Friocard Lietuva

Lithuania

Tik 1 kursas padės:

 • - Pagerins kraujotaką link galvos smegenų
 • - Tausojančiai normalizuoja arterinį spaudimą
 • - Sumažins apkrovą širdžiai, kraujagysles ir kvėpavimo sistemą per karščius

Uzsisakyti dabar


Friocard produktas aukštam kraujospūdžiui yra specialiai sukurta palaikyti sveikatą karštu oru. Šis natūralus produktas padeda sumažinti širdies ir kraujagyslių sistemos stresą vasarą, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei + 25 °C. Galvos skausmui, dusuliui malšinti ir kraujospūdžiui normalizuoti pakaks vos 1 kapsulės. Kompleksas turi lengvą stabilizuojantį ir atstatantį poveikį, veiksmingai neutralizuoja ligos simptomus ir užkerta kelią naujoms hipertenzinėms krizėms.

Friocard - produktas aukštam kraujospūdžiui

Vasara yra pavojingiausias laikotarpis žmonėms, linkusiems į aukštą kraujospūdį ar arterinę hipertenziją. Aukšta temperatūra verčia mūsų kūną išleisti daugiau energijos vėsinimui, o tai sukelia didesnį širdies ir kraujagyslių stresą. Net kelių minučių atviroje saulėje pakaks pajusti visus neigiamus padidėjusio kraujospūdžio simptomus:

 • - Tamsūs ratilai prieš akis.
 • - Galvos svaigimas.
 • - Galvos skausmas, pykinimas.
 • - Galūnių potraukis.
 • - Dusulys ir dusulys.
 • - Traukuliai ir koncentracijos praradimas.
 • - Miego sutrikimas.

Esant aukštai temperatūrai, rizikos grupei priklausantys žmonės visada turėtų turėti veiksmingas priemones normaliam kraujospūdžiui palaikyti. Dauguma ekspertų rekomenduoja naudoti natūralius papildus be chemikalų ir kenksmingų sintetinių ingredientų. Jei ieškote būtent tokios galimybės, patariame atkreipti dėmesį į Friocard priemonė nuo hipertenzijos. Tai visiškai augalinė formulė, kurioje nėra priklausomybės ir šalutinių poveikių. Kapsulės padeda 90% sumažinti hipertenzinės krizės riziką, apsaugo nuo galimų insultų ar širdies priepuolių, pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę. Kompleksą sukūrė profesionalūs specialistai, jis išlaikė keletą bandymų laboratorinėmis sąlygomis ir savanoriams etapų. Remiantis atlikto tyrimo rezultatais, jis parodė aukščiausius rezultatus, palyginti su artimiausiais konkurentais. Skirtingai nei vaistinių kolegos, jis nesukelia šalutinio poveikio, neturi abstinencijos sindromo ar alerginės reakcijos. Kapsules leidžiama vartoti be medicininės paskirties, atsižvelgiant į rekomenduojamas dozes ir vartojimo būdą.

Naudingos savybės Friocard

Friocard hipertenzijos gydymui yra geriausių širdies sveikatos produktų sąraše. Yra keli pagrindiniai veiksniai, padedantys suprasti kaip tai veikia:

 • - Apsaugo nuo hipertenzijos ir aukšto kraujospūdžio.
 • - Stabilizuoja kvėpavimo sistemą ir pašalina dusulį.
 • - Pašalina dirglumą ir lėtinį nuovargį.
 • - Atkuria širdies ritmą.
 • - Padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.
 • - Pagerina smegenų ir vidaus organų kraujotaką.
 • - Ramina nervų ir endokrininę sistemas.
 • - Atkuria kraujagyslių sienelių elastingumą ir storį.
 • - Sumažina kraujo klampumą, blokuoja kraujo krešulių atsiradimą.

Formulė yra saugi bet kokio amžiaus žmonėms. Rekomenduojama vyresniems nei 50 metų žmonėms kaip prevencinė priemonė palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos darbą. Tinkamo sveikų ir natūralių ingredientų derinio dėka kapsulės padeda atsikratyti lėtinės hipertenzijos komplikacijų, grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo ir padidinti aktyvumą. Remiantis tyrimo rezultatais, po 1 mėnesio maisto papildo vartojimo 87% parodė kraujospūdžio sumažėjimą iki amžiaus normos lygio. Karštomis vasaros oro sąlygomis vartojant šias kapsules, pagerėjo 92 proc.

Friocard taikymo būdas yra sukurti galingi ir nesukeliantys šalutinio poveikio. Maisto papildo pagrindas yra citrinų balzamas, dviejų galvų gudobelis, česnakai, antioksidantai, vitaminas B6, amino rūgštys. Gamintojas rekomenduoja vartoti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną 1 mėnesį. Norint įtvirtinti rezultatus, patariama kursą pakartoti po 2-3 mėnesių.

Atsiliepimai:

Esu 49 metų ir turiu problemų dėl padidėjusio kraujospūdžio dėl antsvorio ir sėslaus. Gydytojas patarė pakeisti mitybą, padidinti fizinį krūvį ir Friocard užsisakyti. Šios kapsulės per 10 dienų nuo vartojimo pradžios padėjo kraujospūdžiui pakilti iki 122/81. Nepastebėjo jokių šio gaminio trūkumų. Tai tikrai padeda sumažinti kraujospūdį.
Kiekviena vasara man buvo sunkiausias metų laikotarpis. Negalėjau normaliai išeiti į lauką, nes nuolat jaučiau stiprų galvos skausmą ir dusulį dėl aukšto kraujospūdžio. Neseniai nusprendžiau sumokėti Friocard pirkti vaistinėje ir pradėjau vartoti šias tabletes pagal savo draugo patarimą. Jaučiuosi daug geriau, hipertenzijos simptomai išnyko. Kraujospūdis kasdien matuojamas tonometru, o matavimų rezultatai patvirtina pagerėjimą. Ir Friocard kaina daugiau nei kiti vaistinių kolegos.

Friocard ingredientai leidžia suprasti, kaip turėtų atrodyti originali kapsulės pakuotė. Jei norite gauti garantuotą aukštos kokybės produktą, pasinaudokite oficialios svetainės pasiūlymu. Spustelėję nuorodą galite užsisakyti Friocard Lietuva dabar.