Keto Diet Latvija

Latvia

DROŠA NOTIEVĒŠANA PATEICOTIES KETOZEI

 • - Attīra asinsvadus no sliktā holesterīna
 • - Paātrina metabolismu
 • - Mazina tūsku

Pasūtiet


Diēta, kas patiešām dod rezultātus! Ja jums patīk deserti, bet sapņojat par perfektu figūru, izmēģiniet Keto Diet uztura bagātinātājs svara zaudēšanai. Šis ir visnoderīgākais produkts sievietēm, kuras lieto ketogēnu diētu, lai noņemtu lieko tauku daudzumu un paātrinātu vielmaiņu. Šo putojošo tablešu unikālās īpašības ļauj absorbēt taukus un pārvērst tos par papildu enerģijas avotu. Ievērojot diētu ar zemu ogļhidrātu saturu, ketonu ķermeņus sāk ražot pēc 7-10 dienām. Kopā ar Keto Diet svara zaudēšanai, ķermenis pēc 40-50 minūtēm nonāk ketozes stāvoklī. Šajā gadījumā jums nav nekādu blakusparādību un kaitīgas ietekmes uz ķermeni. Eksperti augstu vērtē šī produkta efektivitāti, kā arī uzskata to par labāko ātras un drošas svara zaudēšanas metodi.

Keto Diet - tauku dedzināšanas produkts

Ketogēna diēta ir izrādījusies ļoti efektīva. Galvenais arguments par labu šīs metodes izmantošanai ir rezultātu stabilitāte un uztura ierobežojumi. Šajā gadījumā ir tikai viens noteikums - ir jāsamazina patērēto ogļhidrātu daudzums līdz 20 g dienā. Tajā pašā laikā jūs varat turpināt ēst treknus ēdienus: gaļu, zivis, sierus un tā tālāk. Strauji pazeminoties glikozes līmenim asinīs, ķermenis ir spiests meklēt papildu enerģijas avotus. Šajā gadījumā mūsu ķermenis nonāk ketozes stāvoklī, kurā aknas ražo īpašus ketonu ķermeņus tauku sadedzināšanai.

Kādi ir ketogēnas diētas trūkumi? Lai sāktu ketozi, ir jāierobežo ogļhidrātu uzņemšana vismaz 7-10 dienas. Šādas krasas diētas izmaiņas var izraisīt blakusparādības un provocēt tā saukto "ketogripu". Šajā stāvoklī cilvēki bieži izjūt vājumu, miegainību, apātiju, reiboni un citus nepatīkamus simptomus. Izmantojot šo rīku, ideāla korpusa izveidošana būs daudz vieglāka un ātrāka.

Zinātnieki vairākus gadus ir pavadījuši, lai izstrādātu universālu formulu ātrākai un drošākai ketozei. Rezultāts ir KetoDiet tauku dedzināšanas produkts. Šī ir 100% dabiska formula, kas dažās minūtēs palīdz aktivizēt intensīvas tauku sadedzināšanas procesu. Pietiek tikai ar vienu mirdzošu tableti dienā, lai 28 dienu laikā zaudētu līdz 15 kg!

Lai saprastu kā tas darbojas, jums rūpīgi jāizpēta produkta sastāvs tāpēc. Keto Diet sastāvdaļas ir sinerģijas efekts un nodrošina maksimālu labvēlīgu efektu. Produkts satur lielu aveņu ketonu koncentrāciju. Pēc struktūras un īpašībām tie ir gandrīz identiski ketonu ķermeņiem, kurus ražo mūsu ķermenis. Uztura bagātinātājā ir iekļauts arī koenzīms Q10, organiskais sinefrīns, bromelaīns un derīgo aminoskābju komplekss.

Derīgās īpašības Keto Diet

Aplūkojot foto pirms un pēc veiksmīga svara zaudēšanas, jūs varat redzēt reālus rezultātus. Produkts neizraisa atkarību un tam nav kontrindikāciju, tāpēc jūs varat to lietot jebkurā vecumā. Produkts ir ideāli piemērots jebkuru problēmu un uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar lieko svaru. Kopā ar viņu jūs sasniegsit savu mērķi vairākas reizes ātrāk! Labākā metode svara zaudēšanai šodien jebkurai personai!

Kāpēc uztura speciālisti iesaka šīs putojošās tabletes Keto:

 • - Labākā alternatīva ketogēnai diētai.
 • - Pēc 40-50 minūtēm sāk ketozi.
 • - Palīdz ķermenim nezaudēt enerģiju un fiziskās aktivitātes.
 • - Efektīvi absorbē tauku šūnas un pārvērš tās enerģijā.
 • - Uzlabo smadzeņu darbību un uzlabo dopamīna sintēzi.
 • - Nomāc apetīti un novērš izsalkumu.
 • - Garantēts 100% rezultāts pēc 28 dienām.

Ko saka eksperti Keto:

Mans vārds ir Dr. Stjuarts un esmu profesionāls dietologs. Nesen lielāko daļu manu klientu interesē ketogēna diēta un viņi vēlas izmēģināt šo svara zaudēšanas metodi. Neskatoties uz augsto efektivitāti, iesaku rūpīgi izpētīt šo jautājumu. Daudzos gadījumos diētai var būt negatīva ietekme, ja nelietojat nevienu palīgvielu. Lai svara zudums būtu ātrs un drošs, visām sievietēm iesaku nopirkt aptiekā. Šī formula palīdz uzturēt ketozes stāvokli dažu minūšu laikā pēc uztura bagātinātāja ēšanas. Jums nav stingri jākontrolē ogļhidrātu patēriņš vai jāmaina parastais uzturs. Rezultāti nav ilgi gaidāmi!

Klīniskie pētījumi Keto:

2019. gada decembrī Eiropas zinātnieki veica pētījumus, kuros piedalījās 900 vīrieši un sievietes. Viņiem visiem bija problēmas ar lieko svaru no 11 līdz 41 kg. Četras nedēļas eksperimenta dalībnieki katru dienu paņēma 1 putojošo tableti ar ūdeni. Pētījuma rezultāti:

 • - 99% - svara zudums no 8 līdz 16 kg.
 • - 91% - vidukļa apjoma samazināšanās no 10 līdz 14 cm.
 • - 94% - uzlabo gremošanas sistēmu un paātrina vielmaiņu.
 • - 88% - celulīta samazināšana.
 • - 97% - palielināta enerģija un veiktspēja.
 • - 100% - pilnīga apmierinātība ar svara zaudēšanas rezultātiem.

Jautājums ir šāds: kur nopirkt Latvijā ir šis Keto produkts? Mēs vēlamies jūs brīdināt, ka oriģinālais uztura bagātinātājs tiek pārdots tikai internetā. Jūs varat pasūtīt preces tiešsaistē oficiālā izplatītāja vietnē un saņemt savu paku 3-7 dienu laikā. Ņemot vērā 50% atlaidi, Keto Diet cena ir visrentablākā tirgū.

Atstājiet pieprasījumu un pasūtiet tūlīt!