Dr.Derm Slovensko

Slovakia


3 KROKY K ZDRAVIU VAŠEJ POKOŽKY

  • - zastaví svrbenie, začervenanie a lúpanie
  • - odstraňuje zápaly a opuchy
  • - obnovuje poškodené vrstvy epidermy

Objednať


Dr.Derm krém na liečbu psoriázy je 50 ml nehormonálny kozmetický výrobok určený na vonkajšie použitie na problémové oblasti pokožky. 100% prírodná receptúra účinne odstraňuje príznaky psoriázy, ekzémov, dermatitíd a iných chorôb epidermis. Produkt je zaradený do zoznamu najžiadanejších tovarov v EÚ a získava si veľkú popularitu vďaka svojim jedinečným vlastnostiam, bezpečnosti a prijateľným nákladom. Krém má na pokožku protizápalový a upokojujúci účinok, zmierňuje svrbenie, začervenanie a šupinatenie. Na rozdiel od konkurencie neobsahuje parabény, hormóny ani agresívne zložky. Vhodný pre všetky typy pleti a môže sa používať bez lekárskeho predpisu. Produkt má certifikáty kvality, bol klinicky testovaný v laboratórnych podmienkach a na dobrovoľných pacientoch. Aplikácia krému po odporúčanú dobu:

  • - Odstráňte zápal a svrbenie.
  • - Aby sa zabránilo ďalšiemu poškodeniu nových buniek.
  • - Zastavte zápalový proces.
  • - Neutralizujte infekciu, plesne a patogénne formy.
  • - Očistite postihnutú pokožku od psoriatických plakov.
  • - Naštartujte regeneráciu nových zdravých buniek.
  • - Obnoviť prirodzenú rovnováhu vitamínov a minerálov.

Dr.Derm - pleťový krém na psoriázu

Dr. Derm pleťový krém na psoriázu vyniká od ostatných produktov na trhu. Väčšina tradičných spôsobov liečby psoriázy je krátkodobá. Akonáhle prestanete používať ten alebo onen kozmetický výrobok, výsledok okamžite zmizne a problém sa vráti. Hormonálna terapia má o niečo dlhodobejší účinok, je však škodlivá pre zdravie celého tela a môže viesť k atrofii kože alebo iným ochoreniam. Poprední európski dermatológovia uprednostňujú Dr.Derm na liečbu psoriázy doma, pretože tento krém má jedinečné vlastnosti. Na jednej strane okamžite neutralizuje prejavy psoriázy a na druhej strane im neumožňuje znovu sa objaviť ani po ukončení liečby. Takýto vplyv pomáha vyrovnať sa s chúlostivým problémom, vrátiť človeka do normálneho psychologického stavu a zbaviť ho pocitu menejcennosti. Použitie prírodných metód liečby dáva dobré výsledky, ale zároveň nenarúša stav iných orgánov. Receptúra založená na vitamínoch a mineráloch je v súčasnosti jedna z najlepších, takže si môžete ľahko vybrať správne.

Nenechávajte psoriázu neliečenú!

Napriek tomu, že psoriáza je chronické ochorenie, vyžaduje si včasnú a správnu liečbu. Dermatológovia tvrdia, že zápalová reakcia počas exacerbácie psoriázy môže mať vplyv na stav celého tela. Štúdie amerických vedcov dokazujú, že ľudia s ťažkou psoriázou majú niekoľkonásobne vyššie riziko obezity, cukrovky, hypertenzie, mŕtvice a infarktu myokardu. Preto aj keď máte ľahkú formu ochorenia, psoriázu v žiadnom prípade nenechajte neliečenú. Iba pod dohľadom lekára je možné kontrolovať psoriázu a dosiahnuť trvalú remisiu.

Užitočné vlastnosti Dr.Derm

Tento krém je jedným z mála výrobkov na trhu, ktorý nielen zmierňuje akútne príznaky, ale aj obnovuje zdravie vašej pokožky. Aby ste pochopili ako to funguje, stačí sa pozorne pozrieť na Dr.Derm prísady. Nenájdete v nej žiadnu chémiu ani hormóny. Tento produkt sú 100% bylinné extrakty, éterické oleje a vitamíny. Vďaka vyváženému zloženiu zložiek krém od prvých minút zmierňuje príznaky psoriázy a potláča aktivitu zápalových procesov. Po 1 mesiaci každodenného používania kozmetického výrobku môžete získať 100% výsledok a vyrovnať sa s vašim problémom. Najdôležitejšie je, že ak budete dodržiavať určité stravovacie a hygienické pravidlá, ani po ukončení kurzu vás už prejavy psoriázy nebudú obťažovať.

Dr.Derm Slovensko prešlo niekoľkými fázami testovania, takže výrobca je presvedčený o kvalite a užitočných vlastnostiach svojho produktu. Máte možnosť si ho vyskúšať medzi prvými a vyhodnotiť na sebe účinnosť jeho aplikácie.

Názor dermatológa:

Keď ma pacienti so psoriázou alebo ekzémom požiadajú o dobrý krém na psoriázu alebo ekzém, odporúčam Dr.Derm objednať. Ak väčšina farmaceutických masti a tabliet iba na chvíľu oslabuje prejavy ochorenia, potom tento krém eliminuje zameranie zápalu a znižuje pravdepodobnosť relapsu. Je veľmi dôležité, aby neobsahoval hormóny, takže krém môžete používať nepretržite. Mimochodom, nemôžete získať Dr.Derm kúpiť v lekárni, takže si radšej objednajte produkt online.

Venujte pozornosť Dr.Derm foto a pamätajte, ako by mala pôvodná tuba krému vyzerať. Objednávajte produkt iba od dôveryhodného predajcu. Odporúčame zadať objednávku na oficiálnych webových stránkach. To zaručí vysokú kvalitu produktu a pomôže vám ušetriť až 50% na cene, pretože Dr.Derm cena je veľmi výnosné.