ReCardio Slovensko

Slovakia

INOVÁCIA A PRELOM V KARDIOLÓGII

  • - Znižuje hladinu stresového hormónu a zabraňuje kyslikove hladovanie"
  • - Zlepšuje pružnosť cievnych
  • - Účinné pri poruchách spánku a normalizuje cyklus spánku

Objednať


Moderné farmaceutické výrobky ponúkajú širokú škálu rôznych liekov na potlačenie prejavov hypertenzie. Ale väčšina z týchto kvapiek a práškov má chemické zloženie a môže spôsobovať vedľajšie účinky. Okrem toho 90% hypertenzných liekov na trhu nie je schopných eliminovať príčinu vysokého krvného tlaku, a má preto iba krátkodobý účinok. Pacienti v skutočnosti závisia od liečby a každý mesiac musia platiť veľa peňazí za nákup drahých liekov. Našťastie sa nedávno na trhu objavil nový doplnok výživy, ktorý sa stal skutočným objavom v kardiológii!

Doplnok stravy za Re Cardio na liečbu hypertenzie je najlepším riešením pre vaše problémy, vyrobený z prírodných surovín a vitamínov. Nezávislé testy a odborné posudky potvrdili, že po konzumácii týchto kapsúl sa krvný tlak normalizuje, bolesti hlavy zmiznú, zlepší sa krvný obeh a obnoví sa pevnosť ciev. Produkt je považovaný za najlepší doplnok výživy pre hypertenziu v roku 2018! Ak máte pochybnosti o ReCardio Zloženie, BP-PB.com ponúka podrobný prehľad o tomto vitamínovom komplexe.

ReCardio - tablety na zníženie krvného tlaku

ReCardio liek na hypertenziu bol prvýkrát uvedený na trh pred 2 rokmi a rýchlo sa rozšíril v Európe. Vďaka úspešnej kombinácii prospešných zložiek tento produkt nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre zdravie, má však najvyššiu účinnosť zo všetkých doplnkov výživy a spôsobov znižovania krvného tlaku. Každá kapsula obsahuje kombináciu aktívnych bylinných extraktov (Rhodiola rosea, kurkuma, Ginkgo Biloba). Produkt navyše obsahuje mnoho užitočných vitamínov - A, C, E, PP, D3, B. Doplnok výživy obsahuje selén, zinok, lyzín, esenciálne aminokyseliny a antioxidanty. Na rozdiel od mnohých analógov tento produkt účinkuje okamžite a pomáha zvýšiť váš krvný tlak na značku 120 - 80.

ReCardio fotografie:

Som kardiológ a liečim pacientov s hypertenziou už viac ako 20 rokov. Hlavnou príčinou vysokého krvného tlaku je nadváha, zlá priepustnosť krvných ciev a uvoľňovanie adrenalínu a kortizolu v krvi. Bohužiaľ, väčšina tradičných farmaceutických liekov je účinná iba po dobu, ktorú ich pacient užíva. Výnimkou je ReCardio na zníženie krvného tlaku. Tento doplnok výživy je schopný rýchlo a efektívne normalizovať krvný obeh, znížiť krvný tlak a eliminovať všetky zjavné príznaky hypertenzie. 100% prírodné zložky zaisťujú bezpečnosť liečby. Viac ako 90% mojich pacientov dokázalo pomocou tohto produktu normalizovať krvný tlak a doma sa zbaviť vegetatívne-vaskulárnej dystónie.

Prospešné vlastnosti Re Cardio

Nemeckí vedci uskutočnili laboratórne štúdie zamerané na štúdium prospešných vlastností tohto vzorca. Po dobu 2 mesiacov užívalo 200 dobrovoľníkov v experimente 2 kapsuly denne, udržiavali správnu stravu a miernu fyzickú aktivitu. Výsledky klinických skúšok:

  • - Prekonanie hypertenznej krízy a zníženie krvného tlaku (97%).
  • - Zníženie bolesti hlavy a migrény (95%).
  • - Odstránenie príznakov vegetatívne-vaskulárnej dystónie (98,1%).
  • - Posilnenie steny krvných ciev a eliminácia krvných zrazenín (91%).
  • - Zníženie triglyceridov v krvi 3 - 4-krát (87%).
  • - Znižovanie rizika mŕtvice a srdcového infarktu (98%).

ReCardio Slovensko má svoje výhody a dá sa použiť na dosiahnutie dobrého výsledku. Doplnok výživy nie je farmaceutický výrobok, takže ho možno užívať bez lekárskeho predpisu lekára bez obáv z vedľajších účinkov.

Po prvej kapsule sa krvný tlak uvoľní a zníži do 60 minút. Odporúčané denné dávkovanie je 1 kapsula ráno a 1 pred spaním. Dĺžka liečby sa určuje individuálne a závisí od vášho zdravotného stavu. Odporúčaný kurz je 1-2 mesiace. ReCardio cena nižšie ako konkurencia.

Táto metóda liečby hypertenzie je dnes považovaná za najprirodzenejšiu a najefektívnejšiu. Doplnok výživy je dobrým profylaktickým prostriedkom pre každého, kto je ohrozený (pacienti s hypertenziou, starší ľudia alebo ľudia s nadváhou, vzpierači, ľudia so zlou dedičnosťou).

ReCardio objednať:

Kapsula dodáva prospešné látky do krvi a podporuje prirodzenú expanziu krvných ciev. Táto technika sa nazýva Vasodilat a osvedčila sa v modernej medicíne. V dôsledku vazodilatácie stúpa obsah kyslíka v krvi, čo vedie k okamžitému zníženiu krvného tlaku. Komplex vitamínov pomáha znižovať hladinu zlého cholesterolu, posilňuje srdcový sval a steny ciev. Týmto procesom môžete navždy zabudnúť na problémy s hypertenziou.

Prečo neexistuje možnosť ReCardio kúpiť v lekárni? Pretože tento výrobok nie je liekom, nepredáva sa v lekárňach. Ale máte možnosť objednať si 100% originálny produkt na internete. Ak nemôžete nájsť ako to funguje sami, prevedieme vás. V súčasnej dobe sa značkový tovar predáva na oficiálnych stránkach za špeciálnu cenu.