FungaXT Slovensko

Slovakia

SILNÉ OŠETRENIE NECHTOV PROTI PLESNI

 • - Spánok sa normalizuje a sčervenania mizne
 • - Vytvára bariéru prostredia na pokožke, čo nedovoľuje opakovaniu sa plesňovej infekcie
 • - Zabíja 100% plesňových buniek v postihnutej oblasti

Objednať


Plesňové lézie kože a nechtov sú klasifikované ako infekčné choroby spôsobené plesňami a plesňami spôsobujúcimi ochorenie. V závislosti od typu infekcie formy infekcie môže byť ochorenie stredne závažné, akútne alebo ísť do chronického štádia. Podľa štatistík viac ako 90% ľudí narazilo na plesňovú infekciu najmenej raz v živote. Táto patológia má nepríjemné príznaky a môže sa stať vážnym problémom pre pacienta a ďalších.

Hlavnou chybou je odmietnutie prvých príznakov huby. Niektorí z nás tomu neprikladajú veľký význam a nevenujú pozornosť deformácii nechtových dosiek alebo miernemu svrbeniu kože na chodidlách. Plesňová infekcia nemôže ísť sama o sebe. Naopak, každý deň zintenzívni a infikuje nové zdravé bunky. Čím dlhšie odložíte návštevu dermatológa, tým ťažší, drahší a dlhší bude proces liečby.

Pri prvých príznakoch mykózy musíte čo najskôr vyhľadať pomoc špecialistu! Iba skúsený a kvalifikovaný dermatológ môže urobiť presnú diagnózu a predpísať príslušnú liečbu.

FungaXT - protiplesňová masť

Dnes veda urobila veľký krok vpred v štúdiu príčin plesňovej infekcie a metód jej liečby. V poslednej dobe existuje na trhu veľa prírodných prostriedkov, ktoré môžu tento problém vyriešiť rýchlo a efektívne. Ak hľadáte len taký produkt, pozrite sa na FungaXT krém na liečenie onychomykózy. Je to nový prírodný produkt určený na udržanie zdravých nôh a nechtov v každom veku.

Bylinková formulácia krému pomôže v čo najkratšom čase neutralizovať aktivitu huby, obnoviť poškodené tkanivá a chrániť pred opätovnou infekciou. Na rozdiel od iných analógov má FungaXT protiplesňová masť jednoduchý spôsob aplikácie, nespôsobuje vedľajšie reakcie ani alergie. Vysoko účinná receptúra vám umožňuje úplne zničiť plesňovú infekciu do 20-30 dní od okamihu prvej aplikácie.

Indikácie pre použitie:

 • - Svrbenie a pálenie na chodidlách medzi prstami na nohách.
 • - Nepríjemný zápach potu z nôh a obuvi, a to aj pri pravidelnej hygiene.
 • - Zmeny farby a štruktúry pokožky na chodidlách.
 • - Vzhľad malých trhlín, mozoľov, olúpania.
 • - Žlté nechty, zvýšená krehkosť a deformácia.
 • - Začervenanie kože.

Užitočné vlastnosti FungaXT

Ak chcete byť presvedčení o účinnosti tohto produktu, potrebujete poznať iba ako to funguje? Stručne povedané, krém úplne neutralizuje baktérie a obnovuje zdravie pokožky a nechtov. Pri tomto spôsobe liečby nemusíte prehltnúť tabletky alebo podstúpiť bolestivé procedúry s kozmetikom. Prípravok má liečivý účinok lokálne, bez ovplyvnenia zdravých oblastí pokožky. Len za pár týždňov vám FungaXT liek proti plesniam môže priniesť dobré výsledky:

 • - 100% ničenie baktérií a húb.
 • - Odstránenie sucha, olúpania, plaču na pokožke.
 • - Eliminácia nadmerného potenia nôh a štipľavého zápachu.
 • - Jemná starostlivosť o pokožku chodidiel, zjemnenie a zvlhčenie.
 • - Intenzívna regenerácia poškodených plôch, obnovenie integrity nechtov.
 • - Návrat do aktívneho spôsobu života, odstránenie psychologických problémov spôsobených mykózou.

Krém je plne kompatibilný s inými ošetreniami a nespôsobuje vedľajšie účinky. Každý zákazník má možnosť online nakupovať FungaXT objednať a dostávať originálny produkt doručený do svojej domácnosti.

Pred použitím si prečítajte tento návod a postupujte podľa všetkých odporúčaní. Dôkladne si umyte nohy pod teplou mydlovou vodou. Naneste malé množstvo krému na postihnutú pokožku a nechty. Ošetrite celý povrch bez preskakovania oblasti medzi prstami. Opakujte postup 1 až 3 krát denne, v závislosti od závažnosti príznakov. Vezmite celú liečbu do 4 týždňov. Na konsolidáciu dosiahnutých výsledkov po chvíli sa odporúča absolvovať druhý kurz. Je to veľmi výhodné za FungaXT cena, preto vám odporúčame objednať niekoľko položiek naraz pre celú rodinu!

Dermatológ hovoril o FungaXT Slovensko:

Naša klinika aktívne využíva najprogresívnejšie metódy liečby onychomykózy. Spolu s hardvérovou kozmetológiou praktizujeme používanie prírodnej kozmetiky. Starostlivým študovaním FungaXT prísady dôjdete k záveru, že tento krém je úplne bezpečný. Živinová matrica na bunkovej úrovni ničí škodlivé baktérie a plesňové spóry bez toho, aby im bola poskytnutá možnosť znovu sa objaviť. Krém vďaka propolisu a vitamínom podporuje vysoký stupeň regenerácie tkanív a nechtov. Podľa môjho názoru je to dnes najlepší produkt od tých, ktorí sú na predaj. Nevidím žiadny zmysel pri pokuse o FungaXT kúpiť v lekárni, pretože môžete zadať objednávku online.

Pozrite sa na FungaXT foto - to by malo vyzerať pôvodné balenie. Ak chcete produkt so 100% kvalitou, požiadajte o pomoc certifikovaného dodávateľa. Dodáva sa celoštátne do 3 až 5 pracovných dní. Viac informácií získate od obchodného asistenta.