jedinečnou příležitost a získejte příležitost změnit svou postavu jednou provždy!

Power Wavy - spalování tuků

Power Wavy Zeštíhlující pás vytváří příznivý účinek sauny na povrch mezi neoprenem a kůží. Díky tomuto účinku se aktivuje krevní oběh, proces pocení se zrychluje a stimuluje se místní metabolismus. Můžete pokračovat v tvrdém tréninku, aktivně se věnovat sportu nebo si prostě dělat svůj denní režim, zatímco pás a šortky nadále fungují. Vzhledem k jedinečným vlastnostem jak to funguje lze očekávat pozitivní změny během několika dní po zahájení používání. Budete si moci vytvořit dokonale tenký pas, posílit svalový korzet a zabránit zranění během tréninku nebo fyzické aktivity. Pás spolehlivě fixuje obratle ve správné poloze a hýždě zabraňují zvýšení tlaku v pánevních orgánech. Komplex dokonale stimuluje proces spalování tuků a také účinně odolává vzniku celulitidy.

Proč odborníci doporučují Power Wavy pro spalování tuků? Toto oblečení zrychluje pot až 6krát. Díky tomu se tuk v nejproblematičtějších oblastech vašeho těla postupně taví a mění se na další energii. Svaly se zvýrazní, objeví se krásná kontura postavy a tělo získá sportovní tvar. Výrobek je velmi lehký na dotek, rychle schne a neabsorbuje pachy. Pás a šortky můžete použít kdykoli chcete - ráno, odpoledne nebo během večerního cvičení. Oblečení těsně přiléhá k povrchu těla a vytváří blahodárný saunový efekt. Tukové listy a spolu s potem se z těla odstraňují škodlivé toxiny.

Užitečné vlastnostii Power Wavy

Power Wavy objednat je otevřeno všem. Tato sada oblečení má univerzální velikosti, vhodné pro ženy a muže jakékoli postavy, věku a tvaru těla. Získáte dobré výsledky, i když se nenamáháte v tělocvičně, ale jen děláte domácí práce. Účinek spalování tuků se zvýší o 400%, pokud používáte tuto metodu denně.

Přínosné vlastnosti:

 • - Spaluje podkožní tuk.
 • - Urychluje metabolismus a blokuje syntézu nových tukových buněk.
 • - Posiluje svalovou konturu a tón.
 • - Snižuje obsah viscerálního tuku, který je největší zdravotní hrozbou.
 • - Vyplavuje toxiny a volné radikály potem.
 • - Pomáhá snižovat centimetry v pase a na bocích, vytvářet pružný hýždě mnohem rychleji než po dietě a tréninku.
 • - Pomáhá odstraňovat celulitidu a zlepšovat zdraví pokožky.
 • - Zlepšuje mikrocirkulaci krve.
 • - Ve srovnání s Power Wavy cena levnější liposukcí a doplňky stravy.

Co říkají odborníci:

Jedinečné oblečení se saunovým efektem, bezkonkurenční. Pod touto tkání se tělo intenzivně potí. Po několika dnech každodenního tréninku můžete vidět, jak se snížil tělesný tuk a místo toho se může objevit svalová úleva. Podle mého názoru je to nejlepší alternativa k doplňkům stravy, které jsou na trhu aktivně propagovány. S tímto oblečením se efektivita tréninku několikrát zvýší a celulitida zmizí za 3-4 týdny. Nezapomeňte si tuto sadu objednat sami a vyzkoušejte ji. Potvrzuji příznivý účinek používání tohoto produktu!

Hlavním Power Wavy materiál je neopren. Tkanina má vysoký stupeň pevnosti a trvanlivosti. Díky své pružnosti neopren pevně přilne k povrchu kůže a vytváří na ní potřebný účinek.

Kde můžete nosit tuto sadu oblečení:

 • - Pro trénink.
 • - Na ranní běh.
 • - Na procházku.
 • - Na kole.
 • - Během outdoorových aktivit.
 • - Když děláte domácí úkoly.

Pokud chcete Power Wavy koupit v lékárně, může dojít k dalším komplikacím při hledání sady. Kvůli úspoře času doporučujeme objednávat tento produkt pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek. Online aplikaci strávíte jen pár minut a balíček budete moci obdržet za několik dní.

Věnujte pozornost Power Wavy foto. Toto je jediná originální souprava, která by měla vypadat, včetně speciálního pásu a šortek. Produkt používejte pouze po konzultaci s lékařem. Zde si můžete objednat Power Wavy Česká republika: