MaxiSize Slovensko

Slovakia

MaxiSize - zaručené zväčšenie penisu o 5 cm za mesiac.!

 • - ZVYŠUJE DĹŽKU A HRÚBKU!
 • - 1 MILIÓN SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV!
 • - BEZPEČNÉ A JEDNODUCHÉ POUŽITIE!!

Objednať


V týchto dňoch, veľký rozruch na internete vytvoriť celý rad produktov pre zväčšenie penisu - krémy, gély, kapsuly, potravinárskych prídavných látok, predlžujúcich vákuových zväčšovacích prístrojov. Bohužiaľ, väčšina týchto produktov nezodpovedá deklarovaným užitočným vlastnostiam a je absolútne nepoužiteľná pre mužské telo. Existujú však výnimky z pravidla.

Dnes by sme chceli hovoriť o najpopulárnejšom produkte na celom svete - MaxiSize krém na zväčšenie penisu. Na rozdiel od svojich konkurentov má tento gél na internete viac ako 1 milión pozitívnych recenzií a je to hit v USA, Európe a Ázii. Ak máte pochybnosti o MaxiSize pravda alebo podvod, BP-PB.com sa ich pokúsi rozptýliť.

V našom prehľade budeme podrobne analyzovať výhody a nevýhody tohto nástroja a tiež sa pokúsme porozumieť princípu fungovania.

MaxiSizer - gél na zväčšenie penisu

Malý penisový syndróm je typickým problémom pre 70% moderných mužov. Podľa lekárskeho výskumu, priemerná dĺžka penisu pri erekcii 12 až 16 cm., Ale nie menej ako 6 cm. Ak nespĺňajú tieto parametre, majú veľmi často problémy v posteli pre ženu stretnúť dĺžku potrieb penis menší ako 15 cm hrubé. To zasahuje do normálnych vzťahov a vyvoláva ženy k cudzoložstvu.

Ako rozšíriť penis? Pred piatimi rokmi bolo jediným skutočným riešením tohto problému operácia. Dnes sa však ukázalo veľké množstvo alternatívnych metód, ktoré majú dobrú účinnosť a sú pre mužov zdravé.

MaxiSizer zväčšenie penisu je perfektné riešenie, ktoré vám pomôže zabudnúť na problémy v posteli a zlepšiť kvalitu pohlavia. Prírodný vzorec vám umožňuje obnoviť normálny krvný obeh, zvýšiť hladinu testosterónu v tele, ako aj zvýšiť tok krvi do penisu. Pomocou tohto prírodného lieku môžete:

 1. 1. Zvětšte penis na 5 cm na dĺžku.
 2. 2. Zarovnajte tvar a zbavte sa Peyronieho choroby.
 3. 3. Zvýšte sexuálnu potenciu a libdo.
 4. 4. Predĺžte pohlavný styk na 60 minút.
 5. 5. Zvyšujte sebavedomie a úspešné u žien v každom veku.

Čo hovoria odborníci:

Pre každého človeka je dôležitá veľkosť jeho penisu. Viac ako 15 rokov lekárskej praxe som prijal viac ako 5 000 pacientov s rôznymi sexuálnymi problémami. Približne 60% mojich pacientov bolo nespokojných s penisom a snívalo o náraste. Musel som ich odradiť od chirurgického zákroku, pretože to nie je bezpečné a môže viesť k vážnym následkom. Jediné riešenie tohto problému je Maxi Size gél na zväčšenie penisu. Tento prírodný krém obsahuje živiny a L-argigin ktorý stimuluje emisie oxidu dusného a rozširuje kavernózna tkanive penisu. Táto metóda je najbezpečnejšia a poskytuje dobrý výsledok po 30 dňoch. Dr Michael Johnson (Colorado, USA).

Užitočné vlastnosti MaxiSize

Gél úspešne absolvoval klinické štúdie a ukázal sa ako najúčinnejšie riešenie pre všetkých. V roku 2017 švajčiarsky vedci uskutočnili výskum prospešných vlastností tohto vzorca. Experiment zahŕňal 200 mužov vo veku od 28 do 40 rokov, ktorí majú problémy so sexom. Počas 1 mesiaca účastníci experimentu vykonali masáž s týmto gélom 2 krát denne. Výsledky výskumu:

 • - zväčšenie penisu o 5 cm (85%), 3 cm (11%) a 1 cm (4%).
 • - Liečba fimózy a Peyronieho choroby (93%).
 • - Vylučovanie predčasnej ejakulácie (91%).
 • - Liečba erektilnej dysfunkcie (94%).
 • - Celková spokojnosť s výsledkami použitia (99,7%).

MaxiSize ako to funguje:

Pozitívny účinok krému je založený na fyziologických vlastnostiach štruktúry mužského reprodukčného systému. Penis pozostáva z pórovitých kavernóznych tkanív, podobne ako huba. So sexuálnou aktivitou krv okamžite vyplní porézne tkanivá a tak rozširuje penis. Ale po ejakulácii sa znova stáva mäkkým a malým. Účinné látky, ktoré tvoria zložky MaxiSize Slovensko, vám umožnia udržať tvrdosť penisu aj po skončení pohlavného styku. Kvôli konštantným účinkom krvi expandujú telesné telieska a zvyšujú kapacitu. Už po prvom týždni používania penisu môže dostať 3 cm do svojej pôvodnej veľkosti, a na konci mesiaca dostanete až 5 cm!

Spôsob použitia:

Skôr ako začnete používať tento nástroj, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom. Ak chcete dosiahnuť dobrý výsledok, potrebujete dennú masáž s použitím krému. Výrobca odporúča použiť gél dvakrát denne - ráno a večer alebo 30 minút pred sexuálnym stykom. Gél musí byť aplikovaný na penis a masírovaný rukou až do úplného vstrebania. Trvanie masáže je minimálne 15 minút. Výsledky výskumu ukazujú, že dobré zmeny sú viditeľné po približne 14-21 dňoch.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky:

Oficiálna webová stránka výrobcu zaručuje úplnú bezpečnosť používania tohto výrobku. Gél obsahuje iba 100% prírodných zložiek, takže jeho použitie nespôsobuje vedľajšie účinky. Produkt má kategóriu 18+ a je určený len pre dospelých. Ak máte chronické alebo infekčné ochorenia, poraďte sa so svojím lekárom. Po prečítaní používateľov s hodnotou MaxiSize recenzie na internete môžete opäť presvedčiť o efektívnom použití krému.

Kde kúpiť MaxiSize na Slovensku?

Najdôležitejšia otázka, ktorá znepokojuje mnohých kupujúcich, je kde kúpiť MaxiSize na Slovensku? Toto je importovaný produkt, ktorý sa predáva na internete. Gél nie je droga, takže nemôžete MaxiSize kúpiť v lekárni.

Ak chcete získať tento unikátny produkt, musíte navštíviť oficiálnu webovú stránku, vyplniť objednávkový formulár a čakať na konzultanta, aby zavolal. V súčasnej dobe je tu špeciálna ponuka - MaxiSize cena s 50% zľavou! Okamžite si objednajte tovar!