Friocard Latvija

Latvia

Tikai 1 kurss palīdzēs:

 • - Uzlabos asins plūsmu uz galvas smadzenēm
 • - Saudzīgi normalizē arteriālo spiedienu
 • - Samazinās slodzi uz sirdi, asinsvadiem un elpošanas sistēmu karstuma laikā

Pasūtiet


Friocard produkts paaugstināta asinsspiediena ārstēšanai ir īpaši izstrādāts, lai atbalstītu veselību karstā laikā. Šis dabīgais produkts palīdz mazināt spriedzi sirds un asinsvadu sistēmā vasarā, kad gaisa temperatūra ir virs + 25 °C. Pietiks tikai ar 1 kapsulu, lai mazinātu galvassāpes, elpas trūkumu un normalizētu asinsspiedienu. Kompleksam ir viegla stabilizējoša un atjaunojoša iedarbība, tas efektīvi neitralizē slimības simptomus un novērš jaunas hipertensīvas krīzes.

Friocard - produkts paaugstināta asinsspiediena ārstēšanai

Vasara ir visbīstamākais periods cilvēkiem ar tendenci uz paaugstinātu asinsspiedienu vai arteriālu hipertensiju. Augsta temperatūra liek mūsu ķermenim tērēt vairāk enerģijas dzesēšanai, kas izraisa paaugstinātu stresu sirdī un asinsvados. Pietiks pat ar dažām minūtēm atklātā saulē, lai sajustu visus paaugstināta asinsspiediena negatīvos simptomus:

 • - Tumši loki acu priekšā.
 • - Reibonis.
 • - Galvassāpes, slikta dūša.
 • - Ekstremitāšu svīšana.
 • - Elpas trūkums un elpas trūkums.
 • - Krampji un koncentrācijas zudums.
 • - Miega traucējumi.

Augstā temperatūrā riska grupas cilvēkiem vienmēr jābūt efektīviem līdzekļiem normāla asinsspiediena uzturēšanai uz rokām. Lielākā daļa ekspertu iesaka lietot dabiskus piedevas bez ķīmiskām vielām vai kaitīgām sintētiskām sastāvdaļām. Ja meklējat tieši šādu iespēju, iesakām pievērst uzmanību Friocard līdzeklis pret hipertoniju. Tā ir pilnīgi augu izcelsmes formula, kas nav atkarīga vai atkarīga. Kapsulas palīdz par 90% samazināt hipertensīvas krīzes risku, aizsargā pret iespējamiem insultiem vai sirdslēkmēm un uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas stāvokli. Kompleksu izstrādāja profesionāli speciālisti, tas izturēja vairākus testēšanas posmus laboratorijas apstākļos un brīvprātīgajiem. Saskaņā ar veiktā pētījuma rezultātiem tas uzrādīja augstākos rezultātus salīdzinājumā ar tuvākajiem konkurentiem. Atšķirībā no aptieku kolēģiem tas neizraisa blakusparādības, tam nav atcelšanas sindroma vai alerģiskas reakcijas. Atļauts lietot kapsulas bez medicīniskiem mērķiem, ievērojot ieteicamo devu un lietošanas metodi.

Derīgās īpašības Friocard

Friocard hipertensijas ārstēšanai ir iekļauti labāko sirds veselības produktu sarakstā. Ir vairāki galvenie faktori, kas palīdz jums saprast kā tas darbojas:

 • - Aizsargā pret hipertensiju un paaugstinātu asinsspiedienu.
 • - Stabilizē elpošanas sistēmu un novērš elpas trūkumu.
 • - Novērš uzbudināmību un hronisku nogurumu.
 • - Atjauno sirdsdarbības ātrumu.
 • - Palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs.
 • - Uzlabo asinsriti smadzenēs un iekšējos orgānos.
 • - Nomierina nervu un endokrīno sistēmu.
 • - Atjauno asinsvadu sieniņu elastību un biezumu.
 • - Samazina asins viskozitāti, bloķē asins recekļu parādīšanos.

Formula ir droša jebkura vecuma cilvēkiem. Ieteicams cilvēkiem, kas vecāki par 50 gadiem, kā profilakses līdzekli sirds un asinsvadu sistēmas darba atbalstam. Pateicoties pareizai veselīgu un dabisku sastāvdaļu kombinācijai, kapsulas palīdz atbrīvoties no hroniskas hipertensijas komplikācijām, atgriežas ierastajā dzīves ritmā un palielina aktivitāti. Saskaņā ar testa rezultātiem, pēc 1 mēneša uztura bagātinātāja lietošanas 87% parādīja asinsspiediena pazemināšanos līdz vecuma normas līmenim. Vairāk nekā 92% izjuta uzlabojumu, lietojot šīs kapsulas karstā vasaras laikā.

Friocard sastāvdaļas ir veidoti tā, lai tie būtu spēcīgi un neradītu blakusparādības. Uztura bagātinātāja pamatā ir citronu balzams, divgalvainais vilkābele, ķiploki, antioksidanti, B6 vitamīns, aminoskābes. Ražotājs iesaka lietot 1 kapsulu 2 reizes dienā 1 mēnesi. Lai konsolidētu rezultātus, ieteicams atkārtot kursu pēc 2-3 mēnešiem.

Atsauksmes:

Man ir 49 gadi, un man ir problēmas ar paaugstinātu asinsspiedienu liekā svara un mazkustīga stāvokļa dēļ. Ārsts ieteica man mainīt uzturu, palielināt fiziskās aktivitātes un Friocard pasūtīt. Šīs kapsulas palīdzēja paaugstināt asinsspiedienu līdz 122/81 10 dienu laikā pēc lietošanas sākuma. Neievēroju nevienu šī produkta trūkumu. Tas patiešām palīdz pazemināt asinsspiedienu.
Katra vasara man bija grūtākais gada periods. Es nevarēju normāli iet ārā, jo pastāvīgi jutu stipras galvassāpes un elpas trūkumu augsta asinsspiediena dēļ. Nesen es nolēmu maksāt Friocard nopirkt aptiekā un pēc drauga padoma sāku lietot šīs tabletes. Es jūtos daudz labāk, hipertensijas simptomi ir pazuduši. Asinsspiedienu katru dienu mēra ar tonometru, un mērījumu rezultāti apstiprina uzlabošanos. Un par Friocard cena vairāk nekā citi aptieku kolēģi.

Friocard foto ļauj saprast, kādam jābūt oriģinālam kapsulas iepakojumam. Ja vēlaties iegūt garantētu augstas kvalitātes produktu, izmantojiet oficiālās vietnes piedāvājumu. Noklikšķinot uz saites, jūs tūlīt varat pasūtīt Friocard Latvija.