Alkotox Lietuva

Lithuania

JŪSŲ GYVENIMAS BE ALKOHOLIO!

 • - Šalina psichologinę trauką
 • - Padeda išvengti depresijos
 • - Minimali daugiadienių išgertuvių tikimybė

Uzsisakyti dabar


Šis leidinys bus skirtas problemai, su kuria susiduria daugelis žmonių, tačiau nežino, kaip rasti išeitį. Jei tai jums aktuali informacija, perskaitykite ją iki galo ir pasidalykite ja su draugais. Daugelis vyrų ir moterų turi problemų dėl alkoholio. Jis prasideda visiems vienodai. Iš pradžių alkoholis padeda atsipalaiduoti ir palengvinti stresą, tačiau labai greitai atsiranda priklausomybė nuo jo. Be toksiško poveikio organizmui, alkoholis naikina ir psichologinę sveikatą. Tai veda prie šeimos santykių sunaikinimo ir visiško asmens degradavimo Alkotox.

Vienas pagrindinių klaidingų įsitikinimų yra įsitikinimas, kad su problema galite susitvarkyti patys. Statistika patvirtina, kad tik 12% žmonių gali nustoti gerti savarankiškai, be jokios pagalbos. Atsižvelgiant į šiuos duomenis, mokslininkai sukūrė Alkotox alkoholizmo gydymui. Tai novatoriškas produktas, kuris padės greitai ir efektyviai atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio:

 • - Be gydytojų.
 • - Be sintetinių tablečių.
 • - Be kodavimo ir hipnozės.
 • - Nekenkia sveikatai.

Alkotox - mesti gerti

Alkotox lašai nuo alkoholizmo - 100% natūralus ir saugus, lašo formos koncentratas. Formulė yra skirta alkoholizmo prevencijai ir gydymui bet kuriame etape, taip pat toksinų pašalinimui iš organizmo. Šio produkto naudingąsias savybes patvirtina kokybės sertifikatai ir klinikinių tyrimų rezultatai. Gamintojo teigimu, šis maisto papildas iš esmės skiriasi analogų nuo konkurentų ir padeda visiškai pašalinti priklausomybės nuo alkoholio padarinius namuose. Jums nebereikia išleisti milžiniškų sumų gydytojams ir vaistams vaistinėse. Dabar jūs galite greitai ir lengvai nugalėti alkoholizmą!

Daugiakomponentis maisto papildas yra tik augaliniai komponentai ir nėra priklausomas. Jei norite gydyti alkoholizmą ar pašalinti pagirių simptomus, galite gerti lašus be gydytojo recepto. Produktas veikia keliomis kryptimis vienu metu:

 • - Palengvina abstinencijos simptomus.
 • - Pašalina potraukį gerti ir sukelia alkoholio netoleravimą.
 • - Pašalina uždegiminius procesus organizme.
 • - Atstato pažeistas kepenų ir smegenų ląsteles.
 • - Pašalina toksinus ir alkoholio skilimo produktus.
 • - Stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą.
 • - Pašalina psichologinę priklausomybę nuo alkoholio turinčių gėrimų vartojimo.
 • - Padidina vietinį imunitetą.
 • - Grąžina blaivumą.
 • - Pašalina galvos skausmą ir apatiją.

Dabar žinote kaip tai veikia, bet dar svarbiau suprasti, kokie yra šio produkto pranašumai prieš konkurentus? Aukšto našumo paslaptis yra unikali Alkotox taikymo būdas. Lašeliuose yra čiobrelių ekstrakto, pipirmėčių ekstrakto, rugiagėlių ekstrakto ir pieno erškėčio. Į maisto papildą taip pat įeina egzotiškas komponentas - Kudzu šaknies ekstraktas. Moksliniai tyrimai patvirtina, kad šioje šaknyje esančios medžiagos gali pagerinti psichinę būklę ir sukelti norą alkoholiniams gėrimams. Pergalė prieš alkoholizmą yra jūsų rankose! Pasinaudokite šia unikalia proga!

Ką sako ekspertai Alkotox:

Daugiau nei 80% mano pacientų kreipiasi pagalbos į antrą ar trečią alkoholizmo stadiją. Tokiais atvejais visiškai atsigauti sveikatai yra daug sunkiau ir ilgiau. Šiandien medicina naudoja daugybę skirtingų alkoholizmo gydymo metodų - nuo lašinukų iki hipnozės. Mano patirtis rodo, kad dauguma tradicinių metodų nesuteikia gero efekto. Aš rekomenduoju Alko Tox mesti gerti visiems savo klientams. Vos per vieną gydymo kursą šis maisto papildas padeda atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio ir abstinencijos simptomų. Formulė puikiai nuramina nervų sistemą ir pašalina toksinus iš kepenų. Natūralių ingredientų dėka šį produktą vyresni nei 18 metų vyrai ir moterys gali vartoti be gydytojo recepto. Šiuo metu tai yra geriausias būdas grįžti į visavertį gyvenimą ir visam laikui pamiršti alkoholį Lietuva!

Naudingos savybės Alko Tox

2016 m. Gruodžio mėn. Europos mokslininkai atliko klinikinius tyrimus, siekdami ištirti teigiamą lašų poveikį. Tyrime buvo atrinkta 1000 vyrų ir moterų nuo 21 iki 49 metų. Per 30 dienų eksperimento dalyviai savanoriškai vartojo maisto papildus pagal gamintojo rekomendacijas. Remiantis tyrimo rezultatais, 75% pacientų buvo visiškai pašalintas alkoholizmo simptomas. Likę 25% žymiai sumažino suvartoto alkoholio kiekį ir atsikratė abstinencijos simptomų. Mokslininkai taip pat pastebėjo, kad 98% savanorių sveikatos būklė žymiai pagerėjo. Skausmas dešinėje pusėje išnyko, o kepenų funkcija normalizavosi. Tolesnis tyrimas po 6 mėnesių patvirtino, kad mažiau nei 1% eksperimento dalyvių vėl pradėjo gerti. 99 proc. Alkoholizmo problema yra praeitis.

Naudojimo būdas Alkotox:

Instrukcijose nurodoma, kad maisto papildas yra skirtas vartoti kasdien 4 savaičių kursui. Prireikus kurso trukmė gali būti padidinta iki 8 savaičių. Laikykitės nurodytos paros dozės ir jos neviršykite. Atkreipkite dėmesį į originalią Alkotox ingredientai pakuotę. Saugokis klastotės. Produktas tinkamas naudoti tik vyresniems nei 21 metų žmonėms.

Kur Alkotox pirkti Lietuvoje?

Šiuo metu neįmanoma Alkotox pirkti vaistinėje. Pirkėjai gali pateikti užsakymą tik oficialioje gamintojo svetainėje ir paketą gauti per 14 dienų. Naujiems klientams taikoma -50% nuolaida. Dabar Alkotox kaina yra pelningiausias!

Užsisakykite šį gaminį ir ramiai pažvelkite į gyvenimą! Apsaugokite save ir savo artimuosius nuo šios problemos amžinai Alkotox!