XTactical Drone Polska

Poland

WYŻEJ I JESZCZE WYŻEJ

 • - Maks. czas lotu do 34 minut
 • - Szybkie przechwytywanie obrazu na profesjonalnym poziomie
 • - Zdjęcia i filmy w jakości Ultra-HD

Zamów teraz


Dziś chcemy Wam opowiedzieć o nowym produkcie na europejskim rynku dronów - XTactical Drone z wbudowaną kamerą. To dobry amatorski model drona z niedrogiego segmentu, który imponuje imponującymi parametrami technicznymi. Wielu początkujących i osób, które nie mają wystarczającego doświadczenia w lataniu, wybiera tę opcję dla siebie do treningu i rozrywki. Niektórym z nich udaje się nawet kręcić profesjonalne klipy za pomocą tego urządzenia, aby reklamować lub promować swój blog. Eksperci twierdzą, że jego główne zalety to korzystny koszt, stosunkowo wysoka wydajność systemu, niska waga i niewielkie rozmiary. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, w zaktualizowanym modelu programiści wyeliminowali główne błędy, co zwiększyło wydajność i trwałość aplikacji.

Spróbujmy obliczyć jak to działa i jakie jest zainteresowanie tym konkretnym produktem?

XTactical Drone - przenośny dron

XTactical Drone przegląd:

Większość znanych marek profesjonalnych dronów do fotografii lotniczej odstrasza konsumentów wysokimi kosztami. Wiele modeli kosztuje ponad 1500 euro, co jest zbyt wysoką ceną dla osób, które chcą tylko nauczyć się latać lub podziwiać piękne widoki z lotu ptaka. Tradycyjnie segment tanich dronów został wypełniony modelami o wątpliwej jakości lub ograniczonej funkcjonalności. Większość niedrogich modeli nie ma wbudowanego aparatu lub jest bardzo słabej jakości. Z tego powodu Tactical Drone PRO przenośny dron stało się prawdziwym odkryciem. Twórcom tego urządzenia udało się połączyć dwie niekompatybilne koncepcje: najnowocześniejszą technologię i niską cenę.

Ten bezzałogowy statek powietrzny pozwala w pełni cieszyć się lataniem w różnych interesujących miejscach, a także zapisywać niesamowite zdjęcia i filmy z góry. Dron ma kilka wbudowanych trybów lotu, które pozwalają nawet początkującemu uzyskać wysokiej jakości wideo lub zdjęcie. Szczególnie ciekawy jest tryb fotografowania asteroidy oraz szerokokątny tryb panoramy, który pozwala na robienie zdjęć w promieniu 360 stopni.

XTactical Drone kompaktowy dron z kamerą 720p umożliwia strzelanie w rozdzielczości 1920 x 1080. Technologia utrzymywania wysokości i stabilizacji pozwala urządzeniu unosić się w powietrzu w celu uzyskania lepszych zdjęć i nagrywania wideo. Wbudowany tryb odtwarzania umożliwia podgląd wcześniej przechwyconych treści w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że wszystko jest wyraźne.

Korzyści, które przyniosą Ci XTactical Drone zamów:

 • - Stylowy i niepowtarzalny design.
 • - Tani koszt.
 • - Aparat o rozdzielczości 720p.
 • - Dobry czas lotu na jednej baterii.
 • - Mały rozmiar.
 • - Lekki i wytrzymały korpus.
 • - Kilka trybów pracy.
 • - Synchronizacja z telefonem komórkowym.

Specyfikacje Tactical Drone PRO

Dron może latać nieco ponad 30 minut. To bardzo dobry wskaźnik, zwłaszcza jeśli pamiętasz, który ma XTactical Drone cena. W razie potrzeby można zamówić kolejny dodatkowy akumulator, aby wydłużyć czas lotu do 1 godziny. Dzięki wygodnej walizce dron jest łatwy w transporcie i przechowywaniu. Dzięki lekkiemu korpusowi quadkopter jest praktycznie nie do poznania, nawet gdy zostanie upuszczony z dużej wysokości. Jedynym delikatnym elementem są śmigła. Ale w przypadku awarii można je łatwo wymienić na nowe.

XTactical Drone zdjęcie nie może przekazać wszystkich zalet tego modelu. Lecieliśmy tym dronem przez ponad 2 tygodnie, zanim przedstawiliśmy tę recenzję. Wrażenia z eksploatacji quadkoptera są tylko najbardziej pozytywne. To dobra zabawka dla dzieci od 6 roku życia, ciekawa propozycja dla początkujących i tych, którzy chcą spróbować swoich sił w fotografii lotniczej. Ze względu na korzystny koszt, nawet w przypadku awarii lub utraty drona, nie spowoduje to wymiernego ciosu w rodzinnym budżecie.

Dziś trudno jest XTactical Drone kup w sklepie, ponieważ model ma naprawdę wysoki poziom popytu. Jeśli chcesz zdobyć oryginalnego drona w okazyjnej cenie, polecamy skorzystanie z oferty oficjalnej strony internetowej.

Opinia eksperta:

Fotografią lotniczą zajmuję się zawodowo od ponad 8 lat. W swojej kolekcji posiadam 12 modeli dronów o różnych klasach, specyfikacjach i cenach. Ostatnio moi przyjaciele dali mi XTactical Drone Polska na urodziny. Na pierwszy rzut oka model wydawał mi się prosty, ale w rzeczywistości przekracza oczekiwania w działaniu. Bardzo dobra opcja, jeśli potrzebujesz niedrogiego quadkoptera, aby zacząć latać. Jest wygodny w użyciu, działa w kilku trybach fotografowania i wykonuje wysokiej jakości zdjęcia i filmy. A dzięki niewielkim rozmiarom można go łatwo zabrać ze sobą w plecaku lub w samochodzie.

BP-PB.com nie sprzedaje tego produktu i nie odpowiada za jego jakość. Nie zajmujemy się obsługą klienta ani zwrotami zakupów. Aby złożyć zamówienie, kliknij link do strony sprzedawcy i wypełnij formularz zgłoszeniowy.