Fly Bra Lietuva

Lithuania

Fly Bra - NEMATOMA LIEMENĖLĖ IDEALIAI DEKOLTĖ SRIČIAI!

 • - Formuoja idealią krūtinės formą, pakelia ir padidina!
 • - Universali, tinka bet kokio didžio ir bet kokios formos krūtinei!
 • - Nepastebima po drabužiais, leidžia dėvėti atviras sukneles be petnešėlių!

Uzsisakyti dabar


Daugeliui mergaičių ir moterų yra problemų su mažu krūtiniu. Remiantis statistiniais duomenimis, 67 proc. Europos moterų vidutiniškai krūtų dydis yra nuo 0 iki 2. Medicinos požiūriu tai yra visiškai normalu, nes net krūtų dydis leidžia motinai maitinti savo kūdikį motinos pienu ir neturi jokių problemų. Nepaisant to, yra tam tikrų stereotipų idealios moters kūno proporcijos - 90/60/90. Nesuderinamumas su šiais parametrais sukelia tam tikrą nepasitenkinimą.

Svarbu pažymėti, kad daugelis vyrų taip pat svajojo, kad jų moterys turi didelę ir lankstesnę krūtinę. Tačiau kai kurių veiksnių įtaka, moterų biustas gali būti mažas arba sumažėti po gimimo ir žindymo laikotarpiu. Norėdami išspręsti šią problemą, kai kurios mergaitės prašo pagalbos iš plastikos chirurgų, naudoja įvairias tabletes, kapsules ar kremus. Visi šie metodai yra neveiksmingi ir kelia didelį pavojų sveikatai.

Šiandien "push-up" drabužių pramonė Europoje aktyviai vystosi. Tai geriausias ir greitesnis būdas keisti krūtinės dydį be chirurgijos ir be pašalinių efektų. Šilčiausias šio sezono naujumas yra Fly Bra nematoma liemenėlė! Jei jus domina ši tema, bet jūs turite matyti šio gaminio reklamą. Tačiau šiandien mes nusprendėme pasakyti, kas yra Fly Bra tiesa ar klaidinga? Norėdami tai padaryti, atliksime trumpą apžvalgą, papasakosime apie produkto pranašumus ir trūkumus.

Fly Bra - krūtų padidėjimas be chirurgijos

Fly Bra krūtų padidėjimas be chirurgijos yra lengviausias ir 100% saugiausias būdas pakeisti krūtinės formą ir dydį per kelias sekundes. Unikalus silikono liemenėlė yra patogios formos ir įvairių dydžių A (1), B (2), C (3), D (4). Jį galite naudoti daugelį metų, o visi aplinkiniai niekada nepažins jūsų paslapties. Liemenėlė neturi strapless arba užsegimų, saugiai pritvirtinta ant krūtinės ir visiškai nematoma jokiais drabužiais. Galite jį naudoti su vakare, verslo kostiumu ar net maudymosi kostiumėliais ant paplūdimio.

Fly Bra silikono liemenėlė yra daugkartinio naudojimo ir neribotas galiojimo laikas. Jis sukurtas iš aplinkai nekenksmingo medicininio silikono, kurį lengva valyti, nesugeria kvapo ir netrukdo normaliai mikrocirkuliacijai. Šio liemenėlio krūtinė visada "kvėpuoja", taigi jūs negalėsite susidurti su alergijų ar mistymu. Dėl reguliuojamo užrakto, patogiam naudojimui visada galite rasti patogų suspaudimo lygį. Komplektas yra dviejų modelių - juodos ir kūno spalvos. Tai leidžia jums pasirinkti geriausią bet kokio tipo drabužių pasirinkimą.

Kadangi jie parašo Fly Bra atsiliepimai naudotojus, liemenėlė nerekomenduoja naudotis. Patogus juostos puokštelių šerdis padeda kurstyti bet kokią krūtinę, taip pat Push-Up be operacijos. Vos per kelias minutes galite sukurti puikų iškirptę, paslėpti visus krūtinės trūkumus ir net išgauti figūrą.

Dar viena akivaizdi plius yra išorinių arba vidinių siūlių stygius, liemenėlės ir užtrauktukai. Šis liemenėlė idealiai tinka naudoti su vasaros, žiemos ar demi-sezono drabužiais. Minkštas vidinis liemenėlių paviršius yra malonus liesti ir nesukelia odos dirginimo. Po 5 minučių jūsų kūnas daugiau nejaus silikono.

Štai ką ekspertai rašo apie tai:

"Mažų ar mažai krūtų problema yra gana paplitusi daugeliui moterų. Esu psichologas, ir aš dažnai turi atgrasinti jaunesnes merginas nuo pavojingos krūtų padidinimo operacijos, nes tai gali pakenkti sveikatai ir dar negimusiam kūdikiui. Laimei, šis liemenėlė pasirodė šiandien, o tai leidžia moteriai Jausitės seksualiai ir patraukliai vyrų akyse, be šalutinių poveikių ir be hormonų terapijos ir be operacijos. Rekomenduoju visiems pirkti šį produktą!"

Naudojimo būdas:

 1. 1. Nuimkite dušą ir nuvalykite krūtinę rankšluosčiu.
 2. 2. Nuimkite apsauginę plėvelę nuo puodelių ir atlaisvinkite juostelę.
 3. 3. Klijuokite liemenėlę prie krūtinės.
 4. 4. Priveržkite lankstinuką į patogią būseną.
 5. 5. Po naudojimo nuimkite ir nuplaukite liemenėlę muiluotame vandenyje.

Vaizdo įrašas FlyBra kaip tai veikia:

Privalumai FlyBra

Yra daug priežasčių, dėl kurių turėtumėte mokėti Fly Bra pirkti vaistinėje. Toliau pateikiame tipiškus argumentus šio produkto naudai:

 • - Krūtų didinimas 60% be operacijos, be hormonų terapijos, be injekcijų.
 • - Puiki buvimo forma bet kokio amžiaus!
 • - Jūs galite dėvėti drabužius atviru atlošu.
 • - Tinka bet kokiems drabužiams.
 • - Hipolerginės medžiagos (medicininis silikonas ir natūralus audinys).
 • - suprojektuoti naudoti daugkartiniam naudojimui.

Atminkite, kad šis liemenėlė taip pat tinka moterims su didelėmis krūtinėmis. Su juo galite pakelti perkėlimą, taip pat suteikti jai papildomą elastingumą ir formą.

Kur pirkti Fly Bra Lietuvoje?

Daugelis merginų domina kur pirkti Fly Bra Lietuvoje? Tai yra neatidėliotinas klausimas. Šiandien mūsų šalyje nematomas liemenėlių populiarumas yra labai didelis. Labai sunku jį rasti įprastose drabužių parduotuvėse ar vaistinėse.

Galite užsisakyti prekes Aliexpress, Amazon, eBay, tačiau yra didelės kainos. Mes rekomenduojame pateikti užsakymą oficialioje internetinėje parduotuvėje, kur Fly Bra kaina bus labiausiai pelninga.

Pristatymo laikas Fly Bra Lietuva priklauso nuo jūsų vietos.