Dr.Derm Latvija

Latvia


3 SOĻI UZ JŪSU ĀDAS VESELĪBU

  • - aptur niezi, apsārtumu un ādas lobīšanos
  • - novērš iekaisumu un pietūkumu
  • - atjauno epidermas bojātos slāņos

Pasūtiet


Dr.Derm krēms psoriāzes ārstēšanai ir 50 ml nehormonāls kosmētikas līdzeklis, kas paredzēts ārīgai lietošanai problemātiskajās ādas vietās. 100% dabīgā formula efektīvi novērš psoriāzes, ekzēmas, dermatīta un citu epidermas slimību pazīmes. Produkts ir iekļauts ES pieprasītāko preču sarakstā, un tā unikālo īpašību, drošības un pieejamo izmaksu dēļ iegūst lielu popularitāti. Krēmam ir pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība uz ādu, mazina niezi, apsārtumu un zvīņošanos. Atšķirībā no konkurentiem, tajā nav parabēnu, hormonu vai agresīvu sastāvdaļu. Piemērots visiem ādas tipiem, un to var lietot bez ārsta receptes. Produktam ir kvalitātes sertifikāti, tas ir klīniski pārbaudīts laboratorijas apstākļos un brīvprātīgiem pacientiem. Krēma lietošana ieteicamajā atļautajā laika periodā:

  • - Novērst iekaisumu un niezi.
  • - Lai novērstu turpmāku jaunu šūnu bojājumus.
  • - Pārtrauciet iekaisuma procesu.
  • - Neitralizējiet infekciju, sēnītes un patogēnās formas.
  • - Notīriet skarto ādu no psoriātiskām plāksnēm.
  • - Sāciet jaunu veselīgu šūnu atjaunošanos.
  • - Lai atjaunotu dabisko vitamīnu un minerālvielu līdzsvaru.

Dr.Derm - ādas krēms psoriāzes ārstēšanai

Dr. Derm ādas krēms psoriāzes ārstēšanai izceļas no citiem tirgū esošajiem produktiem. Lielākā daļa tradicionālo psoriāzes ārstēšanas veidu ir īslaicīgi. Tiklīdz jūs pārtraucat lietot šo vai citu kosmētikas līdzekli, rezultāts uzreiz pazūd un problēma atgriežas. Hormonu terapijai ir nedaudz ilgstošāka iedarbība, taču tā ir kaitīga visa ķermeņa veselībai un var izraisīt ādas atrofiju vai citas slimības. Vadošie Eiropas dermatologi dod priekšroku Dr.Derm psoriāzes ārstēšanai mājās, jo šim krēmam ir unikālas īpašības. No vienas puses, tas uzreiz neitralizē psoriāzes izpausmes un, no otras puses, neļauj tām atkārtoti parādīties pat pēc ārstēšanas kursa beigām. Šāda ietekme palīdz tikt galā ar delikātu problēmu, atgriezt cilvēku normālā psiholoģiskā stāvoklī un atbrīvoties no mazvērtības sajūtas. Dabisko ārstēšanas metožu izmantošana dod labus rezultātus, bet tajā pašā laikā netraucē citu orgānu stāvokli. Formula, kuras pamatā ir vitamīni un minerālvielas, šobrīd ir viena no labākajām, tāpēc jūs varat viegli izdarīt pareizo izvēli.

Neatstājiet psoriāzi neārstētu!

Neskatoties uz to, ka psoriāze ir hroniska slimība, tai nepieciešama savlaicīga un pareiza ārstēšana. Dermatologi saka, ka iekaisuma reakcija psoriāzes saasināšanās laikā var ietekmēt visa ķermeņa stāvokli. Amerikāņu zinātnieku pētījumi pierāda, ka cilvēkiem ar smagu psoriāzi vairākas reizes ir lielāks aptaukošanās, diabēta, hipertensijas, insulta un miokarda infarkta risks. Tāpēc, pat ja jums ir viegla slimības forma, nekādā gadījumā neatstājiet psoriāzi neārstētu. Tikai ārsta uzraudzībā psoriāzi var kontrolēt un panākt stabilu remisiju.

Derīgās īpašības Dr.Derm

Šis krēms ir viens no nedaudzajiem produktiem tirgū, kas ne tikai atvieglo akūtus simptomus, bet arī atjauno jūsu ādas veselību. Lai saprastu kā tas darbojas, jums vienkārši rūpīgi jāaplūko Dr.Derm sastāvdaļas. Tajā neatradīsit nekādu ķīmiju vai hormonus. Šis produkts ir 100% augu ekstrakti, ēteriskās eļļas un vitamīni. Komponentu līdzsvarotā sastāva dēļ krēms jau no pirmajām minūtēm mazina psoriāzes simptomus un nomāc iekaisuma procesu aktivitāti. Pēc 1 mēneša ikdienas kosmētikas līdzekļa lietošanas jūs varat iegūt 100% rezultātu un tikt galā ar savu problēmu. Vissvarīgākais ir tas, ka, ievērojot noteiktus uztura un higiēnas noteikumus, pat pēc kursa beigām psoriāzes izpausmes vairs netraucēs.

Dr.Derm Latvija ir izturējis vairākus testēšanas posmus, tāpēc ražotājs ir pārliecināts par sava produkta kvalitāti un derīgajām īpašībām. Jums ir iespēja būt starp pirmajiem, kas to izmēģina, un novērtēt tā piemērošanas efektivitāti uz sevi.

Dermatologa atzinums:

Kad mani psoriāzes vai ekzēmas pacienti man prasa labu psoriāzes vai ekzēmas krēmu, es iesaku Dr.Derm pasūtīt. Ja lielākā daļa aptieku ziedes un tablešu uz brīdi tikai vājina slimības izpausmes, tad šis krēms novērš iekaisuma fokusu un samazina recidīvu iespējamību. Ir ļoti svarīgi, lai tajā nebūtu hormonu, tāpēc krēmu varat lietot nepārtraukti. Starp citu, jūs nevarat saņemt Dr.Derm nopirkt aptiekā, tāpēc labāk pasūtiet produktu tiešsaistē.

Pievērsiet uzmanību Dr.Derm foto un atcerieties, kā jāizskatās oriģinālajai krēma tūbiņai. Pasūtiet produktu tikai pie uzticama pārdevēja. Mēs iesakām veikt pasūtījumu oficiālajā vietnē. Tas garantēs produkta augsto kvalitāti un palīdzēs ietaupīt līdz 50% no izmaksām, jo Dr.Derm cena ir ļoti izdevīgi.