Alkotox Eesti

Estonia

ÜTLE «EI» ALKOHOLISÕLTUVUSELE!

 • - Eemaldab alkoholi soovi
 • - Taastab kahjustatud maksa rakud
 • - Eemaldab toksiinid organismist

TELLI KOHE


See väljaanne keskendub probleemile, millega paljud inimesed silmitsi seisavad, kuid ei tea, kuidas väljapääsu leida. Kui see on teie jaoks asjakohane teave, lugege seda lõpuni ja jagage seda oma sõpradega. Paljudel meestel ja naistel on probleeme alkoholiga. See algab kõigile sama. Alguses aitab alkohol lõõgastuda ja stressi leevendada, kuid väga kiiresti on sellest sõltuvus. Lisaks keha toksilistele mõjudele hävitab alkohol ka psühholoogilise tervise. See toob kaasa peresuhete hävimise ja indiviidi täieliku degradeerumise Alkotox.

Üks peamisi väärarusaamu on usk, et saate probleemiga ise hakkama. Statistika kinnitab, et ainult 12% inimestest suudab iseseisvalt joomise ilma igasuguste abivahenditeta lõpetada. Neid andmeid arvestades on teadlased välja töötanud Alkotox alkoholismi ravi. See on uuenduslik toode, mis aitab teil kiiresti ja tõhusalt vabaneda alkoholisõltuvusest:

 • - Ilma arstideta.
 • - Ilma sünteetiliste tablettideta.
 • - Ilma kodeerimise ja hüpnoosita.
 • - Ei kahjusta tervist.

Alkotox - toote alkoholismi vastu

Alkotox vahend võitluses alkoholismi vastu - 100% looduslik ja ohutu tilgakujuline kontsentraat. Valem on mõeldud alkoholismi ennetamiseks ja raviks mis tahes etapis, samuti toksiinide eemaldamiseks kehast. Selle toote kasulikke omadusi kinnitavad kvaliteedisertifikaadid ja kliiniliste uuringute tulemused. Tootja sõnul on see toidulisand konkurentidest põhimõtteliselt erinev ja aitab kodus alkoholisõltuvuse tagajärgi täielikult kõrvaldada. Te ei pea enam apteekides arstidele ja ravimitele suuri summasid kulutama. Nüüd saate alkoholismi kiiresti ja hõlpsalt lüüa!

Mitmekomponentne toidulisand sisaldab ainult taimseid koostisosi ega ole sõltuvust tekitav. Alkoholismi raviks või pohmeluse sümptomite kõrvaldamiseks võite võtta tilka ilma arsti retseptita. Toode toimib korraga mitmes suunas:

 • - Leevendab võõrutusnähtusid.
 • - Kõrvaldab tunde juua ja põhjustab alkoholi talumatust.
 • - Kõrvaldab kehas põletikulised protsessid.
 • - Taastab kahjustatud maksa- ja ajurakud.
 • - Eemaldab toksiinid ja alkoholi lagunemissaadused.
 • - Tugevdab südame-veresoonkonda.
 • - Kõrvaldab psühholoogilise sõltuvuse alkoholi sisaldavate jookide kasutamisest.
 • - Suurendab kohalikku immuunsust.
 • - Tagastab kainuse.
 • - Kõrvaldab peavalu ja apaatia.

Nüüd teate kuidas see toimib, kuid veelgi olulisem on mõista, mis on selle toote eelistel konkurentide ees? Suure jõudluse saladus on ainulaadne Alkotox kohaldamise viisist. Sisaldab tüümiani ekstrakti, piparmündi ekstrakti, rukkilille ekstrakti ja piima ohakat. Toidulisand sisaldab ka eksootilist komponenti - Kudzu juureekstrakti. Teaduslikud uuringud kinnitavad, et selles juurtes sisalduvad ained võivad parandada vaimset seisundit ja põhjustada vastumeelsust alkohoolsete jookide vastu. Võit alkoholismi üle on teie käes! Kasutage seda ainulaadset võimalust!

Mida eksperdid ütlevad Alkotox:

Rohkem kui 80% minu patsientidest otsib abi alkoholismi teises või kolmandas staadiumis. Sellistel juhtudel on tervise täielik taastumine palju raskem ja pikem. Tänapäeval kasutab meditsiin alkoholismi raviks palju erinevaid meetodeid - tilgutitest hüpnoosini. Minu kogemus näitab, et enamik traditsioonilisi meetodeid ei anna head efekti. Soovitan kõigile oma klientidele Alkotox toote alkoholismi vastu. Ainult ühe ravikuuri korral aitab see toidulisand vabaneda alkoholisõltuvusest ja võõrutusnähtudest. Valem rahustab täiuslikult närvisüsteemi ja eemaldab maksas toksiine. Tänu looduslikele koostisosadele saavad seda toodet üle 18-aastased mehed ja naised kasutada ilma arsti retseptita. Praegu on see parim viis naasta täisväärtuslikku ellu ja unustada alkohol igavesti!

Kasulikud omadused Alko Tox

2016. aasta detsembris viisid Euroopa teadlased läbi tilkade kasuliku mõju kliinilised uuringud. Uuringusse valiti 1000 meest ja naist vanuses 21 kuni 49 aastat. 30 päeva jooksul võtsid katses osalejad vabatahtlikult toidulisandi vastavalt tootja soovitustele. Testi tulemuste kohaselt registreeriti 75% patsientidest alkoholismi sümptomite täielik kõrvaldamine. Ülejäänud 25% vähendas märkimisväärselt tarbitud alkoholi hulka ja vabanes võõrutusnähtudest. Teadlased täheldasid 98% vabatahtlikest ka tervisliku seisundi märkimisväärset paranemist. Parema külje valu kadus ja maksafunktsioon normaliseerus. Pärast 6 kuud kestnud järeluuring kinnitas, et vähem kui 1% katses osalejatest hakkas uuesti jooma. 99% jaoks on alkoholismi probleem minevik.

Kasutusviis:

Juhistes on märgitud, et toidulisand on ette nähtud igapäevaseks kasutamiseks 4-nädalaseks ravikuuriks. Vajadusel võib kursuse kestust pikendada 8 nädalani. Järgige ettenähtud ööpäevast annust ja ärge ületage seda. Pöörake tähelepanu Alkotox foto originaalpakendile. Hoiduge võltsingutest. Toode sobib kasutamiseks ainult üle 21-aastastele inimestele.

Kus osta Eestis?

Praegu võimatu Alkotox osta apteegis. Ostjad saavad tellida ainult tootja ametliku veebisaidi kaudu ja saavad paketi kätte 14 päeva jooksul. Uutele klientidele allahindlus -50%. Nüüd on Alkotox hind kõige kasumlikum!

Telli see toode ja heida elule kaine pilk Eesti!