MINI HD LED Projektor Slovensko

Slovakia

OBRAZOVÝ SYSTÉM

 • - Ľahký, vreckový a ľahko prenášateľný.
 • - Pozerajte vaše obľúbené filmy a seriály ako nikdy predtým
 • - Ľahké a jednoduché pripojenie s viacerými zdrojmi videa!
 • - Okrem toho je vybavený niekoľkými rozhraniami, ktoré zahŕňajú HDMI, USB port, slot na kartu TF a výstup AV na pripojenie rôznych zariadení.

Objednať


MINI HD LED Projektor multimediálny systém s reproduktorom v kompaktnom tele je skvelým riešením pre domácnosť alebo kanceláriu. Nová technológia s vysokým jasom až do 1 000 lúmenov vám umožňuje vytvárať obrázky vo vysokom rozlíšení bez ohľadu na úroveň osvetlenia v miestnosti. Podporované rozlíšenie Full HD vám umožňuje zobraziť obraz na obrazovke a vychutnať si vynikajúcu kvalitu. Je to ideálne riešenie na sledovanie detských karikatúr, filmov, televíznych seriálov, ako aj fotografií a videí z vášho mobilného zariadenia. Projektor je vynikajúcou alternatívou k drahým profesionálnym modelom vyrobeným v kompaktnom tele a zmestí sa do dlane vašej ruky.

MINI HD LED Projektor - pre hry, zábavu a učenie

Nákupom MINI HD LED Projektor pre hry, zábavu a učenie získate univerzálne zariadenie, ktoré určite upúta pozornosť vášho dieťaťa alebo je dokonalým riešením pre vytvorenie útulnej atmosféry domáceho kina. Štýlový a moderný dizajn, vysokokvalitné materiály a vstavaný reproduktor poskytujú nielen dobrý obraz a zvuk. Ak je to žiaduce, k zariadeniu môžete pripojiť slúchadlá cez 3,5 mm konektor. Projektor je vybavený káblovými vstupmi HDMI a USB a je kompatibilný so všetkými mobilnými prístrojmi alebo počítačmi. Môžete ho nainštalovať kamkoľvek chcete: na stôl, na posteľ, na podlahu alebo dokonca do exteriéru. Prístroj umožňuje zvýšiť prenášaný obraz až do rozlíšenia 640x360. To vám umožní naplno si vychutnať sledovanie vašich obľúbených televíznych seriálov alebo posledných fotografií na mobilnom telefóne.

Systém MINI HD LED Projektor Slovensko je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí veľa cestujú a vedú aktívny životný štýl. S ním môžete prehrávať videá v najobľúbenejších formátoch kdekoľvek: doma, v kancelárii, na dovolenke alebo dokonca v aute. Čo môže byť lepšie ako premietanie filmu pod holým nebom niekde na vidieckom pikniku? S týmto zariadením budú vaše deti vždy radi sledovať kreslené filmy alebo vzdelávacie videá. To je ideálne, ak pripravujete prezentáciu pre veľké publikum.

Jednou z najdôležitejších výhod tohto produktu je použitie LED žiaroviek. Energeticky účinné LED diódy sú dimenzované na 50 000 hodín používania, takže ich môžete získať na ďalšie roky. Ak ho plánujete kúpiť pre deti, chceme sa osobitne dotknúť otázky bezpečnosti. Prezrite si MINI HD LED Projektor foto a všimnite si zaoblené rohy puzdra. Systém je navyše vybavený vlastnou funkciou chladenia, takže aj po 5-6 hodinách prevádzky bude chránený pred prehriatím. Ak chcete, môžete svoje zariadenie s projektorom ľahko synchronizovať za pár sekúnd. Ďalej si môžete objednať špeciálny statív, vďaka ktorému bude možné prenášať informácie na akýkoľvek vodorovný alebo zvislý povrch. Zdá sa, že MINI HD LED Projektor kúpiť v obchode bude dosť ťažké, takže si ich mnohí objednajú online.

Výrobca sa postaral o to, aby ste toto zariadenie mohli ľahko prepravovať. Na rozdiel od veľkej väčšiny svojich kolegov je MINI HD LED Projektor pre projekciu obrazu ľahký, takže sa ľahko zmestí do vrecka alebo tašky.

Technické údaje MINI HD LED Projektor

Niekoľko slov o ako to funguje:

 • - Zariadenie je inštalované v smere objektívu na zvislú plochu (stena, biele plátno atď.).
 • - Pomocou rozhrania HDMI alebo USB je zariadenie pripojené k smartfónu, tabletu alebo počítaču.
 • - Po pripojení prenesie projektor obraz z modulu gadget na stenu vo zväčšenom formáte.
 • - Vhodné na prezeranie fotografií, videí, zvukových súborov, ako aj videohier a učenie.
 • - Prenosné a pohodlné.
 • - Nevytvára ďalší stres pre oči.
 • - Možno použiť kdekoľvek.
 • - Vysiela zvuk pomocou zabudovaného reproduktora alebo má schopnosť pripojiť slúchadlá.

Pred prípravou MINI HD LED Projektor prehľad sme sa rozhodli využiť ponuku oficiálneho webu a tento produkt sme si už objednali pre seba. Po 5 minútach po vybalení bol už pripojený a začal pracovať. Naše emócie sa dali len ťažko opísať: napriek nášmu veku sme sa z neho radovali ako malé deti! Vzhľadom na to, aké smiešne je to za MINI HD LED Projektor cena, mali by ste si ho určite kúpiť pre seba alebo pre svoje dieťa. Čo môže byť lepšie ako sledovať film „Sám doma“ na Štedrý deň ráno cez projektor? Vyskúšajte a určite sa vám bude páčiť!

Na základe informácií, ktoré sa nám podarilo nájsť, sa produkt zatiaľ predáva iba v internetovom obchode. Ak sa rozhodnete pre MINI HD LED Projektor objednať, odporúčame vám, aby ste tak robili iba u dôveryhodného predajcu. Vyberte si vhodný model na webe, vyplňte objednávkový formulár a o niekoľko dní ho dostanete s doručením domov.

BP-PB.com je informačný blog venovaný produktom a recenziám produktov. S výrobou, predajom alebo servisom tohto produktu nemáme nič spoločné. Prípadné otázky je možné objasniť priamo u predajcu.