Keto Diet Shqipëri, Kosovë

Albania

Rekomanduar nga nutricionistët

 • - Jep energji
 • - Heq oreksin
 • - Djegia e yndyrës së tepërt

POROSIT


Nëse i doni ëmbëlsirat, por ëndërroni një figurë perfekte, provoni Keto Diet suplement dietik për humbje peshe. Ky është produkti më i shëndetshëm për gratë që janë në dietë ketogjenike për të humbur dhjamin dhe për të rritur metabolizmin e tyre. Karakteristikat unike të këtyre tabletave të ndezura ju lejojnë të thithni yndyrën dhe ta ktheni atë në një burim shtesë energjie. Me një dietë tipike me karbohidrate të ulëta, trupat ketone fillojnë të prodhohen pas 7-10 ditësh. Së bashku me Keto Diet për humbje peshe, trupi kalon në ketozë pas 40-50 minutash. Në të njëjtën kohë, ju nuk përjetoni ndonjë efekt anësor dhe efekt të dëmshëm në trup. Ekspertët vlerësojnë shumë efektivitetin e këtij produkti, dhe gjithashtu e konsiderojnë atë si metodën më të mirë për humbjen e shpejtë dhe të sigurt të peshës.

Keto Diet - produkt i djegies së dhjamit

Dieta ketogjenike ka provuar të jetë shumë efektive. Argumenti kryesor në favor të përdorimit të kësaj metode është qëndrueshmëria e rezultateve të arritura dhe kufizimet në dietë. Në këtë rast, ekziston vetëm një rregull - është e nevojshme të zvogëloni sasinë e karbohidrateve të konsumuara në 20 g në ditë. Në të njëjtën kohë, mund të vazhdoni të hani ushqime të yndyrshme: mish, peshk, djathëra, etj. Si rezultat i një rënie të mprehtë të niveleve të glukozës në gjak, trupi është i detyruar të kërkojë burime shtesë të energjisë. Në këtë rast, trupi ynë kalon në një gjendje ketoze, në të cilën mëlçia prodhon trupa të veçantë ketone për të djegur dhjamin.

Cilat janë disavantazhet e një diete ketogjenike? Për të filluar ketozën, duhet të kufizoni marrjen e karbohidrateve për të paktën 7-10 ditë. Një ndryshim i tillë drastik në dietë mund të shkaktojë efekte anësore dhe të shkaktojë të ashtuquajturin "grip keto". Në këtë gjendje, njerëzit shpesh përjetojnë dobësi, përgjumje, apati, marramendje dhe simptoma të tjera të pakëndshme.

Shkencëtarët kanë kaluar disa vjet duke zhvilluar një formulë universale për ketozë më të shpejtë dhe të sigurt. Rezultati ishte KetoDiet produkt i djegies së dhjamit. Kjo është një formulë 100% natyrale që ndihmon në aktivizimin e procesit të djegies intensive të yndyrës në vetëm disa minuta. Mjafton vetëm një tabletë e rrumbullakët në ditë për të humbur deri në 15 kg në 28 ditë!

Për të kuptuar Keto Diet porosit, duhet të studioni me kujdes përbërjen e produktit.Keto Diet Përbërësit janë sinergjikë dhe ofrojnë përfitime maksimale. Produkti përmban një përqendrim të lartë të ketoneve të mjedrës. Në strukturën dhe vetitë e tyre, ato janë pothuajse identike me trupat ketone që prodhon trupi ynë. Shtesa dietike gjithashtu përmban Koenzim Q10, Sinephrine Organike, Bromelain dhe një kompleks të aminoacideve të dobishme.

Karakteristikat e dobishme KetoDiet

Duke parë Keto Diet foto para dhe pas humbjes me sukses të peshës mund të shihni rezultate reale. Produkti nuk krijon varësi dhe nuk ka kundërindikacione, kështu që mund të përdoret në çdo moshë.

Pse nutricionistët rekomandojnë këto tableta të ndezura:

 • - Alternativa më e mirë për dietën ketogjenike.
 • - Fillon ketozën në 40-50 minuta.
 • - Ndihmon trupin të mos humbasë energjinë dhe aktivitetin fizik.
 • - Thith efektet e qelizave dhjamore dhe i shndërron ato në energji.
 • - Përmirëson funksionin e trurit dhe përmirëson sintezën e dopaminës.
 • - Shtyp oreksin dhe eleminon urinë.
 • - Rezultat i garantuar 100% pas 28 ditësh.

Çfarë thonë ekspertët:

Emri im është Dr. Steward dhe unë jam një nutricionist profesionist. Kohët e fundit, shumica e klientëve të mi janë të interesuar për dietën ketogjenike dhe duan të provojnë këtë metodë të humbjes së peshës. Pavarësisht nga efikasiteti i lartë, unë ju rekomandoj që të qaseni me kujdes në studimin e kësaj çështjeje. Në shumë raste, dieta mund të ketë një ndikim negativ nëse nuk përdorni mjete ndihmëse. Për ta mbajtur humbjen e peshës shpejtë dhe të sigurt, unë rekomandoj Keto Diet blej në farmaci për të gjitha gratë. Kjo formulë ndihmon në mirëmbajtjen e ketozës brenda disa minutave nga konsumimi i një suplementi dietik. Ju nuk keni pse të kontrolloni në mënyrë rigoroze marrjen e karbohidrateve ose të ndryshoni dietën tuaj. Rezultatet nuk do të vonojnë shumë!

Studime klinike:

Në dhjetor 2019, shkencëtarët evropianë kryen një studim ku përfshihen 900 burra dhe gra. Të gjithë ata kishin probleme me peshën e tepërt nga 11 në 41 kg. Për 4 javë, pjesëmarrësit morën 1 tabletë të ndezur çdo ditë me ujë. Rezultatet e hulumtimit:

 • - 99% - humbje peshe nga 8 në 16 kg.
 • - 91% - një rënie në bel nga 10 në 14 cm.
 • - 94% - përmirësimi i funksionimit të sistemit të tretjes dhe përshpejtimi i metabolizmit.
 • - 88% - zvogëlimi i celulitit.
 • - 97% - rritje e energjisë dhe efiçencës.
 • - 100% - kënaqësi e plotë me rezultatet e humbjes së peshës.

Pyetja është: si punon është ky produkt? Ne do të dëshironim t'ju paralajmëron se shtesa origjinale e ushqimit shitet vetëm përmes internetit. Ju mund të porosisni mallra në internet në faqen e internetit të distributorit zyrtar dhe të merrni paketën tuaj brenda 3-7 ditësh. Me një zbritje prej 50%, Keto Diet çmimi është më fitimprurësi në treg.

Lini një kërkesë dhe porositni Keto Diet Shqipëri, Kosovë tani!