DealVision Polska

Poland

Uniwersalne okulary z niestandardowymi dioptriami

  • - Możesz samodzielnie ustawić dioptrię, po prostu przekręcając pokrętło.
  • - Rama wykonana jest z lekkiego poliwęglanu
  • - Wysokiej jakości podwójne soczewki pasują do każdego i łatwo się poruszają.

Zamów teraz


DealVision uniwersalne okulary na krótkowzroczność to pierwsza na świecie technologia z natychmiastową regulacją soczewki dla każdego oka. Opatentowana technologia zapewnia zakres regulacji dioptrii od -6 do +3. Aby uzyskać idealnie wyraźny obraz, wystarczy obrócić pokrętło i ustawić odpowiednią widoczność otaczających Cię obiektów. System jest specjalnie zaprojektowany dla osób z postępującą krótkowzrocznością, ale przyda się również każdemu, kto ma problemy ze wzrokiem. Każdą soczewkę można dostosować do indywidualnego widzenia i okoliczności (bliskiego, dalekiego lub średniego zasięgu).

Wszechstronny korpus i stylowy design unisex sprawiają, że okulary są idealne dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku. Wygodna i prosta technologia regulacji dioptrii pomaga szybko dostosować oczy do różnych zadań: prowadzenia pojazdu, czytania, oglądania seriali lub pracy na komputerze. Nie ma już potrzeby kupowania wielu modeli z różnymi soczewkami - po prostu skorzystaj z okazji DealVision zamów i ciesz się rezultatem jutro!

DealVision - okulary z regulowaną dioptrią

Więc spróbujmy obliczyć jak to działa? Postępująca krótkowzroczność związana z wiekiem jest jednym z najczęstszych problemów współczesnego świata. Ponad 65% mężczyzn i kobiet w wieku powyżej 50 lat ma problemy ze wzrokiem i jest zmuszonych do noszenia okularów. Wybór odpowiedniego obiektywu do krótkowzroczności zawsze był wyzwaniem. Z reguły osoby z tą diagnozą musiały mieć 3-4 pary różnych modeli okularów. Dzisiejsza technologia poczyniła wielkie postępy w tym kierunku. Wydanie DealVision z regulowanymi dioptriami dla każdego oka było prawdziwym przełomem naukowym! Dzięki wszechstronnej technologii zmiany ogniskowania korpusu i obiektywu możliwa jest korekta idealnie wyraźnego widzenia w zaledwie kilka sekund. Odporna na wstrząsy oprawka oprawki zapobiega pęknięciu lub zarysowaniu okularów, nawet przy aktywnym użytkowaniu. Stylowy wygląd jest odpowiedni dla osób w różnym wieku. Szerokie możliwości ustawienia i dopasowania soczewek pozwalają uzyskać dobre efekty nawet bez pomocy lekarzy. W razie potrzeby kilka różnych osób może używać XtraVision okulary z regulowaną dioptrią.

Mechanizm regulacji jest zgrabny i praktycznie nie odstaje od ramy. Pozwala to na upodobnienie uniwersalnych okularów do konwencjonalnych modeli. Technologia wykonana jest z ultra lekkich materiałów, dzięki czemu okulary są wygodne w noszeniu w każdych okolicznościach. Można w nich nie tylko czytać książki czy pracować w biurze, ale także uprawiać sport, spędzać czas na świeżym powietrzu i zabrać ze sobą w podróż.

Wystarczy spojrzeć na DealVision zdjęcie na stronie i przekonać się, czy to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie lub Twojej rodziny. A koszt towaru jest kilkakrotnie tańszy niż ceny zwykłych okularów w sklepach optycznych.

Specyfikacje XtraVision

Zwracamy uwagę na główne cechy techniczne tego produktu:

  • Typ: Okulary z regulacją dioptrii.
  • Płeć: mężczyzna, kobieta.
  • Kształt: półokrągły, prostokątny.
  • Kolor: czarny z przezroczystymi soczewkami.
  • Dodatkowe właściwości: mechanizmy regulacji ostrości każdego obiektywu z osobna.
  • Materiał: tworzywo sztuczne.
  • Zakres regulacji: + 3D do -6D.

DealVision przegląd pomogło ujawnić główne zalety i wady tego produktu. Ale chcemy również powiedzieć, co myślą o produkcie profesjonalni eksperci:

Jestem niezmiernie zadowolony, że teraz każdy mój pacjent ma szansę DealVision kup w sklepie. Te okulary pomogą Ci rozwiązać wiele codziennych zadań. Zastosowanie regulowanych dioptrii to dobre rozwiązanie w przypadku krótkowzroczności. Będziesz mógł dostosować najczystszą widoczność dla każdego oka w różnych warunkach i okolicznościach. Zdecydowanie popieram promocję tego produktu na rynku. Jedna para tych okularów pozwoli Ci uniknąć konieczności zakupu 5-10 innych modeli. Jest to znacznie bardziej opłacalne i wygodne. Poza tym za DealVision cena jest to dość przystępne cenowo dla każdego klienta. Przez 10 lat praktyki okulistycznej nie spotkałem bardziej udanego modelu okularów na krótkowzroczność niż te.

Gdzie mogę znaleźć DealVision Polska? Produkt pojawił się w Europie zaledwie kilka miesięcy temu, więc duży popyt na niego można dość mocno wytłumaczyć aktywną reklamą. W związku z tym raczej trudno będzie znaleźć ten model okularów w aptece lub w sklepie optycznym. Jeśli chcesz je zamówić już teraz, jest tylko jeden sprawdzony sposób, aby zrobić to szybko i opłacalnie. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego, w którym prezentowane są certyfikowane produkty. Podaliśmy link do strony kasy powyżej. Śmiało i zamów już dziś!

Uwaga! Wszelkiego rodzaju samoleczenie może stanowić zagrożenie dla zdrowia. BP-PB.com udostępnia te informacje wyłącznie w celach informacyjnych i nie ponosi odpowiedzialności za jakość towaru lub zgodność z deklarowanymi właściwościami. Przed zakupem okularów skonsultuj się z okulistą lub innym licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia.