FungaFix Slovensko

Slovakia

SILNÉ OŠETRENIE NECHTOV PROTI PLESNI

 • - Kompletné hojenie po prvom použití
 • - Okamžite odstraňuje nepríjemné príznaky
 • - Preniká hlboko do kože a ničí príčinu plesne nechtov

Objednať


Dermatologické choroby sú rozšírené po celom svete. Rýchle šírenie patologických stavov spojených s narušením integrity pokožky alebo funkcie epitelového tkaniva je dôsledkom charakteristík životného štýlu a zdravotného stavu osoby. Onychomykóza (plesňová infekcia) je na druhom mieste z hľadiska počtu najbežnejších epidermálnych chorôb. Vzhľadom na špecifickosť patogénov a symptómov sa ochorenie lieči pomerne ťažko a vyžaduje si okamžitú reakciu.

Čo sa stane, ak sa plesňová infekcia nelieči:

 • - Osoba ohrozuje svoje zdravie a všetkých členov svojej rodiny. Infekcia vľavo na podlahe, v kúpeľni alebo na iných povrchoch je zdrojom infekcie pre každého.
 • - Mnoho ľudí s plesňovou infekciou často čelí antibiotickej intolerancii alebo alergickej dermatitíde.
 • - Mykóza zvyšuje riziko rinitídy, zápalu kože, ekzému štyrikrát.
 • - Nepríjemný zápach z nôh a obuvi, neustále svrbenie, začervenanie a zažltnuté nechty premenia život na skutočnú nočnú moru.

FungaFix - protiplesňová masť

FungaFix liek proti plesniam je v tejto situácii dokonalým riešením. Prírodný krém je schopný účinne udržiavať stav pokožky, potlačiť vývoj infekcie a obnoviť štruktúru. Vzorec priaznivo ovplyvňuje všetky faktory, ktoré môžu nejakým spôsobom spôsobiť plesňovú infekciu. Aktívne zložky okamžite neutralizujú pôsobenie patogénnych baktérií a tiež začínajú proces regenerácie poškodených tkanív. Masť má príjemnú kvetinovú vôňu a nezanecháva na pokožke žiadne zvyšky. Na rozdiel od iných analógov produkt neobsahuje hormonálne ani chemické zložky.

FungaFix prísady: Kyselina salicylová, kyselina undecylénová, mentol, lanolín, tymiánový olej, gáfor, čajovníkový olej, vosk, ľubovník bodkovaný, propolis, rozmarínový olej, mandľový olej.

Pozrime sa na ako to funguje?

Kombinácia prírodných zložiek a vitamínov pomáha zastaviť šírenie plesňových spór a prirodzene ich neutralizovať. Vzorec účinne zmierňuje zápaly, pomáha odstraňovať toxíny a ďalšie baktérie. Pleseň nechtov a pokožky je zničená 100%. Stimuluje sa aj proces opravy poškodených tkanív a normalizuje sa metabolizmus.

FungaFix krém na liečenie onychomykózy testované a schválené poprednými dermatológmi. Produkt je certifikovaný na predaj v EÚ. Klinické testovanie, na ktorom sa zúčastnilo 800 dobrovoľníkov, potvrdilo účinnosť masti. Po prvom použití došlo k zlepšeniu u 94% jedincov a 99,9% bolo schopných obnoviť zdravie kože a nechtov po 1 cykle liečby. Pravdepodobnosť recidívy je menšia ako 8%, čo je jeden z doteraz najlepších ukazovateľov.

Užitočné vlastnosti FungaFix

FungaFix protiplesňová masť nevyžaduje lekársky predpis. Tento produkt úplne zmení vaše chápanie liečby plesní alebo nechtov. Hlavné užitočné vlastnosti a výhody vzorca:

 • - FungaFix cena je jedným z najziskovejších na trhu.
 • - Nemaskuje príznaky, ale eliminuje príčinu ich vzhľadu.
 • - 100% prírodný nehormonálny krém.
 • - Vhodné pre akýkoľvek vek a typ pleti.
 • - Vytvára ochrannú bariéru proti opakovanému výskytu choroby na dlhú dobu.
 • - Schválené odborníkmi.
 • - Má veľa dobrých zákazníckych recenzií.

Porovnaním FungaFix foto nôh a nechtov pred a po liečbe okamžite uvidíte skutočné zmeny. Krém je vhodný na prevenciu možných infekcií pre všetkých ohrozených ľudí: športovcov, administratívnych pracovníkov, návštevníkov verejných bazénov a miest, ľudí s chronickými dermatologickými chorobami atď.

Názor dermatológa najvyššej kategórie:

Liečba onychomykózy by mala byť včasná a účinná. Nenechávajte túto chorobu bez dozoru, pretože môže mať nepriaznivý vplyv na vaše celkové zdravie. Svojim pacientom odporúčam sériu prírodných mastí na báze rastlín a vitamínov. Napríklad môžete FungaFix kúpiť v lekárni. Tento krém je vynikajúci na potlačenie patogénnych foriem infekcie a na opravu poškodenej pokožky nôh a nôh. U 98% mojich pacientov sa po ukončení 30-dňového cyklu používania tohto prírodného lieku pozoruje zlepšenie a úplné odstránenie huby. Môžem tento produkt nazvať prielom vo vede!

Pred použitím si prečítajte tento návod a dodržujte všetky bezpečnostné opatrenia. Navrhnuté iba pre vonkajšie použitie. Pred použitím sa poraďte s odborníkom.

Kde môžem kúpiť tento produkt? Možno budete mať problém nájsť túto masť v lekárňach kvôli vysokému dopytu. Ale dnes existuje možnosť FungaFix objednať cez internet. Zanechajte žiadosť na webových stránkach predajcu a o niekoľko minút vás bude manažér kontaktovať. Balík bude odoslaný na zadanú adresu. Do 3-5 pracovných dní ju dostanete a budete môcť zaplatiť.

FungaFix Slovensko špeciálne pre vás!