HondroStrong Česká republika

Czech Republic

krém v boji proti bolesti kloubů, artritidě a artróze

 • - 100% přírodní
 • - Prodáno více než 5 000 balení
 • - Více než 4 000 recenzí

Objednat


Zánět kloubů a zničení chrupavky může učinit váš život nesnesitelným! Dnes má více než 50% lidí nad 40 let problémy s revmatoidní artritidou, artrózou nebo osteochondrózou. Po 65 letech jsou tyto příznaky diagnostikovány u 92% mužů a žen. Podle posledních údajů se nemoci pohybového aparátu začaly „mladší“. Dnes si mnoho pacientů stěžuje na bolesti kloubů, přestože jim ještě není 25 let. Důvod: špatná strava, nadváha, těžké cvičení a sedavý životní styl.

HondroStrong gel na bolest kloubů pomůže rychle a efektivně se zbavit tohoto problému a znovu získat snadný pohyb během několika týdnů!

Unikátní produkt vyvinutý odborníky a získal několik mezinárodních ocenění. Krém má certifikát kvality a licenci k prodeji v Evropské unii. V současné době se jedná o nejlepší produkt v roce 2020, který zaručuje vynikající výsledek bez vedlejších účinků.

Společnost BP-PB testovala tento produkt a je nyní připravena publikovat výsledky.

HondroStrong - krém na zánět kloubů

Hondro Strong krém na zánět kloubů se vydává na základě nejnovějších vědeckých objevů a úspěchů. Přípravek je určen k prevenci a léčbě akutní nebo chronické bolesti kloubů, svalů a kostí. Přírodní objednávkový složení neobsahuje nebezpečné chemické nebo syntetické přísady. Produkt vám umožní vyrovnat se i s nejsložitějšími zánětlivými procesy. Výsledky léčby potvrzují, že u 9 z 10 pacientů po použití tohoto přípravku se pohyblivost kloubů znatelně zlepšuje, bolest a otok zmizí. Krémový gel je ideální pro zahřátí svalů před tréninkem, aby se snížilo riziko podvrtnutí nebo zranění.

Nabízíme podrobnější studii jak to funguje? Aktivní složky krému pronikají hluboko pod kůži a ovlivňují příčinu bolesti. Již 15 minut po masáži je syndrom bolesti zcela potlačen a je obnovena flexibilita kolen, loktů nebo páteře. Produkt zlepšuje vstřebávání vápníku a stimuluje produkci přírodního kolagenu.

Kolagen je přírodní protein, který se nachází v našich tkáních a buňkách. Plní mnoho důležitých funkcí, z nichž jednou je tvorba pojivové tkáně. Kolagen je nezbytný pro udržení pružnosti a pevnosti kloubů a vazů. V určitém věku tělo zpomaluje tvorbu kolagenu, což vede ke zničení kostí a chrupavek. Osteochondróza, artróza, revmatismus, dna - tato a další onemocnění jsou způsobena nedostatkem kolagenu v těle. Hondro Strong přísady zvyšuje produkci přírodního kolagenu o 89%. V důsledku toho je opotřebení chrupavkové tkáně sníženo, metabolismus je zlepšen a poškozená tkáň je regenerována.

Užitečné vlastnostii Hondro Strong

Užitečné vlastnosti:

 • - Stimuluje krevní oběh.
 • - Zmírňuje zánět.
 • - Obnovuje přirozenou flexibilitu kloubů.
 • - Zlepšuje produkci synoviální tekutiny.
 • - Zvyšuje hladinu kolagenu a elastinu.
 • - Nasycuje buňky pojivové tkáně užitečnými aminokyselinami a vitamíny.
 • - Zastaví další destrukci chrupavky a zahájí proces zpětné regenerace.
 • - Eliminuje nepříjemnou krizi.
 • - Podporuje rychlejší hojení poškozených tkání a buněk.

Složení:

HondroStrong pro léčbu artritidy obsahuje pouze 100% bylinné ingredience a vitamínový komplex. Jednou z nejdůležitějších zdravých ingrediencí je výtažek ze zelených mušlí. Je to přirozený zdroj bílkovin a chondroitinu nezbytný k udržení chrupavkové funkce. Gel také obsahuje včelí jed, amarantový olej, kardamom atd. Výrobek neobsahuje chemii, syntetické přísady ani GMO. Vzorec nemá prakticky žádné kontraindikace (kromě individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek). Při používání nebudete cítit žádné vedlejší účinky.

Způsob použití:

Krém je určen pro vnější použití doma. Na čistou pokožku naneste malé množství účinné látky a otřete po dobu 5 minut. Počkejte, až se gel úplně absorbuje. Opakujte 2-3 masážní procedury denně. Délka léčby závisí na stupni obtížnosti problému. Minimální doporučený kurz uvedený na baleních HondroStrong foto je 30 dní. Vzorec je určen pro vnější použití, takže nemusíte nic brát dovnitř.

Klinické studie (Česká republika):

V lednu 2020 provedla skupina evropských vědců studie, které měly potvrdit nebo vyvrátit tvrzené prospěšné vlastnosti tohoto vzorce. Skupina dobrovolných pacientů souhlasila s používáním gelu po dobu 4 týdnů podle doporučení odborníků. Podle výsledků studií u 89% pacientů zmizely příznaky artritidy a artrózy. Více než 95% se dokázalo vrátit do každodenního života a zbavit se neustálé bolesti kolen a zad. Po celou dobu experimentu si žádný z účastníků nestěžoval na alergie nebo vedlejší účinky gelu.

Mnoho lidí se zajímá o vydání kde koupit v České republice je tento nástroj? Kupující často předpokládají, že mohou HondroStrong koupit v lékárně. Výrobce však dává přednost prodeji svých produktů pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek. Dnes můžete získat slevu -50%, pokud zadáte online aplikaci.

Upozorňujeme, že naše stránky tento produkt neprodávají. Veškeré informace o HondroStrong můžete objasnit přímo od svého distributora.

Pospěšte si a objednejte si produkt před koncem akce! Pouze dnes za HondroStrong cena nejziskovější na trhu!