XTactical Drone Česká republika

Czech Republic

Nejkompaktnější dron s HD+ kamerou

 • - Hodí se pro monitoring soukromých pozemků
 • - Hrajte si s dronem i s dětmi
 • - Zaznamenejte důležité okamžiky
 • - S tímto dronem se stanete středem pozornosti kamarádů a okolí.

Objednat


Dnes vám chceme povědět o novém produktu na evropském trhu s drony - XTactical Drone s vestavěnou kamerou. Jedná se o dobrý amatérský model dronu z levného segmentu, který zaujme svými působivými technickými vlastnostmi. Mnoho začátečníků a lidí, kteří nemají dostatek zkušeností s létáním, si tuto možnost pro výcvik a zábavu volí sami. Některým z nich se dokonce podaří pomocí tohoto zařízení pořizovat profesionální klipy, aby inzerovali nebo propagovali svůj blog. Odborníci tvrdí, že jeho hlavními výhodami jsou příznivé náklady, relativně vysoký výkon systému, nízká hmotnost a malé rozměry. Na rozdíl od předchozí verze vývojáři v aktualizovaném modelu odstranili hlavní chyby, což zvýšilo účinnost a trvanlivost aplikace.

Zkusme zjistit jak to funguje a jaký je zájem o tento konkrétní produkt?

XTactical Drone - přenosný dron

XTactical Drone přehled:

Většina známých značek profesionálních leteckých dronů děsí zákazníky svými vysokými náklady. Mnoho modelů stojí více než 1 500 eur, což je příliš vysoká cena pro lidi, kteří se chtějí jen naučit létat nebo si pořídit krásný pohled z ptačí perspektivy. Tradičně byl nízkonákladový segment dronů naplněn modely pochybné kvality nebo omezené funkčnosti. Většina levných modelů nemá zabudovanou kameru nebo je velmi nekvalitní. Z tohoto důvodu se Tactical Drone PRO přenosný dron stalo skutečným objevem. Vývojářům tohoto zařízení se podařilo spojit dva nekompatibilní koncepty: špičkovou technologii a nízkou cenu.

Toto bezpilotní vozidlo nabízí plné potěšení z létání na různých zajímavých místech a také ukládání úžasných obrázků a videí shora. Dron má několik vestavěných letových režimů, které umožňují i začátečníkovi získat vysoce kvalitní video nebo fotografii. Obzvláště zajímavý je režim fotografování asteroidů a režim širokoúhlého panoramatu, který umožňuje pořizovat fotografie v okruhu 360 stupňů.

XTactical Drone kompaktní dron s kamerou 720p vám umožní fotografovat v rozlišení 1920x1080. Technologie udržování a stabilizace nadmořské výšky umožňuje zařízení vznášet se ve vzduchu pro lepší fotografie a nahrávání videa. Integrovaný režim přehrávání vám umožňuje zobrazit náhled dříve zachyceného obsahu v reálném čase, abyste měli jistotu, že vše vyjde jasně.

Výhody, které vám přinesou XTactical Drone objednat:

 • - Stylový a jedinečný design.
 • - Levná cena.
 • - Fotoaparát s rozlišením 720p.
 • - Dobrá doba letu na jednu baterii.
 • - Malá velikost.
 • - Lehké a odolné tělo.
 • - Několik provozních režimů.
 • - Synchronizace s mobilním telefonem.

Specifikace Tactical Drone PRO

Dron může být v letu něco málo přes 30 minut. To je velmi dobrý indikátor, zvláště pokud si pamatujete, který XTactical Drone cena má. V případě potřeby si můžete objednat další baterii, která prodlouží dobu letu až na 1 hodinu. Díky pohodlnému kufru se dron snadno přepravuje a skladuje. Kvůli svému lehkému tělu je kvadrokoptéra prakticky nerozeznatelná, i když spadne z velké výšky. Jediným křehkým prvkem jsou vrtule. Ale v případě poruchy je lze snadno nahradit novými.

XTactical Drone foto nemůže vyjádřit všechny výhody tohoto modelu. Letěli jsme s tímto dronem déle než 2 týdny, než jsme vám dali recenzi Dojmy z provozu kvadrokoptéry jsou pouze ty nejpozitivnější. To je dobrá hračka pro děti od 6 let, zajímavá volba pro začátečníky a ty, kteří si chtějí vyzkoušet leteckou fotografii. Vzhledem k příznivým nákladům to ani v případě poruchy nebo ztráty dronu nezpůsobí hmatatelnou ránu vašemu rodinnému rozpočtu.

Dnes je obtížné XTactical Drone koupit v obchodě, protože tento model má opravdu vysokou úroveň poptávky. Pokud chcete získat originální dron za výhodnou cenu, doporučujeme využít nabídku oficiálních webových stránek.

Názor odborníka:

Profesionálně se věnuji leteckému snímkování více než 8 let. V mé sbírce je 12 modelů dronů různých tříd, specifikací a cen. Nedávno mi moji přátelé dali k narozeninám XTactical Drone Česká republika. Na první pohled se mi model zdál jednoduchý, ale ve skutečnosti předčil očekávání v provozu. Velmi dobrá volba, pokud potřebujete levnou kvadrokoptéru, abyste mohli začít létat. Používá se pohodlně, pracuje v několika režimech fotografování a vytváří vysoce kvalitní fotografie a videa. A díky své kompaktní velikosti si jej můžete snadno vzít s sebou v batohu nebo v autě.

BP-PB.com neprodává tento produkt a není zodpovědný za jeho kvalitu. Nezabýváme se zákaznickým servisem ani vrácením nákupu. Chcete-li zadat objednávku, klikněte na odkaz na stránku prodejce a vyplňte formulář žádosti.