Keto Diet Lietuva

Lithuania

SAUGUS LIEKNĖJIMAS

 • - Normalizuoja medžiagų apykaitą
 • - Transformuoja riebalus į energiją
 • - Pašalina dirglumą, gerina nuotaiką

Uzsisakyti dabar


Dieta, kuri tikrai suteikia rezultatų! Jei jums patinka desertai, bet svajojate apie tobulą figūrą, pabandykite Keto Diet maisto papildai lieknėjimui. Tai yra naudingiausias produktas moterims, kurios ketogeninę dietą naudoja norėdamos pašalinti riebalų perteklių ir pagreitinti medžiagų apykaitą. Unikalios šių putojančių tablečių savybės leidžia absorbuoti riebalus ir paversti juos papildomu energijos šaltiniu. Laikantis dietos, kurioje mažai angliavandenių, ketonų kūnai pradedami gaminti po 7–10 dienų. Kartu su Keto Diet svorio metimui, kūnas po 40-50 minučių pereina į ketozės būseną. Tokiu atveju nepatiriate jokio šalutinio ir žalingo poveikio kūnui. Ekspertai labai vertina šio produkto efektyvumą, taip pat laiko jį geriausiu greito ir saugaus svorio metimo metodu.

Keto Diet - riebalus deginantis produktas

Įrodyta, kad ketogeninė dieta yra labai efektyvi. Pagrindinis šio metodo taikymo argumentas yra rezultatų stabilumas ir dietos apribojimai. Tokiu atveju galioja tik viena taisyklė - reikia sumažinti suvartojamų angliavandenių kiekį iki 20 g per dieną. Tuo pačiu galite ir toliau valgyti riebų maistą: mėsą, žuvį, sūrius ir pan. Dėl staigaus gliukozės kiekio kraujyje sumažėjimo kūnas yra priverstas ieškoti papildomų energijos šaltinių. Tokiu atveju mūsų kūnas pereina į ketozės būseną, kurios metu kepenys gamina specialius ketonų kūnus riebalų deginimui.

Kokie yra ketogeninės dietos trūkumai? Norėdami pradėti ketozę, būtina apriboti angliavandenių suvartojimą bent 7-10 dienų. Toks staigus dietos pakeitimas gali sukelti šalutinį poveikį ir išprovokuoti vadinamąjį keto gripą. Esant tokiai būklei, žmonės dažnai jaučia silpnumą, mieguistumą, apatiją, galvos svaigimą ir kitus nemalonius simptomus.

Mokslininkai keletą metų praleido kurdami universalią greitesnės ir saugesnės ketozės formulę. Rezultatas yra KetoDiet riebalus deginantis produktas. Tai yra 100% natūrali formulė, padedanti per kelias minutes suaktyvinti intensyvaus riebalų deginimo procesą. Pakanka vienos putojančios tabletės per dieną, kad per 28 dienas numestumėte iki 15 kg! Naudodamiesi šiuo įrankiu, sukurti idealų kūną bus daug lengviau ir greičiau.

Naudingos savybės KetoDiet

Norėdami suprasti kaip tai veikia, turite atidžiai ištirti produkto sudėtį pateisina. Keto taikymo būdas turi sinergijos efektą ir suteikia maksimalų naudingą efektą. Produkte yra didelė aviečių ketonų koncentracija. Savo struktūra ir savybėmis jie yra beveik identiški ketonų kūnams, kuriuos gamina mūsų kūnas. Taip pat į maisto papildą įtrauktas kofermentas Q10, organinis sinefrinas, bromelainas ir naudingų amino rūgščių kompleksas.

Pažvelgę į ingredientai prieš ir po sėkmingo svorio metimo, galite pamatyti tikrus rezultatus. Produktas nesukelia priklausomybės ir neturi kontraindikacijų, todėl jį galite naudoti bet kuriame amžiuje. Produktas idealiai tinka spręsti problemas ir užduotis, susijusias su antsvoriu. Kartu su juo kelis kartus pasieksite savo tikslą! Geriausias būdas numesti svorio bet kuriam žmogui šiandien!

Kodėl dietologai rekomenduoja šias putojančias tabletes Keto:

 • - Geriausia ketogeninės dietos alternatyva.
 • - Prasideda ketozė po 40-50 minučių.
 • - Padeda kūnui neprarasti energijos ir fizinio aktyvumo.
 • - Efektyviai absorbuoja riebalų ląsteles ir paverčia jas energija.
 • - Gerina smegenų veiklą ir gerina dopamino sintezę.
 • - Slopina apetitą ir pašalina alkį.
 • - Gautas 100% rezultatas po 28 dienų.

Ką sako ekspertai:

Mano vardas yra dr. Steward ir aš esu profesionalus dietologas. Pastaruoju metu dauguma mano klientų domisi ketogenine dieta ir nori išbandyti šį svorio metimo metodą. Nepaisant didelio efektyvumo, aš rekomenduoju atidžiai išstudijuoti šią problemą. Daugeliu atvejų dieta gali turėti neigiamos įtakos, jei nenaudosite jokio pagalbinio preparato. Kad svorio metimas būtų greitas ir saugus, aš rekomenduoju visoms moterims pirkti vaistinėje. Ši formulė padeda palaikyti ketozės būklę per kelias minutes nuo maisto papildo suvalgymo. Jūs neprivalote griežtai kontroliuoti angliavandenių vartojimo ar keisti įprastos dietos. Rezultatai netrukus pasirodys!

Klinikiniai tyrimai Keto:

2019 m. Gruodžio mėn. Europos mokslininkai atliko tyrimus, kuriuose dalyvavo 900 vyrų ir moterų. Visi jie turėjo problemų dėl antsvorio nuo 11 iki 41 kg. 4 savaites eksperimento dalyviai kasdien gerdavo po 1 putojančią tabletę su vandeniu. Tyrimo rezultatai:

 • - 99% - svorio netekimas nuo 8 iki 16 kg.
 • - 91% - juosmens apimties sumažėjimas nuo 10 iki 14 cm.
 • - 94% - pagerina virškinimo sistemą ir pagreitina medžiagų apykaitą.
 • - 88% - celiulito sumažinimas.
 • - 97% - padidinta energija ir našumas.
 • - 100% - visiškas pasitenkinimas metant svorį rezultatais.

Klausimas: kur pirkti Lietuvoje yra šis produktas? Norime jus perspėti, kad originalus maisto papildas parduodamas tik internetu. Prekes galite užsisakyti internetu oficialaus platintojo svetainėje ir savo pakuotę gausite per 3–7 dienas. Atsižvelgiant į 50% nuolaidą, Keto kaina yra pelningiausia rinkoje.

Palikite užklausą ir užsisakykite dabar!