MaxiSize Shqipëri

Albania

MaxiSize - shërben për një rritjen të garantuar të penisit , 5 cm në muaj!

 • - ZMADHON GJATESINE DHE GJERESINE!
 • - 1 MILION KLIENTE TE KENAQUR!
 • - E SIGURT DHE E THJESHTE PER TU PERDORUR!

POROSIT


Në ditët e sotme, shumë emocione në internet janë krijuar nga produkte të ndryshme për zgjerimin e penisit - krem, xhel, kapsula, shtesa ushqyese, zgjatues dhe zgjerues vakum. Për fat të keq, pjesa më e madhe e këtyre produkteve nuk korrespondojnë me pronat e deklaruara të dobishme dhe janë absolutisht të padobishme për trupin mashkullor.

Por ka përjashtime nga sundimi. Sot ne do të donim të flisnim për produktin më të popullarizuar në të gjithë botën - MaxiSize krem për zmadhimin e penisit. Ndryshe nga konkurrentët e saj, ky xhel ka më shumë se 1 milion komente pozitive në internet dhe është një hit në SHBA, Evropë dhe Azi. Nëse keni dyshime rreth MaxiSize vërtetën apo mashtrimin, BP-PB.com do të përpiqet të largojë ato.

Në rishikimin tonë, ne do të analizojmë në detaje avantazhet dhe disavantazhet e këtij mjeti, dhe gjithashtu përpiqemi të kuptojmë parimin e funksionimit.

MaxiSizer - xhel për zmadhimin e penisit

Sindroma e vogël e penisit është një problem tipik për 70% të meshkujve modernë. Sipas hulumtimeve mjekësore, gjatësia mesatare e penisit me një ngritje është nga 12 në 16 cm, por për kënaqësinë e një gruaje, ju nevojitet një penis jo më pak se 15 cm i gjatë dhe jo më pak se 6 cm i trashë. Kjo ndërhyn me marrëdhëniet normale dhe i provokon gratë të shkelin kurorën.

Si të zgjerohet penisi? 5 vjet më parë, e vetmja zgjidhje e vërtetë për këtë problem ishte operacioni. Por sot, një numër i madh metodash alternative janë shfaqur që kanë efikasitet të mirë dhe janë të sigurt për shëndetin e meshkujve.

MaxiSizer zgjerimi i penisit është zgjidhja perfekte për t'ju ndihmuar të harrojmë për problemet në shtrat dhe për të përmirësuar cilësinë e seksit. Formula e natyrshme ju lejon të rivendosni qarkullimin normal të gjakut, të rritni nivelet e testosteronit në trup, si dhe të rrisni rrjedhën e gjakut në penis. Me këtë ilaç natyral, ju mund të:

 1. 1. Zgjeroje penisin deri në 5 cm në gjatësi.
 2. 2. Drejtoni formën dhe hiqni qafe sëmundjen e Peyronie.
 3. 3. Rritja e fuqisë seksuale dhe libido.
 4. 4. Prolongimi i marrëdhënieve seksuale në 60 minuta.
 5. 5. Rritja e vetëbesimit dhe të jetë i suksesshëm me gratë në çdo moshë.

Çfarë thonë ekspertët:

Për çdo njeri, madhësia e penisit të tij është e rëndësishme. Mbi 15 vjet praktikë mjekësore, kam marrë më shumë se 5,000 pacientë me probleme të ndryshme seksuale. Përafërsisht 60% e pacientëve të mi ishin të pakënaqur me penisin e tyre dhe ëndërronin të rriteshin. M'u desh t'i largoja ato nga kirurgjia, sepse ajo është e pasigurt dhe mund të çojë në pasoja të rënda. E vetmja zgjidhje për këtë problem është Maxi Size xhel për zmadhimin e penisit. Kjo krem natyral përmban përbërës ushqyes dhe L-argygin, e cila stimulon lirimin e oksidit të azotit dhe zgjeron indet shpellore të penisit. Kjo metodë është më e sigurt dhe jep një rezultat të mirë pas 30 ditësh. Dr. Michael Johnson (Colorado, SHBA).

Përparësitë MaxiSize

Xhel ka kaluar me sukses studimet klinike dhe ka dëshmuar të jetë zgjidhja më efektive për të gjithë. Në 2017, shkencëtarët zviceranë kryen kërkime mbi pronat e dobishme të kësaj formule. Eksperimenti përfshinte 200 burra nga 28 deri në 40 vjeç të cilët kanë probleme me seksin. Për 1 muaj, pjesëmarrësit e eksperimentit bënë një masazh me këtë xhel 2 herë në ditë. Rezultatet e hulumtimit:

 • - Zgjerimi i penisit me 5 cm (85%), 3 cm (11%) dhe 1 cm (4%).
 • - Trajtimi i phimosis dhe i sëmundjes Peyronie (93%).
 • - Eliminimi i derdhjes së parakohshme (91%).
 • - Trajtimi i mosfunksionimit erektil (94%).
 • - Kënaqësia e përgjithshme me rezultatet e përdorimit (99.7%).

MaxiSize si funksionon:

Efekti i dobishëm i kremës bazohet në karakteristikat fiziologjike të strukturës së sistemit riprodhues të mashkullit. Penisi përbëhet nga inde shpellore poroze, të ngjashme me një sfungjer. Me aktivitetin seksual, gjaku menjëherë mbush indet poroze dhe kështu zgjeron penisin. Por pas derdhjes, ai përsëri bëhet i butë dhe i vogël. Substancat aktive që përbëjnë përbërësit MaxiSize Shqipëri, ju lejojnë të mbani fortësinë e penisit, madje edhe pas përfundimit të marrëdhënieve seksuale. Për shkak të efekteve të vazhdueshme të gjakut, trupat shpellorë zgjerojnë dhe rrisin kapacitetin. Pas javës së parë të përdorimit, penisi juaj mund të marrë +3 cm në madhësinë e tij origjinale dhe deri në fund të muajit do të merrni deri në +5 cm!

Metoda e përdorimit:

Para se të filloni të përdorni këtë mjet, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Për të marrë një rezultat të mirë, duhet të bëni një masazh ditor me përdorimin e kremit. Prodhuesi rekomandon aplikimin e xhelit 2 herë në ditë - në mëngjes dhe në mbrëmje ose 30 minuta para marrëdhënies seksuale. Xhel duhet të aplikohet në penis dhe të masazhohet me dorën e tij derisa të zhytet plotësisht. Kohëzgjatja e masazhit është të paktën 15 minuta. Rezultatet e hulumtimit tregojnë se ndryshime të mira janë të dukshme pas rreth 14-21 ditësh.

Kundërindikimet dhe efektet anësore:

Faqja e internetit zyrtare e prodhuesit garanton siguri të plotë të përdorimit të këtij produkti. Xhel përmban vetëm 100% përbërës natyralë, kështu që përdorimi i saj nuk shkakton efekte anësore. Produkti ka një kategori prej 18+ dhe ka për qëllim vetëm për të rriturit. Nëse keni sëmundje kronike ose infektive, sigurohuni që të konsultoheni me mjekun tuaj. Pas leximit të MaxiSize komente përdoruesve në internet, ju mund të jeni përsëri të bindur për përdorimin efektiv të kremit.

Ku të blej MaxiSize në Shqipëri?

Pyetja më e rëndësishme që shqetëson shumë blerës është ku të blini MaxiSize në Shqipëri? Ky është një produkt i importuar që shitet në internet. Xhel nuk është një ilaç, kështu që nuk mund të MaxiSize çmimi.

Për të marrë këtë produkt unik ju duhet të vizitoni faqen zyrtare të internetit, plotësoni formularin e porosisë dhe prisni që konsulenti të telefononi. Aktualisht ekziston një ofertë speciale - MaxiSize blej në farmaci me një zbritje 50%! Urdhëroni mallrat menjëherë!