Fly Bra Latvija

Latvia

Fly Bra - neredzams krūšturis ideālai dekoltē!

 • - Universāls, piemērots jebkāda izmēra un lieluma krūtīm!
 • - Nav pamanāms zem apģērba, ļauj vilkt atklātus tērpus bez lencītēm!
 • - Veido ideālo krūts formu, pacel un palielina!

Pasūtiet


Daudzām meitenēm un sievietēm ir problēmas ar nelielu krūtis. Saskaņā ar statistiku, 67% Eiropas sieviešu vidējais krūšu izmērs ir no 0 līdz 2. No zāļu viedokļa tas ir pilnīgi normāli, jo pat 0 krūšu izmērs ļauj sievietei barot bērnu ar krūts pienu, un tam nav nekādu problēmu. Tomēr ir zināmi stereotipi par sievietes ķermeņa ideālajām proporcijām - 90/60/90. Nesaderība ar šiem parametriem rada noteiktu neapmierinātību.

Ir svarīgi atzīmēt, ka daudzi vīrieši arī sapņo, ka viņu sievietēm bija liela un izturīga krūtis. Bet dažu faktoru ietekmē sieviešu krūtis var būt mazs vai samazināties pēc dzimšanas un laktācijas. Lai labotu šo problēmu, dažas meitenes meklē palīdzību no plastikas ķirurgiem, izmantojot dažādas tabletes, kapsulas vai krēmus. Visas šīs metodes ir neefektīvas un rada lielu veselības apdraudējumu.

Mūsdienās Eiropā aktīvi attīstās apģērbu rūpnieciskā ražošana. Tas ir labākais un ātrākais veids, kā mainīt krūšu izmēru bez operācijas un bez blakusparādībām. Šīs sezonas karstākais jaunums ir Fly Bra neredzams krūšturis! Ja jūs interesē šis temats, bet jums ir jābūt redzētam reklāmas šo produktu. Tomēr šodien mēs nolēmām pateikt, kas ir Fly Bra patiesība vai maldināšana? Lai to izdarītu, mēs veiksim īsu pārskatu, informēsim par produkta priekšrocībām un trūkumiem.

Fly Bra - krūšu palielināšanās bez operācijas

Fly Bra krūšu palielināšanās bez operācijas ir vienkāršākais un 100% drošākais veids, kā mainīt krūtis formu un lielumu tikai dažu sekunžu laikā. Unikālais silikona krūšturis ir komfortablas formas un dažādu izmēru A (1), B (2), C (3), D (4). Jūs varat to izmantot katru dienu daudzus gadus, un visi apkārtējie nekad nezina savu noslēpumu. Krūšturim nav nekādas lencītes vai skavas, kas ir droši nostiprinātas uz krūtīm un ir pilnīgi neredzamas zem jebkura apģērba. Jūs varat to izmantot ar vakara kleitu, biznesa uzvalku vai pat peldkostīmu uz pludmali.

Fly Bra silikona krūšturis ir atkārtoti lietojams un tam ir neierobežots derīguma termiņš. Tas ir izveidots no videi draudzīgas medicīnas silikona, kas ir viegli tīrāms, neuzsūc smaržu un netraucē normālu mikrocirkulāciju gaisā. Krūtis šajā krūšturis vienmēr "elpinās", tāpēc jums nebūs jāsaskaras ar alerģiju vai mistošanas problēmu. Pateicoties regulējamai aizdarei, ērtai izmantošanai jūs vienmēr varat atrast ērtu kompresijas pakāpi. Komplektā ietilpst divi modeļi - melni un mīkstās krāsas. Tas ļauj jums izvēlēties perfektu iespēju jebkura veida apģērbu.

Tā kā viņi raksta Fly Bra atsauksmes lietotājus, krūšturis nerada neērtības, lietojot. Ērta lentīte starp krūšturu krūtīm palīdz veidot liektu formu uz jebkura krūtīm, kā arī nodrošina Push-Up bez operācijas. Tikai dažu minūšu laikā jūs varat izveidot perfektu izgriezumu, paslēpt visus krūtis nepilnības un pat noformēt.

Vēl viens acīmredzams plus ir arī ārējo vai iekšējo šuju trūkums, strapless un rāvējslēdzēju slēgšana. Šis krūšturis ir ideāli piemērots lietošanai ar vasaras, ziemas vai demi sezonas apģērbiem. Biksīšu mīkstā iekšējā virsma ir patīkami pieskarties un nerada ādas kairinājumu. Pēc 5 minūtēm jūs vairs nejutīsit silikona krūšturi uz ķermeņa.

Par to rakstīja eksperti:

"Daudzām sievietēm bieži sastopama mazu vai mazu krūšu problēma. Es esmu psihologs, un es bieži jāmudina jaunās meitenes no bīstamas krūšu palielināšanas operācijas, jo tā var kaitēt veselībai un nedzimušajam bērnam. Par laimi, šis krūšturis šodien ir parādījies, kas ļauj sievietei Vīriešu acīs jūtas seksīgi un pievilcīgi, bez blakusparādībām, bez hormonālas terapijas un bez operācijas. Es ieteiktu ikvienam nopirkt šo produktu!"

Lietošanas metode:

 1. 1. Uzņemiet dušu un noslaukiet krūtīs ar dvieli.
 2. 2. Noņemiet aizsargplēvi no glāzēm un atlaidiet lencēm.
 3. 3. Līmējiet krūšturi krūtīs.
 4. 4. Pieskrūvējiet lencēm ērtā stāvoklī.
 5. 5. Pēc lietošanas noņemiet un mazgājiet krūšturiņu ziepjūdenī.

Video FlyBra kā tas darbojas:

Ieguvumi FlyBra

Ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu Fly Bra nopirkt aptiekā. Zemāk mēs sniedzam tipiskākos argumentus par labu šim produktam:

 • - Krūšu palielināšana par 60% bez ķirurģiskas iejaukšanās, bez hormonālas terapijas, bez injekcijām.
 • - Perfekta krūšu forma jebkurā vecumā!
 • - Jūs varat valkāt apģērbu ar atvērtu muguru.
 • - Piemērota jebkurai apģērbai.
 • - Hipoalerģiski materiāli (medicīniskais silikons un dabīgais audums).
 • - paredzēti lietošanai atkārtoti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis krūšturis ir piemērots sievietēm ar lielām krūtīm. Ar to jūs varat pacelt krūtis, kā arī piešķirt tai papildus elastību un formu.

Kur nopirkt Fly Bra Latvijā?

Daudzas meitenes ir ieinteresētas kur nopirkt Fly Bra Latvijā? Šis ir neatliekams jautājums. Mūsdienās neredzamo krūšturu popularitāte mūsu valstī ir ļoti augsta. Ir ļoti grūti atrast to pārdošanā regulāri apģērbu veikalos vai aptiekās.

Jūs varat pasūtīt preces Aliexpress, Amazon, eBay, bet ir augstas cenas. Mēs iesakām ievietot pasūtījumu oficiālajā tiešsaistes veikalā, kur Fly Bra cena būs visrentablākais.

Piegādes laiki Fly Bra Latvija ir atkarīgi no jūsu atrašanās vietas.