Mini HD LED Projektor Česká republika

Czech Republic

ZOBRAZOVACÍ SYSTÉM

 • - VSTUP HDMI
 • - PŘENOSNÝ, LEHKÝ A KOMPAKTNÍ
 • - SUPER ZVUKOVÉ EFEKTY

Objednat


Mini HD LED Projektor multimediální systém s reproduktorem v kompaktním těle je skvělým řešením pro domácnost nebo kancelář. Nová technologie s vysokým jasem až 1 000 lumenů umožňuje vytvářet obrázky ve vysokém rozlišení bez ohledu na úroveň osvětlení v místnosti. Podporované rozlišení Full HD vám umožňuje zobrazit obraz na obrazovce a užít si vynikající kvalitu. Je to ideální řešení pro sledování dětských karikatur, filmů, televizních seriálů i fotografií a videí z vašeho mobilního zařízení. Projektor je vynikající alternativou drahých profesionálních modelů, vyrobený v kompaktním těle a vejde se do dlaně vaší ruky.

Mini HD LED Projektor - pro hry, zábavu a učení

Zakoupením Mini HD LED Projektor pro hry, zábavu a učení získáte univerzální zařízení, které jistě upoutá pozornost vašeho dítěte, nebo je dokonalým řešením pro vytvoření útulné atmosféry domácího kina. Stylový a moderní design, vysoce kvalitní materiály a také vestavěný reproduktor poskytují nejen dobrý obraz a zvuk. V případě potřeby můžete k zařízení připojit sluchátka pomocí 3,5 mm konektoru. Projektor je vybaven vstupy kabelu HDMI a USB a je kompatibilní se všemi mobilními gadgety nebo počítači. Můžete jej nainstalovat kamkoli chcete: na stůl, na postel, na podlahu nebo dokonce venku. Zařízení umožňuje zvýšit přenášený obraz až do rozlišení 640x360. To vám umožní plně si vychutnat sledování vašich oblíbených televizních seriálů nebo nedávných fotografií na mobilním telefonu.

Systém Mini HD LED Projektor Česká republika je ideálním řešením pro lidi, kteří hodně cestují a vedou aktivní životní styl. S ním můžete přehrávat videa v nejpopulárnějších formátech kdekoli: doma, v kanceláři, na dovolené nebo dokonce v autě. Co může být lepší než mít projekci filmů pod širým nebem někde na venkovském pikniku? S tímto zařízením budou vaše děti vždy rádi sledovat kreslené filmy nebo vzdělávací videa. To je ideální, pokud připravujete prezentaci pro velké publikum.

Jednou z nejdůležitějších výhod tohoto produktu je použití LED žárovek. Energeticky účinné diody LED jsou dimenzovány na 50 000 hodin používání, takže je můžete získat na další roky. Pokud ho plánujete koupit pro děti, chceme se samostatně zabývat otázkou bezpečnosti. Podívejte se na Mini HD LED Projektor foto a všimněte si zaoblených rohů pouzdra. Systém je navíc vybaven vlastní funkcí chlazení, takže i po 5-6 hodinách provozu bude chráněn před přehřátím. Pokud chcete, můžete své zařízení snadno synchronizovat s projektorem během několika sekund. Dále si můžete objednat speciální stativ, díky kterému bude možné přenášet informace na jakýkoli vodorovný nebo svislý povrch. Zdá se, že Mini HD LED Projektor koupit v obchodě bude docela obtížné, takže si je mnoho objedná online.

Specifikace Mini HD LED Projektor

Výrobce se ujistil, že je pro vás snadné toto zařízení přepravovat. Na rozdíl od drtivé většiny svých protějšků je Mini HD LED Projektor pro projekci obrazu lehký, takže se snadno vejde do kapsy nebo tašky.

Několik slov o jak to funguje:

 • - Zařízení je instalováno ve směru objektivu na svislou plochu (zeď, bílé plátno atd.).
 • - Pomocí HDMI nebo USB je zařízení připojeno k chytrému telefonu, tabletu nebo počítači.
 • - Po připojení projektor přenese obraz z vašeho gadgetu na zeď ve zvětšeném formátu.
 • - Vhodné pro prohlížení fotografií, videí, zvukových souborů, videoher a učení.
 • - Přenosné a pohodlné.
 • - Nevytváří další namáhání očí.
 • - Lze použít kdekoli.
 • - Přenáší zvuk pomocí vestavěného reproduktoru nebo má možnost připojit sluchátka.

Před přípravou Mini HD LED Projektor přehled jsme se rozhodli využít nabídky oficiálních webových stránek a tento produkt jsme si již objednali pro sebe. Po 5 minutách po vybalení bylo zařízení již připojeno a začalo fungovat. Naše emoce bylo těžké popsat: navzdory našemu věku jsme se z něj radovali jako malé děti! Vzhledem k tomu, jak směšné je to za Mini HD LED Projektor cena, měli byste si je určitě koupit pro sebe nebo pro své dítě. Co může být lepšího, než sledovat film „Sám doma“ na vánoční ráno prostřednictvím projektoru? Vyzkoušejte a určitě se vám bude líbit!

Na základě informací, které jsme byli schopni najít, se produkt zatím prodává pouze v internetovém obchodě. Pokud se rozhodnete pro Mini HD LED Projektor objednat, doporučujeme, abyste tak učinili pouze u důvěryhodného prodejce. Vyberte si vhodný model na webu, vyplňte objednávkový formulář a během několika dní jej obdržíte s doručením domů.

BP-PB.com je informační blog věnovaný produktu a recenzi produktu. Nemáme nic společného s výrobou, prodejem nebo servisem tohoto produktu. Jakékoli dotazy lze vyjasnit přímo u prodejce.