Dr.Derm Lietuva

Lithuania


3 ŽINGSNIAI LINK JŪSŲ ODOS SVEIKATOS

  • - sustabdo niežulį, paraudimą ir lupimąsi
  • - šalina uždegimus ir patinimus
  • - atkuria pažeistus epidermio sluoksnius

Uzsisakyti dabar


Dr.Derm kremas psoriazei gydyti yra 50 ml nehormoninis kosmetikos produktas, skirtas išoriniam naudojimui probleminėse odos vietose. 100% natūrali formulė efektyviai pašalina psoriazės, egzemos, dermatito ir kitų epidermio ligų požymius. Produktas yra įtrauktas į paklausiausių prekių sąrašą ES ir sulaukia didelio populiarumo dėl savo unikalių savybių, saugumo ir prieinamos kainos. Kremas turi priešuždegiminį ir raminantį poveikį odai, malšina niežėjimą, paraudimą ir pleiskanojimą. Skirtingai nuo konkurentų, jame nėra parabenų, hormonų ar agresyvių ingredientų. Tinka visų tipų odai ir gali būti naudojamas be gydytojo recepto. Produktas turi kokybės sertifikatus, buvo kliniškai ištirtas laboratorijos sąlygomis ir su savanoriais pacientais. Grietinėlės tepimas rekomenduojamu laikotarpiu:

  • - Pašalinkite uždegimą ir niežėjimą.
  • - Norėdami išvengti tolesnio naujų ląstelių pažeidimo.
  • - Sustabdykite uždegiminį procesą.
  • - Neutralizuokite infekciją, grybą ir patogenines formas.
  • - Nuvalykite pažeistą odą nuo psoriazinių apnašų.
  • - Pradėkite naujų sveikų ląstelių regeneraciją.
  • - Atkurti natūralią vitaminų ir mineralų pusiausvyrą.

Dr.Derm - odos kremas nuo psoriazės

Dr. Derm odos kremas nuo psoriazės išsiskiria iš kitų rinkoje esančių produktų. Dauguma tradicinių psoriazės gydymo būdų yra trumpalaikiai. Kai tik nustojate naudoti tą ar tą kosmetikos gaminį, rezultatas akimirksniu dingsta ir problema vėl atsinaujina. Hormonų terapija turi šiek tiek ilgalaikį poveikį, tačiau tuo pačiu kenkia viso kūno sveikatai ir gali sukelti odos atrofiją ar kitas ligas. Pirmaujantiems Europos dermatologams labiau patinka Dr.Derm psoriazei namuose gydyti, nes šis kremas turi unikalių savybių. Viena vertus, jis akimirksniu neutralizuoja psoriazės pasireiškimus, kita vertus, neleidžia joms vėl atsirasti net pasibaigus gydymo kursui. Toks poveikis padeda susidoroti su opia problema, grąžina žmogui normalią psichologinę būseną ir atsikrato nepilnavertiškumo jausmo. Natūralių gydymo metodų naudojimas duoda gerų rezultatų, tačiau tuo pačiu netrikdo kitų organų būklės. Vitaminais ir mineralais pagrįsta formulė šiuo metu yra viena geriausių, todėl galite lengvai pasirinkti teisingai.

Nepalikite psoriazės negydytos!

Nepaisant to, kad psoriazė yra lėtinė liga, ją reikia gydyti laiku ir teisingai. Dermatologai teigia, kad uždegiminė reakcija psoriazės paūmėjimo metu gali paveikti viso kūno būklę. Amerikos mokslininkų atlikti tyrimai įrodo, kad sunkia psoriaze sergantiems žmonėms keliskart didesnė nutukimo, diabeto, hipertenzijos, insulto ir miokardo infarkto rizika. Todėl, net jei turite lengvą ligos formą, jokiu būdu nepalikite psoriazės negydytos. Tik prižiūrint gydytojui, psoriazę galima kontroliuoti ir pasiekti ilgalaikę remisiją.

Naudingos savybės Dr.Derm

Šis kremas yra vienas iš nedaugelio produktų rinkoje, kuris ne tik palengvina ūmius simptomus, bet ir atkuria jūsų odos sveikatą. Norėdami suprasti kaip tai veikia, jums tereikia atidžiai pažvelgti į Dr.Derm taikymo būdas. Joje nerasite jokios chemijos ar hormonų. Šis produktas yra 100% vaistažolių ekstraktai, eteriniai aliejai ir vitaminai. Dėl subalansuotos komponentų sudėties kremas nuo pirmųjų minučių sumažina psoriazės simptomus ir slopina uždegiminių procesų aktyvumą. Po 1 mėnesio kasdienio kosmetikos gaminio naudojimo galite gauti 100% rezultatą ir susidoroti su savo problema. Svarbiausia, jei laikysitės tam tikrų mitybos ir higienos taisyklių, net ir pasibaigus kursui, psoriazės apraiškos jūsų nebevargins.

Dr.Derm Lietuva išlaikė keletą bandymų etapų, todėl gamintojas yra įsitikinęs savo produkto kokybe ir naudingomis savybėmis. Jūs turite galimybę vieni pirmųjų išbandyti ir įvertinti jo taikymo efektyvumą patys.

Dermatologo nuomonė:

Kai mano psoriaze ar egzema sergantys pacientai manęs prašo gero psoriazės ar egzemos kremo, rekomenduoju Dr.Derm užsisakyti. Jei dauguma vaistinių tepalų ir tablečių tik kurį laiką silpnina ligos pasireiškimus, tai šis kremas pašalina uždegimo židinį ir sumažina atkryčio tikimybę. Labai svarbu, kad jame nebūtų hormonų, todėl kremą galite naudoti nuolat. Beje, jūs negalite gauti Dr.Derm pirkti vaistinėje, todėl geriau užsisakykite produktą internetu.

Atkreipkite dėmesį į Dr.Derm ingredientai ir prisiminkite, kaip turėtų atrodyti originalus kremo vamzdelis. Užsisakykite produktą tik iš patikimo pardavėjo. Mes rekomenduojame pateikti savo užsakymą oficialioje svetainėje. Tai garantuos aukštą produkto kokybę ir padės sutaupyti iki 50% išlaidų, nes Dr.Derm kaina yra labai pelninga.