XTactical Drone Slovensko

Slovakia

Profesionálna japonská HD kamera umožňuje robiť fotografie a videá vo vysokej kvalitě

 • - Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy
 • - Môžete použiť dron pre prácu
 • - Budete zhotovovať neuveriteľne krásne a neštandardné fotografie a videá

Objednať


Dnes vám chceme povedať o novom produkte na európskom trhu s dronmi - XTactical Drone so zabudovanou kamerou. Jedná sa o dobrý amatérsky dronový model z lacného segmentu, ktorý zaujme svojimi pôsobivými technickými vlastnosťami. Mnoho začiatočníkov a ľudí, ktorí nemajú dostatok skúseností s lietaním, si pre výcvik a zábavu zvolia túto možnosť sami. Niektorí z nich dokonca dokážu pomocou tohto zariadenia natáčať profesionálne klipy na reklamu alebo propagáciu svojho blogu. Odborníci tvrdia, že jeho hlavnými výhodami sú priaznivé náklady, relatívne vysoký výkon systému, nízka hmotnosť a malé rozmery. Na rozdiel od predchádzajúcej verzie vývojári v aktualizovanom modeli eliminovali hlavné chyby, ktoré zvyšovali efektivitu a životnosť aplikácie.

Pokúsme sa zistiť ako to funguje a aký je záujem o tento konkrétny produkt?

XTactical Drone - prenosný dron

XTactical Drone prehľad:

Väčšina známych značiek profesionálnych leteckých dronov vydesí spotrebiteľov svojimi vysokými nákladmi. Mnoho modelov stojí viac ako 1 500 eur, čo je príliš vysoká cena pre ľudí, ktorí sa chcú len naučiť lietať alebo sa pokochať nádherným výhľadom z vtáčej perspektívy. Segment lacných dronov bol tradične naplnený modelmi pochybnej kvality alebo obmedzenej funkčnosti. Väčšina lacných modelov nemá zabudovaný fotoaparát alebo je veľmi nekvalitná. Z tohto dôvodu sa Tactical Drone PRO prenosný dron stal skutočným objavom. Vývojárom tohto zariadenia sa podarilo spojiť dva nekompatibilné koncepty: špičkovú technológiu a nízku cenu.

Toto bezpilotné lietadlo ponúka možnosť plne si vychutnať lietanie na rôznych zaujímavých miestach, ako aj ukladať úžasné obrázky a videá zhora. Dron má niekoľko zabudovaných letových režimov, ktoré umožňujú začiatočníkovi získať video alebo fotografiu vo vysokej kvalite. Zaujímavý je najmä režim snímania asteroidov a režim širokouhlej panorámy, ktorý umožňuje fotografovať v okruhu 360 stupňov.

XTactical Drone kompaktný dron s kamerou 720p vám umožňuje snímať pri rozlíšení 1 920 x 1 080 Technológia zadržania a stabilizácie nadmorskej výšky umožňuje zariadeniu vznášať sa vo vzduchu, aby sa dosiahli lepšie fotografie a videozáznamy. Vstavaný režim prehrávania vám umožňuje zobraziť náhľad predtým nasnímaného obsahu v reálnom čase, aby ste sa uistili, že všetko vyjde jasne.

Výhody, ktoré vám prinesú XTactical Drone objednať:

 • - Štýlový a jedinečný dizajn.
 • - Lacné náklady.
 • - Fotoaparát s rozlíšením 720p.
 • - Dobré trvanie letu na jednu batériu.
 • - Malá veľkosť.
 • - Ľahké a odolné telo.
 • - Niekoľko režimov prevádzky.
 • - Synchronizácia s mobilným telefónom.

Technické údaje Tactical Drone PRO

Dron môže byť v lete niečo cez 30 minút. Je to veľmi dobrý ukazovateľ, najmä ak si pamätáte, ktoré XTactical Drone cena majú. V prípade potreby si môžete objednať ďalšiu ďalšiu batériu, aby ste predĺžili čas letu až na 1 hodinu. Vďaka pohodlnému kufru sa dron ľahko prepravuje a skladuje. Kvôli ľahkému telu je kvadrokoptéra prakticky nerozoznateľná ani pri páde z veľkej výšky. Jediným krehkým prvkom sú vrtule. Ale v prípade poruchy sa dajú ľahko nahradiť novými.

XTactical Drone foto nemôže vyjadrovať všetky výhody tohto modelu. S týmto dronom sme leteli viac ako 2 týždne, kým sme vám poskytli túto kontrolu. Dojmy z prevádzky kvadrokoptéry sú len tie najpozitívnejšie. Je to dobrá hračka pre deti od 6 rokov, zaujímavá voľba pre začiatočníkov a pre tých, ktorí si chcú vyskúšať letecké snímkovanie. Vzhľadom na priaznivé náklady to ani v prípade poruchy alebo straty dronu neprinesie hmatateľnú ranu pre váš rodinný rozpočet.

Dnes je ťažké dosiahnuť XTactical Drone kúpiť v obchode, pretože tento model má skutočne vysokú úroveň dopytu. Ak si chcete zaobstarať originálny dron za výhodnú cenu, odporúčame využiť ponuku oficiálneho webu.

Odborný názor:

Profesionálne sa venujem leteckej fotografii viac ako 8 rokov. V mojej zbierke je 12 modelov dronov rôznych tried, špecifikácií a cien. Nedávno mi moji priatelia dali k narodeninám XTactical Drone Slovensko. Na prvý pohľad sa mi model zdal jednoduchý, ale v prevádzke prevyšuje očakávania. Veľmi dobrá voľba, ak potrebujete lacnú kvadrokoptéru na začatie lietania. Jeho použitie je pohodlné, pracuje v niekoľkých režimoch snímania a vytvára vysoko kvalitné fotografie a videá. A vďaka svojim kompaktným rozmerom sa dá ľahko vziať so sebou v batohu alebo v aute.

BP-PB.com nepredáva tento produkt a nezodpovedá za jeho kvalitu. Nezaoberáme sa zákazníckym servisom ani vrátením nákupu. Ak chcete uskutočniť objednávku, kliknite na odkaz na stránku predajcu a vyplňte formulár žiadosti.