NicoZero Lietuva

Lithuania


100% efektyvumas

 • - Nesukelia pripratimo ir šalutinio poveikio
 • - Sukelia nuolatinį abejingumą tabakui
 • - Pašalina nikotino priklausomybę

Uzsisakyti dabar


NicoZero metimo rūkyti vaistas yra didžiausias 2020 m. Hitas. Produktas tikslingai veikia prieš nikotino priklausomybės simptomus ir priežastis, pašalindamas juos per kelias dienas. Maisto papildo naudojimas purškalo pavidalu leidžia purkšti veikliąją medžiagą ir burnos ertmę bet kuriuo patogiu metu, sumažindamas norą rūkyti. Tai vienintelė metimo rūkyti formulė, kurioje yra 100% natūralių ingredientų ir nėra NIKOTINO. Taigi gydymas purkštuvu tampa saugus bet kurio paciento sveikatai.

NicoZero - priklausomybės nuo nikotino vaistas

Norėdami įvertinti purškalo efektyvumą, turite suprasti kaip tai veikia? Nikotinas yra viena galingiausių medžiagų, veikiančių centrinę nervų sistemą, širdį ir kraujagysles. Kai rūkalius staiga mesti tabaką, tai sukelia tipišką abstinencijos sindromą. Yra didelis noras rūkyti, kurį lydi depresija, stresas, depresija, galvos skausmai ar kiti nemalonūs simptomai. Preparato veikimo mechanizmas skirtas palengvinti abstinencijos simptomus ir pašalinti toksinus, susikaupusius plaučiuose, kepenyse ir kituose vidaus organuose. Nico Zero prieš rūkymą sudėtyje nėra kenksmingų priedų ar cheminių komponentų, palyginti su nikotino kramtomosiomis guma, pleistrais ar kapsulėmis. Remiantis gamintojo teiginiais, produktas pagreitina metimo rūkyti procesą, palengvina abstinencijos simptomus ir pradeda viso organizmo sveikatos atkūrimo procesą.

Klinikinis veiksmingumas:

Iš viso tyrime dalyvavo 480 žmonių, motyvuotų mesti rūkyti visam laikui. 4 savaites jie purškalą vartodavo kasdien pagal gamintojo rekomenduojamas dozes. Jau po 14 dienų nuo eksperimento pradžios daugiau nei 67% žmonių galėjo atsisakyti cigarečių ir jautėsi palengvėję. Tyrimo pabaigoje didžioji dauguma tiriamųjų (daugiau nei 98 proc.) Sugebėjo atsikratyti priklausomybės nuo nikotino, atkurti nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemos sveikatą. Taip pat buvo užfiksuotas 85% sumažėjęs plaučių užterštumas. Praėjus 52 savaitėms po bandymo, tyrimo dalyviai buvo pakartotinai ištirti ir apklausti. Tik 11% vėl pradėjo rūkyti, o 89% visiškai pamiršo apie savo problemą.

NicoZero taikymo būdas atrenkami remiantis natūraliais ekstraktais, vitaminais ir mikroelementais. Produkte nėra potencialiai pavojingų ar kenksmingų komponentų, todėl jį galima naudoti be gydytojo recepto. Dėl mėtų turinio purškiklis turi malonų skonį ir gaivina kvapą.

Naudingos savybės Nico Zero

NicoZero priklausomybės nuo nikotino vaistas turi nemažai reikšmingų pranašumų:

 • - Greitas teigiamas poveikis.
 • - Visiškas priklausomybės nuo nikotino pašalinimas bet kokiose apraiškose (tabakas, elektroninės cigaretės, kaljanas, cigarai).
 • - Saugi ingredientų kompozicija, patvirtinta veganams ir alergiškiems žmonėms.
 • - Stabilus rezultatas net 6 mėnesius po kurso.
 • - Paprasta naudoti. Purškalą visada galite nešiotis su savimi kišenėje ir naudoti bet kada.
 • - nesukelia abstinencijos sindromo.
 • - Įperkama NicoZero kaina daro jį rinkos lyderiu.
 • - Padeda mesti rūkyti be streso kūnui.
 • - Blokuoja apetitą ir neleidžia priaugti perteklinio svorio.

Jums nebereikės savarankiškai susidurti su šiuo blogu įpročiu. Kiekvienas gali gauti gerą rezultatą, nepriklausomai nuo rūkytų cigarečių skaičiaus ir rūkymo trukmės. Aktyvieji komponentai, kurių sudėtyje yra šio produkto, visiškai pašalina iš organizmo tabako dūmų, sunkių nuodų ir dervų puvimo produktus. Galite atkurti normalų skonio pumpurų funkcionavimą, atsikratyti geltonų dėmių ant pirštų ir dantų. Purškiklis atkurs normalią plaučių ir kvėpavimo funkciją, todėl nustosite kosėti ir jausite dusulį. Ši formulė sumažina pavojingų patologijų atsiradimo riziką rūkant ir pagerina bendrą sveikatą.

Pažvelkite į NicoZero ingredientai rūkalius prieš ir po gydymo. Akivaizdu, kad plaučiai tapo pastebimai švaresni ir pagerėjo jų sveikata.

Narkologo nuomonė:

Aš apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad šiandien atsirado NicoZero pirkti vaistinėje galimybė. Šis produktas ilgą laiką turėjo didelę paklausą visame pasaulyje, tačiau tik neseniai mūsų šalyje buvo pradėtas pardavinėti. Pagrindinis purškalo pranašumas yra tas, kad jame nėra jokios formos nikotino. Tai išskiria purškimą iš nikotino pleistrų, kurie turi šalutinį poveikį ir trūkumus. Purškiant purškalą į burnos ertmę, jūs veikiate skonio pumpurus ir padidinate džiaugsmo hormono - dopamino - išsiskyrimą. Dėl to mesti rūkyti yra visiškai lengva ir neskausminga.

Šiuo metu NicoZero užsisakyti galima įsigyti tik internetu. Atsižvelgiant į didelę šio produkto paklausą, jums gali būti sunku rasti purškalą vaistinėse ar parduotuvėse. Naudokite tik oficialią svetainę!

Užsisakykite NicoZero Lietuva ir pradėkite naują gyvenimą be cigarečių!