NicoZero Slovensko

Slovakia


PRESTAŤ FAJČIŤ JE ĽAHKÉ!

 • - prestanete fajčiť rýchlo a bezbolestne
 • - vyhýnajte sa „nikotínovej závislosti“ (skúsení fajčiari)
 • - pomôžte telu získať späť silu

Objednať


NicoZero prírodný liek na odvykanie od fajčenia je najväčší hit roku 2020. Produkt zámerne pôsobí proti príznakom a príčinám závislosti na nikotíne a odstraňuje ich v priebehu niekoľkých dní. Použitie potravinového doplnku vo forme spreja vám umožňuje vstrekovať účinnú látku a ústnu dutinu v akomkoľvek vhodnom čase, čím sa znižuje túžba po fajčení. Toto je jediný recept na odvykanie od fajčenia, ktorý obsahuje 100% prírodných prísad a NIKDY NICOTÍN. Ošetrenie sprejom sa tak stane bezpečným pre zdravie každého pacienta.

NicoZero - liek na závislosť od nikotínu

Aby ste zhodnotili účinnosť spreja, musíte pochopiť ako to funguje? Nikotín je jednou z najúčinnejších látok, ktoré ovplyvňujú centrálny nervový systém, srdce a krvné cievy. Ak fajčiar náhle prestane fajčiť, vedie to k typickému abstinenčnému syndrómu. Existuje silná túžba fajčiť, ktorá je sprevádzaná depresiou, stresom, depresiou, bolesťami hlavy alebo inými nepríjemnými príznakmi. Účelom mechanizmu účinku lieku je zmierniť abstinenčné príznaky a eliminovať toxíny nahromadené v pľúcach, pečeni a iných vnútorných orgánoch. Nico Zero proti fajčeniu neobsahuje škodlivé prísady alebo chemické zložky v porovnaní s nikotínovými žuvačkami, náplasťami alebo kapsulami. Na základe vyjadrení výrobcu produkt zrýchľuje proces ukončenia fajčenia, zmierňuje príznaky z vysadenia a začína proces obnovenia zdravia celého organizmu.

Klinická účinnosť:

Štúdie sa zúčastnilo celkom 480 ľudí motivovaných k tomu, aby prestali fajčiť natrvalo. Počas 4 týždňov užívali sprej denne podľa dávky odporúčanej výrobcom. Už po 14 dňoch od začiatku experimentu sa viac ako 67% dokázalo cigarety vzdať a cítilo úľavu. Na konci štúdie sa drvivá väčšina subjektov (viac ako 98%) dokázala zbaviť závislosti od nikotínu, obnoviť zdravie nervového a kardiovaskulárneho systému. Zaznamenalo sa tiež 85% zníženie kontaminácie pľúc. 52 týždňov po teste boli účastníci štúdie opätovne vyšetrení a požiadaní o rozhovor. Iba 11% začalo fajčiť znova, zatiaľ čo 89% úplne zabudlo na svoj problém.

NicoZero prísady sa vyberajú na základe prírodných výťažkov, vitamínov a stopových prvkov. Výrobok neobsahuje potenciálne nebezpečné alebo škodlivé zložky, preto sa môže používať bez lekárskeho predpisu. Vďaka obsahu mäty má sprej príjemnú chuť a osviežuje dych.

Priaznivé vlastnosti Nico Zero

NicoZero liek na závislosť od nikotínu má niekoľko významných výhod:

 • - Rýchly pozitívny efekt.
 • - Úplná likvidácia závislosti na nikotíne pri akýchkoľvek prejavoch (tabak, elektronické cigarety, vodná fajka, cigary).
 • - Bezpečné zloženie zložiek, ktoré sú schválené pre vegánov a alergikov.
 • - Stabilný výsledok aj 6 mesiacov po skončení kurzu.
 • - Jednoduché použitie. Sprej môžete mať vždy pri sebe vo vrecku a aplikovať ho kedykoľvek.
 • - nespôsobuje abstinenčný syndróm.
 • - Cenovo výhodný NicoZero cena z neho robí vodcu na trhu.
 • - Pomáha prestať fajčiť bez stresu pre telo.
 • - Blokuje chuť do jedla a bráni priberaniu na váhe.

Už nebudete musieť konfrontovať tento zlý zvyk sám. Každý môže dosiahnuť dobrý výsledok bez ohľadu na počet fajčených cigariet a dĺžku fajčenia. Aktívne zložky, ktoré tento produkt obsahuje, úplne odstraňujú z tela produkty rozpadu tabakového dymu, ťažkých jedov a živíc. Môžete obnoviť normálne fungovanie chuťových pohárikov, zbaviť sa žltých škvŕn na prstoch a zuboch. Sprej obnoví normálne pľúcne a dýchacie funkcie, takže prestanete kašľať a budete mať dýchavičnosť. Vzorec znižuje riziko vzniku nebezpečných patológií počas fajčenia a zlepšuje celkové zdravie.

Pozrite sa na fajčiarov NicoZero fotografie pred a po liečbe. Je zrejmé, že pľúca sa zreteľne čistili a zlepšilo sa ich zdravie.

Stanovisko narkológa:

Bol som rád, keď som zistil, že dnes sa objavila príležitosť NicoZero kúpiť v lekárni. Tento produkt je už dlho žiadaný po celom svete, ale len nedávno sa začal predávať v našej krajine. Hlavnou výhodou spreja je, že neobsahuje nikotín v žiadnej forme. Toto odlišuje sprej od nikotínových náplastí, ktoré majú svoje vedľajšie účinky a nevýhody. Nastriekaním spreja do ústnej dutiny pôsobíte na chuťové poháriky a zvyšujete uvoľňovanie hormónu radosti - dopamínu. Vďaka tomu je odvykanie od fajčenia úplne ľahké a bezbolestné.

Momentálne je NicoZero objednať možné iba cez internet. Vzhľadom na vysoký dopyt po tomto produkte môžete mať problém nájsť sprej v lekárňach alebo v obchodoch. Používajte iba oficiálne webové stránky!

Objednajte si NicoZero Slovensko a začnite nový život bez cigariet!