NicoZero Latvija

Latvia


100% efektivitāte

 • - Uzsāk bojāto šūnu reģenerācijas procesu
 • - Izraisa noturīgu vienaldzību pret tabaku
 • - Atbrīvo no nikotīna atkarības

Pasūtiet


NicoZero smēķēšanas atmešanas līdzeklis ir 2020. gada lielākais trāpījums. Produkts mērķtiecīgi darbojas pret nikotīna atkarības simptomiem un cēloņiem, dažu dienu laikā tos novēršot. Uztura bagātinātāja lietošana aerosola veidā ļauj izsmidzināt aktīvo vielu un mutes dobumu jebkurā izdevīgā laikā, samazinot vēlmi smēķēt. Šī ir vienīgā smēķēšanas atmešanas formula, kurai ir 100% dabīgas sastāvdaļas un NIKOTĪNA. Tādējādi ārstēšana ar smidzinātāju kļūst droša jebkura pacienta veselībai.

NicoZero - nikotīna atkarības zāles

Lai novērtētu aerosola efektivitāti, jums jāsaprot kā tas darbojas? Nikotīns ir viena no visspēcīgākajām vielām, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu, sirdi un asinsvadus. Kad smēķētājs pēkšņi atmet tabaku, tas noved pie tipiska abstinences sindroma. Ir izteikta vēlme smēķēt, ko papildina depresija, stress, depresija, galvassāpes vai citi nepatīkami simptomi. Produkta darbības mehānisms ir paredzēts, lai atvieglotu abstinences simptomus un likvidētu toksīnus, kas uzkrājušies plaušās, aknās un citos iekšējos orgānos. Nico Zero pret smēķēšanu nesatur kaitīgas piedevas vai ķīmiskus komponentus salīdzinājumā ar nikotīna košļājamām gumijām, apmetumiem vai kapsulām. Balstoties uz ražotāja paziņojumiem, produkts paātrina smēķēšanas atmešanu, mazina abstinences simptomus un sāk visa organisma veselības atjaunošanas procesu.

Klīniskā efektivitāte:

Kopumā pētījumā piedalījās 480 cilvēki, kuri bija motivēti neatmest smēķēšanu. 4 nedēļas viņi katru dienu lietoja aerosolu atbilstoši ražotāja ieteiktajām devām. Jau pēc 14 dienām no eksperimenta sākuma vairāk nekā 67% spēja atmest cigaretes un jutās atviegloti. Līdz pētījuma beigām lielais vairums subjektu (vairāk nekā 98%) spēja atbrīvoties no atkarības no nikotīna, atjaunot nervu un sirds un asinsvadu sistēmas veselību. Tika reģistrēts arī plaušu piesārņojuma samazinājums par 85%. 52 nedēļas pēc testa pētījuma dalībnieki tika atkārtoti pārbaudīti un intervēti. Tikai 11% atkal sāka smēķēt, savukārt 89% pilnīgi aizmirsa par savu problēmu.

NicoZero sastāvdaļas tiek izvēlēti, pamatojoties uz dabīgiem ekstraktiem, vitamīniem un mikroelementiem. Produkts nesatur potenciāli bīstamus vai kaitīgus komponentus, tāpēc to var lietot bez ārsta receptes. Pateicoties piparmētru saturam, smidzinātājam ir patīkama garša un atsvaidzina elpu.

Derīgās īpašības Nico Zero

NicoZero nikotīna atkarības zāles ir vairākas nozīmīgas priekšrocības:

 • - Ātra pozitīva ietekme.
 • - Pilnīga nikotīna atkarības novēršana visās izpausmēs (tabaka, elektroniskās cigaretes, ūdenspīpe, cigāri).
 • - Drošs sastāvdaļu sastāvs, kas ir apstiprināts vegāniem un alerģijas slimniekiem.
 • - Stabils rezultāts pat 6 mēnešus pēc kursa.
 • - Ērti lietojams. Smidzinātāju vienmēr var nēsāt līdzi kabatā un lietot jebkurā laikā.
 • - Neizraisa abstinences sindromu.
 • - Pieejams NicoZero cena padara to par tirgus līderi.
 • - Palīdz atmest smēķēšanu bez stresa ķermenim.
 • - Bloķē apetīti un novērš liekā svara pieaugumu.

Jums vairs nevajadzēs stāties pretī šim sliktajam ieradumam. Ikviens var iegūt labu rezultātu neatkarīgi no smēķēto cigarešu skaita un smēķēšanas ilguma. Aktīvie komponenti, kurus satur šis produkts, pilnībā novērš tabakas dūmu, smago indu un sveķu sabrukšanas produktus no ķermeņa. Jūs varat atjaunot normālu garšas kārpiņu darbību, atbrīvoties no dzelteniem plankumiem uz pirkstiem un zobiem. Smidzinātājs atjaunos normālu plaušu un elpošanas funkciju, tāpēc jūs pārtrauksit klepot un sajutīsit elpas trūkumu. Šī formula samazina risku saslimt ar bīstamām patoloģijām smēķēšanas laikā un uzlabo vispārējo veselību.

Apskatiet NicoZero foto smēķētājus pirms un pēc ārstēšanas. Acīmredzot plaušas kļuva ievērojami tīrākas un viņu veselība uzlabojās.

Narkologa atzinums:

Es biju priecīgs, kad uzzināju, ka šodien parādījās NicoZero nopirkt aptiekā iespēja. Šis produkts visā pasaulē jau sen ir bijis liels pieprasījums, bet tikai nesen to sāka pārdot mūsu valstī. Galvenā aerosola priekšrocība ir tā, ka tas nekādā veidā nesatur nikotīnu. Tas atšķir aerosolu no nikotīna plāksteriem, kuriem ir blakusparādības un trūkumi. Izsmidzinot aerosolu mutes dobumā, jūs iedarbojas uz garšas kārpiņām un palielina prieka hormona - dopamīna - izdalīšanos. Pateicoties tam, smēķēšanas atmešana ir absolūti vienkārša un nesāpīga.

Pašlaik NicoZero pasūtīt ir pieejama tikai internetā. Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc šī produkta, jums var būt grūtības atrast aerosolu aptiekās vai veikalos. Izmantojiet tikai oficiālo vietni!

Pasūti NicoZero Latvija un sāc jaunu dzīvi bez cigaretēm!