FungaFix Česká republika

Czech Republic

SILNÉ OŠETŘENÍ NEHTŮ PROTI PLÍSNI

 • - Kompletní hojení po prvním použití
 • - Okamžitě odstraňuje nepříjemné příznaky
 • - Proniká hluboko do kůže a ničí příčinu plísně nehtů

Objednat


Dermatologické choroby jsou rozšířené po celém světě. Rychlé šíření patologických stavů spojených s narušením integrity kůže nebo funkce epiteliální tkáně je způsobeno vlastnostmi osobního životního stylu a zdravotního stavu. Onychomykóza (plísňová infekce) je na druhém místě z hlediska počtu nejčastějších epidermálních chorob. Vzhledem ke specifičnosti patogenů a symptomů je onemocnění poměrně obtížné léčit a vyžaduje okamžitou odpověď.

Co se stane, pokud nebude léčena plísňová infekce:

 • - Člověk ohrožuje své zdraví a všechny členy své rodiny. Infekce vlevo na podlaze, v koupelně nebo na jiných površích je zdrojem infekce pro každého.
 • - Mnoho lidí s plísňovou infekcí často čelí antibiotické intoleranci nebo alergické dermatitidě.
 • - Mykóza zvyšuje riziko rýmy, zánětu kůže, ekzému 4krát.
 • - Nepříjemný zápach z nohou a bot, neustálé svědění, zarudnutí a zažloutlé nehty změní život ve skutečnou noční můru.

FungaFix - protiplesňová mast

FungaFix lék proti plísním je v této situaci dokonalým řešením. Přírodní krém je schopen účinně udržovat stav pokožky, potlačovat vývoj infekce a obnovit strukturu. Vzorec příznivě ovlivňuje všechny faktory, které mohou nějakým způsobem vyvolat plísňové infekce. Aktivní složky okamžitě neutralizují působení patogenních bakterií a také zahajují proces regenerace poškozených tkání. Masť má příjemnou květinovou vůni a nezanechává na pokožce žádné zbytky. Na rozdíl od jiných analogů produkt neobsahuje hormonální ani chemické složky.

FungaFix přísady: Kyselina salicylová, kyselina undecylenová, mentol, lanolin, tymiánový olej, gáfor, olej z čajovníku, vosk, olej z mladiny, propolis, rozmarýnový olej, mandlový olej.

Podívejme se na jak to funguje?

Kombinace přírodních složek a vitamínů pomáhá zastavit šíření plísňových spór a přirozeně je neutralizovat. Vzorec účinně zmírňuje zánět, pomáhá odstraňovat toxiny a další bakterie. Houba nehtů a kůže je zničena 100%. Stimuluje se také proces opravy poškozených tkání a normalizuje se metabolismus.

FungaFix krém pro léčbu onychomykózy testováno a schváleno předními dermatology. Produkt je certifikován pro prodej v EU. Klinické testování, kterého se zúčastnilo 800 dobrovolníků, potvrdilo účinnost masti. 94% subjektů vykázalo zlepšení po prvním použití a 99,9% bylo schopno obnovit zdraví kůže a nehtů po 1 cyklu léčby. Pravděpodobnost recidivy je menší než 8%, což je jeden z nejlepších dosud sledovaných ukazatelů.

Užitečné vlastnostii FungaFix

FungaFix protiplesňová mast nevyžaduje lékařský předpis. Tento produkt zcela změní vaše chápání léčby plísní nebo nehtů. Hlavní užitečné vlastnosti a výhody vzorce:

 • - FungaFix cena je jedním z nejziskovějších na trhu.
 • - Nemaskuje příznaky, ale eliminuje příčinu jejich vzhledu.
 • - 100% přírodní nehormonální krém.
 • - Vhodné pro jakýkoli věk a typ pleti.
 • - Vytváří ochrannou bariéru proti recidivě nemoci po dlouhou dobu.
 • - Schváleno odborníky.
 • - Má spoustu dobrých zákaznických recenzí.

Porovnáním FungaFix foto nohou a nehtů před a po ošetření okamžitě uvidíte skutečné změny. Krém je vhodný pro prevenci možných infekcí pro všechny ohrožené osoby: sportovce, administrativní pracovníky, návštěvníky veřejných bazénů a míst, lidi s chronickými dermatologickými chorobami atd.

Názor dermatologa nejvyšší kategorie:

Léčba onychomykózy by měla být aktuální a účinná. Nenechávejte tuto nemoc bez dozoru, protože může negativně ovlivnit vaše celkové zdraví. Doporučuji svým pacientům řadu přírodních mastí na bázi rostlin a vitamínů. Můžete například FungaFix koupit v lékárně. Tento krém je skvělý pro potlačení patogenních forem infekce a opravu poškozené kůže na nohou a nohou. U 98% mých pacientů je po ukončení 30denního běhu používání tohoto přírodního léčiva pozorováno zlepšení a úplné odstranění houby. Mohu produkt nazvat průlomem ve vědě!

Před použitím si přečtěte návod a dodržujte všechna bezpečnostní opatření. Určeno pouze pro venkovní použití. Před použitím se poraďte s odborníkem.

Kde mohu koupit tento produkt? Může být obtížné najít tuto mast v lékárnách kvůli vysoké poptávce. Dnes však existuje možnost FungaFix objednat přes internet. Zanechte žádost na webových stránkách prodejce a během několika minut vás bude správce kontaktovat. Balíček bude zaslán na zadanou adresu. Do 3-5 pracovních dnů ji obdržíte a budete moci zaplatit.

FungaFix Česká republika speciálně pro vás!