Proctolab Slovensko

Slovakia

KONCENTROVANÁ SILA PRÍRODY VO VEDECKEJ FORMULE

 • - Rýchlo odstránuje bolesť , svrbenie a zápal
 • - Bojuje proti hemoroidalnemu krvacaniu
 • - Odstraňuje trombózu hemoroidalnych uzlov
 • - Zabezpečuje účinnú prevenciu

Objednať


Pri citlivej chorobe používajte 100% účinnú liečbu! Zámerom Proctolab krém na hemoroidy je zmierniť príznaky, ako aj odstrániť príčiny choroby. Odporúča sa na vnútorné a vonkajšie hemoroidy, nemá kontraindikácie a vedľajšie účinky. Rýchlo odstraňuje podráždenie, zvrhnutie, pálenie alebo krvácanie počas pohybu čriev. Znižuje análne nepohodlie a prispieva k prirodzenej eliminácii hemoroidných uzlín. Odborníci odporúčajú používať túto masť, pretože je vhodné ju používať, nevytvára nepohodlie ani vedľajšie procesy. Prírodné zložky vzorca prispievajú k prirodzenému hojeniu análnej pukliny a k úľave hemoroidov v stupňoch 1-3. Kombinácia prírodných vitamínov a minerálov poskytuje antibakteriálne a protizápalové účinky. Budete cítiť úľavu, môžete sa zbaviť nepohodlia a obnoviť zdravie. Produkt účinne neutralizuje infekcie a škodlivé mikroorganizmy, podporuje prirodzený proces regenerácie tkanív a tonizuje krvné cievy.

Proctolab - krém na hemoroidy

Hemoroidy sú pomerne časté u žien a mužov rôzneho veku. Toto ochorenie je spravidla sprevádzané nepríjemnými príznakmi, ktoré narúšajú pohodlný život, prácu alebo odpočinok. Aby sa predišlo komplikáciám alebo zhoršeniu situácie, je potrebné začať liečbu čo najskôr. Proctolab prírodný liek na hemoroidy je na tieto účely ideálny. Výrobok je bezpečný na používanie, má prírodné zložky a nie je návykový. Po niekoľkých procedúrach je viditeľné zlepšenie pohody, zníženie bolestivých symptómov a zlepšenie čistenia čriev bez krvácania, bez bolesti a pálenia.

Vzorec je založený na rastlinných extraktoch, vitamínoch a mineráloch, ktoré pôsobia na princípe synergie a odstraňujú hlavnú príčinu hemoroidov. Patentované zloženie masti úspešne prešlo radom klinických pokusov, ktorých výsledky sa zistili ako účinné v 97% prípadov. Početné dobré recenzie kupujúcich a proktologov potvrdzujú užitočné vlastnosti výrobku pre svoje vlastné účely. Výberom Proctolab Slovensko získate overený a absolútne bezpečný krém, ktorý rýchlo vráti zdravie!

Užitočné vlastnosti Proctolab

Proctolab prísady posilňujú vzájomne prospešné vlastnosti. To vám umožňuje efektívne pôsobiť na vnútorné a vonkajšie tkanivá konečníka. Pri prvej aplikácii sa nepohodlie výrazne zníži. Po ukončení celého liečebného cyklu do 1 mesiaca môžete dosiahnuť stabilný a dlhodobý výsledok.

Pozrime sa na ako to funguje:

 • - Má anestetický účinok, znižuje bolesť a bolesť v konečníku.
 • - Pomáha zmäkčiť výkaly, aby sa znížilo poškodenie mäkkých tkanív.
 • - Urýchľuje proces hojenia análnych puklín.
 • - Znižuje opuch a zápal.
 • - Ničí infekciu a má antibakteriálny účinok.
 • - Ničí hemoroidné uzly.
 • - Pomáha zlepšovať priechodnosť krvných ciev, spevňuje steny a zvyšuje elasticitu.
 • - Obnovuje normálny odtok krvi.
 • - Zastavuje krvácanie.
 • - Odstraňuje svrbenie a pálenie.
 • - Začína proces regenerácie poškodených buniek.
 • - Neutralizuje stagnujúce procesy.

Chcel by som tiež poznamenať, že Proctolab cena je niekoľkonásobne lacnejšie ako masážne procedúry, pilulky, injekcie alebo iné liečebné metódy.

Proctológ vysvetľuje prospešné vlastnosti krému:

Na našej klinike sme raz neaplikovali Proctolab na liečenie hemoroidov a vždy sme dosiahli stabilné výsledky. Na rozdiel od iných gélov a mastí tento prípravok nielen zmierňuje bolesť, ale tiež prispieva k prirodzenej resorpcii hemoroidov. Pravdepodobnosť recidívy po podstúpení liečby je minimálna, najmä ak pacienti dodržiavajú dietetické odporúčania, nevyťahujú závažia a nedodržiavajú osobnú hygienu. Tento krém odporúčam, pretože je niekoľkonásobne lepší ako väčšina existujúcich analógov. Určite to musíte vyskúšať. Nezabúdajte však na to, že na trhu existuje veľa analógov, ktoré majú podobný krém s týmto krémom. Pozrite sa na Proctolab foto a pamätajte, ako by mala vyzerať originálna trubica krému.

Inštrukcie na používanie:

Krém je určený na vonkajšie použitie. Používajte 1-2 krát denne, kým príznaky nezmiznú úplne alebo do 30 dní. Na postihnuté miesta konečníka naneste malé množstvo krému aplikátorom. Vykonajte procedúry každý deň ráno a večer. Pri zostavovaní individuálneho liečebného plánu vyhľadajte pomoc špecialistu.

Proctolab kúpiť v lekárni je momentálne k dispozícii na oficiálnych webových stránkach výrobcu. Ak to chcete urobiť, budete musieť nasledovať odkaz, vyplniť online žiadosť a čakať na odpoveď predajcu-konzultanta.

Pozor! Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Samoliečba môže byť pre vaše zdravie nebezpečná. Proctolab objednať je k dispozícii iba pre dospelých kupujúcich starších ako 18 rokov.